Jesteś trenerem? Chciałbyś z nami współpracować?

A może nigdy jeszcze nie szkoliłeś, ale masz obszerną wiedzę w danej technologii i chciałbyś spróbować swoich sił jako trener?

Teraz jest ku temu idealna okazja! Compendium CE, jako lider edukacji dla branży IT z 18-letnim doświadczeniem na rynku zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do uczestnictwa w specjalnym programie – Akademii Trenerów Compendium CE.

Wypełnij formularz i zgłoś się do nas już dziś, a zapewnimy Ci pakiet korzyści, którego nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku. Łączna wartość szkoleń i egzaminów wchodzących w skład pakietu to blisko 9 000 zł, nie mówiąc o zdobytej wiedzy i doświadczeniu!

Szkolenia dla trenerów informatyków

Elementy składowe programu Akademii Trenerów Compendium CE:

 • Udział w autoryzowanych ścieżkach szkoleniowych i certyfikacyjnych, indywidualnie dobranych i dostosowanych do aktualnych kompetencji kandydatów
 • Udział w specjalnym szkoleniu Train The Trainer Compendium CE którego celem jest doskonalenie umiejętności miękkich i dydaktycznych, niezbędnych podczas prowadzenia profesjonalnych szkoleń czy wystąpień publicznych
 • Certyfikacja CompTIA CTT+ (Certified Technical Trainer). Certyfikat CompTIA CTT+ jest uznanym na całym świecie neutralnym produktowo poświadczeniem kompetencji z zakresu umiejętności wykorzystania narzędzi i technik niezbędnych do skutecznego nauczania w dzisiejszych mieszanych środowiskach edukacyjnych, które łączą naukę w tradycyjnych salach szkoleniowych z elementami nauki online. Na certyfikat CompTIA CTT+  składają się dwa egzaminy:  teoretyczny CTT+ Essentials – TK0-201  i egzamin praktyczny do wyboru CTT+ Classroom Performance Based Exam – TK0-202 lub CTT+ Virtual Classroom Performance Based Exam - TK0 -203
 • Udział w szkoleniu z obsługi systemu Distance Learning >>
 • Sesja szkoleniowa typu Co-Teaching, czyli przeprowadzenie jednego szkolenia wspólnie z doświadczonym w danej tematyce trenerem i przejście oceny trenerskiej
 • Samodzielne przeprowadzenie pierwszego szkolenia i jego ocena ze strony uczestników
korzyści dla trenerów IT

 

Korzyści dla uczestników Akademii Trenerów Compendium CE:

 • Uzyskanie międzynarodowego tytuły certyfikowanego trenera wybranego dostawcy np. Red Hat, Microsoft, Fortinet, Cloudera, Oracle
 • Możliwość zdobycia niezależnej od producenta certyfikacji trenerskiej CompTIA CTT+
 • Przygotowanie do praktycznego wykonywania zawodu trenera podczas udziały w trenerskim szkoleniu Compendium CE, realizacji sesji co-techning oraz pierwszej samodzielnej sesji szkoleniowej
 • Gwarancja współpracy z Compendium CE - podpisanie umowy o współpracy na atrakcyjnych warunkach
 • Jasne warunki współpracy po przez zawarcie umowy NDA i w dalszej kolejności umowy o współpracy z Compendium CE

 

Dodatkowe korzyści dla uczestników Akademii Trenerów Compendium CE:

 • Certyfikat ukończenia ścieżki szkoleniowej Akademii Trenerów Compendium CE
 • Pakiet startowy trenera Compendium CE 

 

Wymagania wstępne od kandydatów:

 • Wykształcenie wyższe techniczne.
 • Minimum dwa lata doświadczenia praktycznego w danej dziedzinie wiedzy. Compendium CE specjalizuje się w zakresie dostarczania twardych szkoleń IT tym samym oczekiwane doświadczenie praktyczne może przykładowo dotyczyć technologii takich jak: zarządzanie projektami (Prince, Prince Agile), zarządzanie usługami IT (ITIL), systemy cloud (AWS, Azure, GCP), systemy Linux, programowanie (Java, JavaScript, C/C++, Python, C#), testowanie aplikacji, bezpieczeństwo systemów IT, technologie i systemy sieciowe, Big Data, zarządzanie usługami informatycznymi (ITIL) itp.
 • Język angielki na poziomie umożliwiającym swobodne prowadzenie szkoleń również w tym języku będzie dodatkowym atutem

Nabór do Akademii Trenerów Compendium CE

Wszystkich chętnych spełniających wymagania wstępne zapraszamy do złożenia swojej aplikacji.

