Szkolenia SEP AG

Szkolenia SEP AG

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status Autoryzowanego Partnera Szkoleniowego firmy SEP AG z zakresu SEP sesam. Szkolenia SEP AG dostępne w Compendium CE dostarczają wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z rozwiązaniem SEP sesam jak i powiązanymi zagadnieniami z zakresu przechowywania danych i wykonywania kopi zapasowych danych. Dostępne szkolenia pozwalają również przygotować się do rozpoznawalnej certyfikacji zawodowej dedykowanej administratorom SEP sesam – SBA i SCA.


Dostępne szkolenia SEP AG (SCA): Rozwiń listę

Informacje o SEP AG

SEP AG jest liderem w zakresie sieciowych wieloplatformowych rozwiązań do wykonywania kopii zapasowych danych i ich przywracania i odzyskiwania w przypadku awarii. SEP AG pomaga użytkownikom w ponad 40 krajach na całym świecie na nowo odkrywać bardziej efektywne i kompleksowe systemy zarządzania danymi.

SEP AG opracował rozwiązanie SEP sesam służce do wykowywana kopii zapasowych  i odzyskiwania danych, a także do szybkiego przywracania sprawności po awarii. Najważniejszymi cechami SEP sesam są deduplikacja oraz replikacja i archiwizacja w różnych lokalizacjach. Zarządzanie migracją danych jest automatyczne według założonego wcześniej harmonogramu i to bez względu na wykorzystywane technologie storage. Elastyczny backup i odzyskiwanie danych na wszystkich popularnych systemach operacyjnych, środowiskach wirtualnych i hypervisorach przy wielu aplikacjach i bazach danych realizowane jest w sposób pewny w tysiącach firm na całym świecie.

SEP AG użytkowników zlokalizowanych na całym świecie. SEP AG jest również od wielu lat partnerem firmy Novell i SUSE (SEP sesam był pierwszym certyfikowanym produktem pod platformę SUSE) i jest obecnie jedynym oprogramowaniem, które obsługuje całą gamę produktów firmy Novell i SUSE. Poza tym SEP sesam wspiera najszerszą gamę systemów operacyjnych od Microsoft do Unix przez każdą wersję Linuksa. SEP sesam posiada moduły online dla MS Exchange, GroupWise, Lotus Notes, Open Xchange, Scalix i Zarafa; jak również wspiera baz danych IBM DB2, Informix, MS SQL, MySQL, MariaDB, Oracle, PostgreSQL i Ingres, wszystkie z możliwością tworzenia kopii zapasowych online. SEP AG dostarcza również możliwość tworzenia kopii zapasowych dla środowisk VMware.

Więcej informacji na stronie producenta: http://www.sep.de/

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia SEP AG

Harmonogram szkoleń SEP AG