Szkolenia Zend Technologies

Cel szkolenia dlearning

PHP I: Foundations został zaprojektowany w celu zapewnienia osobom nieobeznanym z programowaniem solidnych podstaw w języku PHP. Kurs ten wprowadza do PHP za pomocą licznych przykładów i ćwiczeń, które gwarantują poznanie języka od strony praktycznej i nabycie doświadczenia w tworzeniu funkcjonalnych aplikacji. Wszystkie zadania zawarte w kursie zostały zaprojektowane w celu jak najszybszego opanowania kluczowych aspektów języka.

Kurs jest przeznaczony dla osób pragnących opanować podstawy programowania w języku PHP i zakłada również dostarczenie podstawowej wiedzy na temat stron www - czym są i jak działają - ale wcześniejsze doświadczenie w programowaniu nie jest wymagane. Przyniesie on korzyści również projektantom stron www, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę o aspekty programistyczne.   Ponadto podczas szkolenia będzie można zapoznać się ze środowiskiem Zend Studio IDE (Integrated Development Environment), aby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem jak najlepiej (łatwo i poprawnie)!   Przed wyborem szkolenia prosimy zapoznać się ze schematem wyboru szkolenia pozwoli on ocenić, który z kursów jest najbardziej właściwy biorąc pod uwagę aktualny poziom zaawansowania.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 • Wprowadzanie do programowania
 • Podstawy języka PHP - składnia, komentarze, typy zmiennych
 • Formaty liczbowe, stałe, zmienne, ciągi znakowe, tablice
 • Przepływ danych - operatory, instrukcje warunkowe, pętle
 • Funkcje, biblioteki, obsługa plików, zaawansowana obsługa tablic, praca z plikami
 • Najlepsze praktyki programistyczne, debugowanie, wprowadzenie do HTML
 • Wprowadzenie do komunikacji pomiędzy serwerami, obsługa sesji, zabezpieczenia
 • Bazy danych - wprowadzenie do MySQL i SQLite, podstawy użycia na stronach www
 • Podstawy tworzenia aplikacji - najlepsze praktyki projektowe, stworzenie przykładowego projektu
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania - znajomość technologii webowych (html, css)
- podstawowa znajomość dowolnego języka programowania.
Poziom trudności
Certyfikat
Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu podpisany przez Zend Technologies. Ponadto kurs ten, wraz z PHP II: Trening, przygotowuje do egzaminu ZCE (Zend PHP 5.3 Certification).  

Egzamin ten został stworzony przez Advisory Board, złożoną z liderów społeczności PHP. Ponieważ sprawdza on praktyczne umiejętności, wiedzę i możliwości, które są bezpośrednio wykorzystywane w projektach, tytuł ZCE jest dla pracodawców wyróżnieniem, które pozwala łatwo ocenić możliwości potencjalnego pracownika.   W celu zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, prosimy zapoznać się ze stroną: http://www.zend.com/en/services/certification/faq Więcej informacji o certyfikatach Zend: http://www.zend.com/en/services/certification Egzaminy odbywają się w autoryzowanych centrach Pearson VUE.
Prowadzący Autoryzowany wykładowca firmy Zend Technologies
Lokalizacje Kraków - ul. Tatarska 5, II piętro, godz. 9:00 - 16:00
Warszawa - ul. Bielska 17, godz. 9:00 - 16:00
Zobacz więcej szkoleń Zend Technologies

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.Cena szkolenia

 • Forma szkolenia: stacjonarne

 • Forma szkolenia: dlearning

3000 PLN NETTO

Czytaj więcej o ctab

Czas trwania

3 dni

Dostępne terminy