Aby zgłosić chęć swojego udziału w Akademii Trenerów Compendium CE skorzystaj z formularza poniżej, wypełnij wszystkie pola, napisz nam, dlaczego chcesz być trenerem Compendium CE oraz opisz swoje doświadczenie. Odpowiemy na każdą aplikację, a wybranych zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną, kwalifikującą do programu Akademii Trenerów. 

Opinie trenerów, z którymi już współpracujemy:

 • "Super współpraca, wszystko logistycznie fajnie zorganizowane, nie musiałem się martwić nawet o swój nocleg podczas szkolenia wyjazdowego."
 • "Doświadczone osoby w dziale technicznym zawsze świetnie przygotowują sprzęt do szkolenia także przyjeżdża się na gotowe i nie trzeba nic konfigurować"
 • „Współpracuję z Compendium CE jako trener już ponad 12 lat. Praca trenera to ciągły rozwój i kontakt z ludźmi, która nigdy się nie nudzi”
 • „Szkolę głównie angielskojęzyczne grupy w Polsce jak i podczas szkoleniowych sesji wyjazdowych odbywających się w całym regionie CEE. Przy okazji pracy zawodowej zwiedziłem praktycznie każde większe europejskie miasto”
 • „Gdy zaczynałem pracę jako trener w Compendium CE nie miałem żadnego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń. Sama wiedza techniczna i praktyka zdobyta podczas wielu wdrożeń i lat pracy jako administrator systemów sieciowych była niewystarczająca, aby umieć ją przekazać moim słuchaczom. Compendium pomogło mi zdobyć pierwsze umiejętności związane z technikami prowadzenia zajęć dla osób dorosłych jak i sztuką wystąpień publicznych. Te nowe umiejętności zdecydowanie były dla mnie niezbędne i cenne, bez nich trudno byłoby liczyć na pozytywne opinie uczestników moich szkoleń i efektywność ich nauki podczas moich zajęć”
 • „Jeszcze 4 lata temu wyjazd i prowadzenie szkolenia np. w Gdyni wydawał mi się dalekim i „egzotycznym” wyjazdem, na co dzień mieszkam w Krakowie. Dzisiaj szkolę między innymi: w Indiach (Bangalore), w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Dubai), w Republice Południowej Afryki (Johannesburg)”
 • „Compendium CE oferuje mi nieustanny rozwój i dostęp do najnowszych technologii. Swoje pierwsze kroki trenerski postawiłem kilkanaście lat temu będąc certyfikowanym trenerem Microsoft pracując równocześnie jako administrator właśnie systemów Microsoft w jednej z publicznych instytucji edukacyjnych. Kolejne lata mojej kariery zawodowej okazały się wielkim przewrotem dlatego, że zarówno praca administratora jak i trenera związała mnie z technologiami Open Soure. Obecnie systemy Linux, automatyzacja Ansible, SaltStack, OpenStack, Ceph, Docker, Kubernetes, Docker i wiele innych nie stanowią dla mnie tajemnic”
 • „CISO, CPEH, CPTE, CEH, FCNA, CCSA, CCSE, CCSM to tylko kilka tytułów certyfikacji z obszaru bezpieczeństwa i sieci IT, które jako trener udało mi się zgromadzić współpracując z Compendium CE”
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

* pola obowiązkowe

W jakich technologiach się specjalizujesz?

Prosimy załączyć CV oraz List motywacyjny (pliki w formacie .pdf)

Opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

CV:
LM:
* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Aktualne oferty

Zobacz także nasze aktualne oferty pracy.Oferty pracy