Szkolenia HPE

Szkolenia HPE

Compendium Centrum Edukacyjne jako jedyne w Polsce posiada status Authorized HPE Training Reseller. Organizuje wszystkie autoryzowane kursy, które znajdują się w ofercie HPE Edukacja.  Compendium CE przeprowadza także autoryzowane egzaminy certyfikacyjne HPE w ramach Centrum Egzaminacyjnego Prometric. Rozwiązania szkoleniowe HPE są tworzone zgodnie z potrzebami Klientów. Odpowiedni zestaw metod i narzędzi, zapewnia najskuteczniejsze przekazywanie wiedzy w danych warunkach, a tym samym poprawę wydajności pracowników. Rozwiązania szkoleniowe HPE to wybór szkoleń dla pracowników, menedżerów i personelu technicznego w takich dziedzinach, jak technologie HPE, aplikacje IT, procesy oraz zgodność. Szkolenia HPE mogą pomóc zwiększyć świadomość użytkowników oraz ułatwić wdrożenie i adaptację nowych technologii bez spadku wydajności, zwiększając przy tym zwrot z inwestycji w projekty IT. 

Informacje o HPE

O firmie HPE:

Hewlett Packard Enterprise/ Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1991 r. Według rankingów rynku teleinformatycznego (Teleinfo 500, Computerworld Top 200) HPE Polska jest największą firmą informatyczną w Polsce i utrzymuje tę pozycję od 1997 r. HPE ma w ofercie pełną gamę produktów, rozwiązania i usług informatycznych, począwszy od komputerów osobistych poprzez komputery przenośne, peryferia, urządzenia pamięci masowej, platformy serwerowe, po szeroko rozumiane usługi i kompleksowe rozwiązania informatyczne.

HPE posiada znaczne doświadczenie w kompleksowej obsłudze informatycznej instytucji publicznych i firm prywatnych. HPE jest jednym z największych na świecie dostawców produktów, rozwiązań i usług z zakresu nowych technologii dla użytkowników indywidualnych i korporacyjnych. Oferta HPE obejmuje infrastrukturę IT, urządzenia komputerowe i dostepowe, kompleksowe usługi informatyczne oraz rozwiązania druku i przetwarzania obrazu.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia HPE

Harmonogram szkoleń HPE