Szkolenia Digital Marketing Institute

Szkolenia Digital Marketing Institute

Compendium CE posiada status Autoryzowanego Partnera Szkoleniowego Digital Marketing Institute. Oferta szkoleniowa Compendium CE obejmuje autoryzowane kursy marketingu internetowego DMI, które omawiają w szczególności taką tematykę jak strategia i planowanie w marketingu internetowym, marketing mobilny, marketing w wyszukiwarkach internetowych oraz marketing w sieciach społecznościach. Oferta kursów DMI skierowana jest do osób, które są odpowiedzialne za działania marketingowe, na co dzień, ale także dla tych, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z marketingiem. Kursy są polecane także dla przedsiębiorców, którzy we własnym zakresie odpowiadają za działania marketingowe swojej firmy. Przygotowują one również do certyfikowanych egzaminów PDDM Professional Diploma in Digital Marketing, PDMM Professional Diploma in Mobile Marketing, PDSMM Professional Diploma in Social Media Marketing.

Informacje o Digital Marketing Institute

Digital Marketing Institute jest organizacją odpowiedzialną za tworzenie globalnego standardu certyfikacji w dziedzinie marketingu internetowego, co roku z ich programu edukacyjnego i egzaminów certyfikacyjnych korzysta największą liczbę specjalistów z zakresu marketingu internetowego spośród wszystkich instytucji szkoleniowych specjalizujących się w tej tematyce. Program nauczania DMI uczy niezbędnych umiejętności oraz kompetencji wymaganych w obecnym marketingu internetowym, a certyfikaty DMI znane są już na całym świecie. Program kursów DMI jest definiowany i testowany przez Radę Programową Syllabus Advisory Council, której członkowie są czynnie związani z branżą marketingową.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia Digital Marketing Institute

Harmonogram szkoleń
Digital Marketing Institute