Szkolenia Alcatel-Lucent Enterprise

Szkolenia Alcatel-Lucent Enterprise

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status Alcatel-Lucent Enterprise Training Partner. Oferta szkoleniowa Compendium CE obejmuje kursy dotyczące rozwiązań telekomunikacyjnych, infrastruktury sieciowej oraz sposobów zarządzania nią, w szczególności dotyczy produktów: OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch, OmniVista, OmniSwitch i OmniAccess. Dostępne szkolenia przygotowują również do egzaminów inżynierskich i zdobycia certyfikacji ACFE - Alcatel-Lucent Certified Field Expert i ACSE - Alcatel-Lucent Certified System Expert.

Informacje o Alcatel-Lucent Enterprise

To część międzynarodowego koncernu Alcatel-Lucent specjalizująca się w tworzeniu i sprzedaży rozwiązań komunikacyjnych dla firm. Z jej produktów korzysta na całym świecie ponad 500 000 klientów.

Alcatel-Lucent oferuje m.in. kompletne platformy do komunikacji multimedialnej, szeroki wybór terminali przewodowych i bezprzewodowych, aplikacji zunifikowanej komunikacji i do współpracy on-line, systemy wideokonferencyjne oraz wiele wyspecjalizowanych aplikacji w tym do obsługi contact center czy portali wideo. Strategicznym obszarem w działalności firmy, o dużym poziomie wzrostu, są rozwiązania do budowy, zabezpieczenia, zarządzania i optymalizacji infrastruktury sieciowej - przewodowej i bezprzewodowej.

Rozwiązania Alcatel-Lucent Enterprise są projektowane i rozwijane tak, aby wesprzeć firmy w procesie migracji z tradycyjnych technologii w kierunku standardów rynkowych takich jak IP czy SIP. Są dostępne w tradycyjnym modelu – instalowane bezpośrednio w firmie, jak również w postaci usług zarządzanych – rozwiązań hostowanych i w chmurze.

http://enterprise.alcatel-lucent.pl

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia Alcatel-Lucent Enterprise

Harmonogram szkoleń
Alcatel-Lucent Enterprise