Szkolenia The Linux Foundation

Cel szkolenia

kod: LFCE

LFCE Linux Foundation Certified Engineer

Egzamin Linux Foundation Certified Engineer jest stworzony dla inżynierów Linuxa, którzy chcą prezentować bardziej zaawansowany poziom administracji Linuxem i umiejętności inżynierskich.

Przegląd

The Linux Foundation Certified Engineer jest idealną certyfikacją dla inżyniera Linuxa z co najmniej 3-5 letnim doświadczeniem w Linuxie. Stworzony dla inżynierów, którzy chcieliby się pochwalić bardziej zaawansowanymi umiejętnościami, aby móc ubiegać się o awans albo nową, bardziej wymagającą pracę. Egzamin sprawdza umiejętność pracy w wierszu poleceń i zawiera elementy symulujące scenariusze z pracy.

Do egzaminu nie ma wstępnych wymagań

Czas oczekiwania: Online

Czas egzaminu: 2 godziny

Ważność certyfikatu: 3 lata

12 Month Exam Eligibility.

Free Exam Retake.

Zawartość:

  • 12 miesięcy na podejście do egzaminu
  • Darmowy retake egzaminu
  • Certyfikat PDF

Zakres i kompetencje

The Linux Foundation wraz z ekspertami w branży oraz społecznością jądra Linuxa współpracowali, aby określić podstawowe dziedziny i kluczowe umiejętności, wiedzę i kompetencje dla każdej certyfikacji, aby następnie opracować egzaminy sprawdzające umiejętności.

  • Niezbędne polecenia – 5%
  • Operacje na działających systemach – 18%
  • Zarządzanie użytkownikami i grupami – 10%
  • Sieć – 15%
  • Konfiguracja usług – 17%
  • Zarządzanie pamięcią – 10%
  • Projektowanie i wdrażanie systemów – 25%

Szczegóły egzaminu

Egzamin to test online, nadzorowany, sprawdzający umiejętności i wymagający rozwiązywania wielu problemów z poziomu wiersza poleceń na Linuxie. Kandydaci mają 2 godziny na ukończenie zadań.

Polityka i zasoby

Prosimy zapoznać się z zasadami certyfikacji The Linux Foundation i FAQ poniżej.

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień

Pozostałe szkolenia The Linux Foundation | Linux

Szkolenia powiązane tematycznie

Systemy operacyjne

Linux

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 375 USD NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

EGZAMIN ?

 
Zapisz się na szkolenie
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation