Szkolenia Zend Technologies

Cel szkolenia dlearning

Zend Framework: Fundamentals to kurs przeznaczony dla doświadczonych programistów PHP, którzy chcą nauczyć się łączyć założenia i elementy strukturalne ZF by w pełni wykorzystać moc tego zestawu oprogramowania dla aplikacji pisanych w PHP 5.

Zend Framework jest open-source’ową biblioteką klas stworzą z myślą o “skrajnej prostocie”. ZF pomaga zmniejszyć uciążliwe elementy kodowania i zamiast tego, pozwala programistom być bardziej produktywnymi, ponieważ mogą skoncentrować się nad ważnymi aspektami zagadnienia. Wykorzystując zbiór konfigurowalnym klas PHP, ZF zapewnia funkcjonalności przydatne zarówna dla dużych jak i małych projektów.

Kurs łączy naukę ZF z wprowadzeniem do wzorca projektowego MVC (Model - Widok - Kontroler), aby zapewnić naukę najlepszych praktyk programowania w PHP.

Kurs Zend Framework: Fundamentals pomaga uczyć się przez praktykę. Każda dyskusja na temat komponentów poparta jest przykładami jak najlepiej je wykorzystywać w swoich aplikacjach oraz ćwiczeniami praktycznimi nad mini projektami, które będą realizowane w trakcie kursu. Zend Training Center pozwoli uczestnikom kursu tworzyć kod wraz ze swoim instruktorem, który będzie mógł przeglądać i analizować postęp.

Kurs jest przeznaczony dla ludzi, którzy mają solidne podstawy języka PHP i OOP oraz pomyślnie budowali skomplikowane aplikacje w PHP.

Po ukończeniu kursu, programiści powinni znać możliwości najlepszego wykorzystaia Zend Framework’a, wraz z wzorcem projektowym MVC do łatwego tworzenia wydajnych aplikacji internetowych z mniejszym nakładem czasu.

Plan szkolenia Rozwiń listę

  • Szybkie projektowanie aplikacji (Wprowadzenie do Zend_Tool i Zend_Application)
  • Uwierzytelnianie i Autoryzacja (Zend_Acl, Zend_Auth, …)
  • Bazowa infrastruktura aplikacji (Zend_Log, Zend_Config, …)
  • Bazy danych (Zend_Db, Zend_Db_Table,…)
  • Model-Widok-Controller (Zend_Controller, Zend_Controller_Action, …)
  • Formularze (Zend_Form…)
  • Widok i układ (Zend_View, Zend_Layout, …)
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania

Znajomość PHP na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym i posiadanie doświadczenia w programowaniu obiektowym. Szczególnie zwracamy uwagę na fakt, że pomimo tego że jest to kurs na poziomie podstawowym w zakresie Zend Framework to jednak znajomość języka PHP jest wymagana na poziomie pozwalającym analizować kod średnozaawansowanych aplikacji i wykonywać ćwiczenia związane z kodowaniem w PHP. Wcześniejsza znajomość Zend Framework nie jest wymagana.

Poziom trudności
Certyfikat Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu podpisany przez Zend Technologies.

Ponadto kurs ten, wraz z kursem Zend Framework: Advanced, przygotowuje do egzaminu ZCE (Zend Framework Certification). Egzamin ten został stworzony przez Zend Framework Education Advisory Board, złożoną z liderów społeczności Zend Framework. Ponieważ sprawdza on praktyczne umiejętności, wiedzę i możliwości, które są bezpośrednio wykorzystywane w projektach, tytuł ZCE z zakresu Zend Framework jest dla pracodawców wyróżnieniem, który pozwala łatwo ocenić możliwości potencjalnego pracownika. W celu zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, prosimy zapoznać się ze stroną Certification FAQs. Więcej informacji o certyfikatach Zend: http://www.zend.com/en/services/certification. Egzaminy odbywają się w autoryzowanych centrach Pearson VUE.

Prowadzący Autoryzowany wykładowca firmy Zend Technologies.
Lokalizacje Kraków - ul. Tatarska 5, II piętro, godz. 9:00 - 16:00
Warszawa - ul. Bielska 17, godz. 9:00 - 16:00
Zobacz więcej szkoleń Zend Technologies

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.Cena szkolenia

  • Forma szkolenia: stacjonarne

  • Forma szkolenia: dlearning

3000 PLN NETTO

Czytaj więcej o ctab

Czas trwania

3 dni

Dostępne terminy

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin