Majówka w Krakowie: zakończ CONFidence 2012 z oficjalnym certyfikatem ISECOM

środa, 28 marzec 2012

CONFidence

Specjalnie dla uczestników CONFidence przygotowaliśmy unikatowy zestaw, który pozwoli połączyć udział w konferencji ze szkoleniem i egzaminem z zakresu testów bezpieczeństwa i tworzenia raportów w oparciu na metodykę OSSTMM (Open Source Security Testing Methodology Manual).

Rejestracja

Szkolenie wraz z sesją egzaminacyjną standardowo trwa 5 dni szkoleniowych.
Ta 3-dniowa specjalna edycja szkolenia OPST jest dedykowana wyłącznie specjalistom i pasjonatom będącym uczestnikami konferencji CONFidence 2012. Posiadane przez nich doświadczenie będzie gwarantem, że skrócenie czasu szkolenia nie odbije się na wynikach egzaminu.

Jeszcze raz podkreślamy, że promocję dedykujemy w szczególności tym, którzy posiadają już doświadczenie w pracy pentestera.

Na cały zestaw: wejściówka na konferencję, autoryzowane szkolenie i egzamin proponujemy duży upust od ceny katalogowej:
- z materiałami tradycyjnymi: 1800 EUR (katalogowa 2500 EUR),
- z materiałami CTAB: 1900 EUR (katalogowa 2600 EUR).

> Zobacz szkolenia security w Compendium CE <

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.