Szkolenia Q/P Management Group

Cel szkolenia

Kurs ten jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą poznać możliwości zastosowania metody punktów funkcyjnych w obszarach związanych z rozwijającymi się technologiami. Obecnie analityk stosujący metodę punktów funkcyjnych ma głównie do czynienia z szeroką gamą oprogramowania i technologii tworzenia aplikacji, które często są przeciwieństwem dla stosowanych w systemów biznesowych. Środowiska programistyczne dla których adresowany jest ten kurs to w szczególności: Embedded Software applications; Real-time systems; Middleware applications; and Process Control applications. Konkretna tematyka szkolenia będzie zależeć od oczekiwań i szczegółowych obszarów zainteresowania jego uczestników. Podczas szkolenia będą również omawiane zasady zdefiniowane przez International Function Point Users Group (IFPUG)  w Counting Practices Manual (CPM) w wersji 4.x  a dotyczące obszaru nowych technologii.

Elementami szklenia są również dyskusje i studia przypadku, które obejmują praktyczne ćwiczenia z liczenia punktów funkcyjnych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą posiadać podstawową wiedzę na stosowanie metody punktów funkcyjnych Function Point do środowiskach innych niż tradycyjne.

Plan szkolenia Rozwiń listę

  • Definicje „Nowych technologii"
  • Przegląd/omówienie procesu liczenia
  • Identyfikacja Granicy aplikacji
  • Identyfikacja Funkcji danych
  • Identyfikacja Funkcje transakcji
  • Ocena 14tu podstawowych charakterystyk systemowych
  • Wspomagające studia przypadków
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania
Uczestnictwo w szkoleniu Introduction to FP Counting lub posiadanie adekwatnej wiedzy

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Zobacz więcej szkoleń Q/P Management Group

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.Cena szkolenia

NETTO

Czas trwania

1 dzień

Dostępne terminy

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin