Szkolenia Mirantis

Szkolenia Mirantis

Compendium Centrum Edukacyjne jest oficjalnym partnerem firmy Mirantis i ma prawo do sprzedaży i organizacji oficjalnych autoryzowanych sesji szkoleniowych Mirantis dotyczące produktów i rozwiązań otwartej chmury = Docker. Wszystkie oferowane szkolenia Mirantis są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnej na całym świecie certyfikacji: Docker Certified Associate (DCA).

Dostępne szkolenia Mirantis | Cloud Native

Cloud Native

Informacje o Mirantis

Mirantis to firma zajmująca się otwartą chmurą, oferująca produkty uzupełnione przez wsparcie i usługi zarządzane przez czołowych ekspertów w dziedzinie otwartego oprogramowania:

  1. Docker Enterprise - wiodąca na rynku platforma kontenerowa wspierająca tworzenie i dostarczanie nowoczesnych aplikacji, umożliwiająca wybór deweloperów, proste wdrażanie i automatyzację między programami i operacjami, a także bezpieczny pipeline dla środowisk Kubernetes, które działają w dowolnym miejscu.
  2. Mirantis Cloud Platform - środowisko umożliwiające dostawcom usług i przedsiębiorstwom uruchamianie wysoce konfigurowalnych chmur prywatnych opartych na OpenStack, wykorzystujących IaaC i otwarte standardy.

Do tej pory Mirantis wsparł ponad 800 przedsiębiorstw w budowie i obsłudze jednych z największych otwartych chmur obliczeniowych na świecie. Wśród klientów Mirantis są kultowe marki, takie jak Adobe, Cox Communications, DocuSign, Liberty Mutual, PayPal, Reliance Jio, Splunk, STC, Vodafone czy Volkswagen.  

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia Mirantis

Harmonogram szkoleń Mirantis