Szkolenia The Linux Foundation

Cel szkolenia

kod: CHSA

CHSA Certified Hyperledger Sawtooth Administrator

Uczestnik Certified Hyperledger Sawtooth Administrator (CHSA) będzie w stanie skutecznie zbudować bezpieczną sieć Hyperledger Sawtooth do komercyjnego wdrożenia, wliczając w to instalację, konfigurację, obsługę, zarządzanie i rozwiązywanie problemów z węzłami w tej sieci.

Przegląd

Hyperledger to rozwiązanie open-source stworzone w celu rozwijania międzybranżowych technologii blockchain. Jest to globalna współpraca prowadzona przez The Linux Foundation, jak i również liderów finansów, bankowości, Internetu Rzeczy, łańcuchów dostaw, produkcji i technologii.

Hyperledger oferuje program certyfikacji, który pozwala kandydatom zademonstrować swoje kompetencje w zakresie wdrażania i obsługi sieci Hyperledger Sawtooth za pomocą linii poleceń.

Sposób dostarczenia egzaminu: online

Czas trwania egzaminu: 3 godziny

Okres ważności certyfikacji: 2 lata

Obejmuje:

  • Możliwość podejścia do egzaminu w ciągu 12 miesięcy
  • Bezpłatne powtórzenie egzaminu
  • Certyfikat PDF

Domeny i kompetencje

Celem certyfikacji Certified Hyperledger Sawtooth Administrator (CHSA) jest zapewnienie, że absolwent CHSA potrafi skutecznie zbudować bezpieczną sieć Hyperledger Sawtooth do celów komercyjnych. Program certyfikacyjny CHSA obejmuje następujące tematy na egzaminie:

Instalacja – 10%

Konfiguracja– 25%

Uprawnienia, zarządzanie tożsamością i bezpieczeństwo – 20%

Cykl życia – 25%

Rozwiązywanie problemów– 20%

Szczegóły egzaminu

Ten egzamin jest testem online, opartym na pytaniach symulowanych. Składa się z zestawu elementów (problemów), które należy rozwiązać w wierszu poleceń. Kandydaci mają 2 godziny na wykonanie zadań.

Polityka i Rezerwa

Zapoznaj się z podręcznikiem kandydata i poradami do egzaminu wraz z innymi zalecanymi zasobami poniżej.

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień

Pozostałe szkolenia The Linux Foundation | Hyperledger

Szkolenia powiązane tematycznie

Oprogramowanie

Linux

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 300 USD NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

EGZAMIN ?

 
Zapisz się na szkolenie
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation