Szkolenia SUSE

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: SLE312v12 | wersja: 12

Kurs ten ma na celu pomoc w zrozumieniu wymagań dotyczących wdrażania SUSE Linux Enterprise Server dla klastra HA aplikacji SAP na platformie Azure. Kurs zawiera przegląd konkretnych różnic we wdrażaniu klastra HA na platformie Azure w porównaniu do wdrażania klastra HA na serwerach bare-metal. Zawiera także przykładowe wdrożenia klastrowe w ramach przygotowań do instalacji Netweaver i HANA.

Uczestnicy nauczą się następujących pojęć i umiejętności:

 • Wprowadzenie do SLES dla aplikacji SAP HA na platformie Azure
 • Różnice we wdrażaniu klastra HA na platformie Azure w porównaniu do wdrażania na serwerach bare-metal

 Grupa docelowa:

Administratorzy SLES, których zadaniem jest administrowanie systemami z systemem SLES dla aplikacji SAP obsługujących obciążenia SAP na platformie Azure.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wprowadzenie do SLES HA Clustering na platformie Azure
 2. Konfiguracja klastra HA dla HANA
 3. Konfiguracja klastra HA dla NetWeaver
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Uczestnicy powinni posiadać znajomość SLES odpowiadającą SCA na poziomie Enterprise Linux. Ponadto uczestnicy powinni mieć praktyczną znajomość platformy Azure i doświadczenie w korzystaniu z platformy Azure. Wymagana jest znajomość rozszerzenia SUSE Linux Enterprise High Availability w kursie SLE311, ponieważ jest kontynuacją tego materiału.  Kurs nie wymaga żadnej konkretnej wiedzy o produkcie SAP.

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia SLE312v12 SLES for SAP Applications High Availability Deployment in Azure Administration otrzymują certyfikat sygnowany przez SUSE.

Prowadzący

Certyfikowany Trener SUSE.

Pozostałe szkolenia SUSE | SAP Solutions

Szkolenia powiązane tematycznie

Systemy operacyjne

Linux

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 1800 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia SUSE

Harmonogram szkoleń SUSE