Szkolenia NetIQ

Cel szkolenia dlearning

Novell Identity Manager 4 jest nową rodziną produktów pomagających w procesie zarządzania tożsamością zarówno w środowiskach fizycznych, wirtualnych, jak i chmurach. Podczas szkolenia zostaną przedstawione podstawowe funkcjonalności i sposoby administracji wspólne dla wszystkich wersji Novell Identity Manager 4. Szkolenie dostarcza wiedzę na temat używania embedded identity vault, wykonywania podstawowych raportów, sprawdzania stanu sterownika, zarządzania poszczególnymi normami.
Podczas szkolenia poznasz:
 • architekturę Novell Identity Manager 4
 • strukturę i schematy embedded identity vault
 • możliwości narzędzi Novell Identity Manager 4, pozwalających wykonywać zadania administracyjne takie jak śledzenie i sprawdzanie stanu sterownika
 • zasady zarządzania normami
 • zasady zarządzania podłączonych systemów
 • jak wykonywać kontrolę stanu
 • jak wykonywać raporty
Kurs jest dedykowany wszystkim, którzy zarządzają tożsamością w przedsiębiorstwie przy wykorzystaniu Novell Identity Manager, 4 a także dla dotychczasowych administratorów wcześniejszych wersji Novell Identity Manager, planujących aktualizację do nowej wersji.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Opis Novell Identity Manager 4
 2. Komponenty i architektura Identity Manager
 3. Zasady instalacji i wdrażania Novell Identity Manager 4
 4. Administracja Identity Manager
 5. Designer
 6. Konfiguracja sterowników Identity Manager
 7. Zarządzanie normami i filtrami
 8. Wdrożenie Identity Manager Password Synchronization
 9. Identity Manager JOBs
 10. Work Order Driver
 11. Aplikacje użytkownika
 12. Wdrożenie Identity Manager Reporting
 13. Audyt
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania Podstawowa znajomość usług katalogowych.
Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę Novell. Szkolenie to pomaga w przygotowaniu się do certyfikowanego egzaminu Certified Novell Identity Manager Administrator (CNIMA) (Pearson VUE 050-730).
Prowadzący Autoryzowany wykładowca firmy Novell (CNI).
Informacje dodatkowe Zajęcia prowadzone są w języku polskim. Materiały oraz oprogramowanie są w języku angielskim.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.4400 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

Najbliższe szkolenia NetIQ

Harmonogram szkoleń NetIQ