Szkolenia Q/P Management Group

Szkolenia Q/P Management Group

Compendium Centrum Edukacyjne nawiązało współpracę z firmą Q/P Management Group i tym samym stało się ich jedynym autoryzowanym partnerem szkoleniowym w Polsce.

W ofercie kursów dotyczących punktów funkcyjnych znalazły się zarówno szkolenia certyfikowane przez IFPUG  www.ifpug.org  i przygotowuje do certyfikacyjnego egzaminu CFPS Certified Function Point Specialist  jak i szkolenia specjalizowane i warsztaty.  

Informacje o Q/P Management Group

Q/P Management Group powstała na rynku w roku 1990. Przez ten okres, dzięki przygotowaniu metod o najwyższej jakości, narzędzi i danych dla swoich klientów stała się liderem w dziedzinie oceny oprogramowania i zwiększania efektywności procesów.

Najważniejszą wartością Q/P Management Group są pracujący tu konsultanci. Są to profesjonaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem w programowaniu, specjalizują się w szacowaniu i zwiększaniu efektywności procesów. Wszyscy z nich posiadają wykształcenie kierunkowe oraz niezbędną certyfikację potwierdzającą posiadane umiejętności. Dzięki innowacyjnemu podejściu i wiedzy konsultantów, Q/P Management Group skutecznie rozwija jakość oprogramowania przy jednoczesnym zwiększaniu wydajności i zmniejszaniu kosztów.

Firma Q/P na przestrzeni lat wspomagała w osiąganiu zamierzonych celów licznych klientów z różnych branż. Z naszych rozwiązań korzystają firmy zajmujące się usługami finansowymi, telekomunikacją, komercyjnym oprogramowaniem, produkcją komputerów, ubezpieczeniami, transportem, produkcją, obroną oraz agencje rządowe na całym świecie.

Najważniejszą wartością dla Q/P jest partnerstwo z klientem – dla firmy stanowi ono miarę osiągnięcia sukcesu i realizacji celów. Ściśle współpracuje z osobami prywatnymi, zespołami projektowymi i całymi organizacjami w celu przygotowywania programów szytych na miarę potrzeb.

Analiza Function Point (punktów funkcyjnych) jest kluczowym komponentem działalności Q/P Management Group. W każdej z dziedzin dotyczących Function Point: szkoleń, wdrażania, zliczania oraz analizy zliczeń – firma Q/P świadczy usługi na najwyższym poziomie.
Konsultanci Q/P  w trakcie swojej działalności zliczyli miliony punktów funkcyjnych  w ponad 100 różnych firmach i agencjach rządowych na całym świecie.

Konsultanci Q/P uzyskali od  IFPUG uprawnienia Certified Function Point Specialists (CFPS). Certyfikacja ta gwarantuje, że techniki stosowane podczas prowadzenia szkoleń  i przeprowadzania zliczeń punktów funkcyjnych ściśle trzymają się ustalonych norm.

więcej informacji na stronie: http://www.qpmg.com
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia Q/P Management Group

Harmonogram szkoleń
Q/P Management Group