Szkolenia Q/P Management Group

Cel szkolenia dlearning

Dzień praktycznych warsztatów polegający na wyliczaniu swojego własnego projektu przy wsparciu trenera. Uczestnicy mają okazje do praktycznego zastosowania zasad metodyki punktów funkcyjnych w odniesieniu do projektów specyficznych dla swoich organizacji.

Uczestnicy muszą pojawić się na warsztatach ze swoim własnym projektem.

Dodatkowe informacje

Wymagania
Uczestnictwo w szkoleniu Wprowadzenie do metodyki punktów funkcyjnych lub posiadanie adekwatnej wiedzy

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Certyfikat
Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia sygnowany przez firmę Q/P Management Group, Inc.

Dodatkowo kurs ten jest elementem sugerowanej ścieżki edukacyjnej (+Wprowadzenie do metodyki punktów funkcyjnych + Organizacja i usprawnienia w metodyce punktów funkcyjnych) przygotowującej do certyfikowanego egzaminu CFPS Certified Function Point Specialist zdawanego za pośrednictwem centrów testowych Prometric.  

Egzamin CFPS jest bardzo rygorystyczny pod kątem znajomości zarówno znajomości zasad liczenia punktów funkcyjnych określonych w bieżącej wersji IFPUG Counting Practices Manual (CPM) jak i umiejętności zastosowania tych zasad. Egzamin podzielony jest trzy części/sekcje: definicje, wdrażanie i przykłady. Kandydat, aby zdać egzamin i otrzymać tytuł CFPS musi udzielić, co najmniej 90% poprawnych odpowiedzi w każdej części egzaminu lub co najmniej 90% poprawnych odpowiedzi w ogólnej ocenie egzaminu ale pod warunkiem, że w każdej części egzaminu udzielił prawidłowego odpowiedzi na co najmniej 80% pytań.  Egzamin CFPS jest zdawany za pośrednictwem centrów testowych Prometric Testing Site i jest dostępny w następujących wersjach językowych: Angielski, Portugalski, Włoski i Koreański. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad obowiązujących na egzaminie, zapoznać się z wskazówkami jak można dodatkowo się do niego przygotować polecamy stronę http://ifpug.org/certification/cfps.htm
Prowadzący

Trener/konsultant firmy Q/P Management Group (CFPS) posiadający uprawnienia do prowadzenia certyfikowanych (IFPUG) szkoleń z zakresu punktów funkcyjnych.

Wszystkie szkolenia Q/P Management Group
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA SZKOLENIA

Najbliższe szkolenia Q/P Management Group

Harmonogram szkoleń
Q/P Management Group