Szkolenia Novell

Cel szkolenia

Celem tego szkolenia jest aktualizacja wiedzy i umiejętności zdobytych podczas szkolenia 3108 Novell ZENworks Configuration Management 10.3 Administration lub też nauka od podstaw dla tych wszystkich, dla których Novell ZENworks Configuration Management w wersji 11 jest nowym produktem.

Podczas szkolenia przedstawiana jest koncepcja, procesy i architektura Novell ZENworks 11 Configuration Management, które to stanowią wymaganą wiedzy dla każdego, kto planuje zarządzać systemem ZCM 11 lub też zintegrować go z innymi produktami z rodziny ZENworks.

Uczestnicy szkolenia poznają elementy składowe systemu Novell ZENworks 11 Configuration Management i możliwości ich wykorzystania podczas zaawansowanych zadań administracyjnych wykonywanych w środowisku laboratoryjnym czy też w dalszej przyszłości w środowisku produkcyjnym. Podczas szkolenia uczestnicy będą również pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności administracyjne wykonując ćwiczenia i zadania związane z administracją w odniesieniu do produktów, które są zintegrowane z ZCM 11.

Szkolenie to jest przeznaczone dla tych wszystkich, którzy posiadają już doświadczenie z ZENworks a teraz chcą poznać i wdrożyć nowe funkcje wersji ZENworks 11. W szczególności uczestnikami tego szkolenia powinni być:
 • Administratorzy systemu ZENworks
 • Wdrożeniowcy i inżynierowie
 • Konsultanci zagadnień sieciowych
 • Partnerzy firmy Novell i ich inżynierowie wsparcia technicznego

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Opis systemu Novell ZENworks 11 Configuration Management
 2. Instalacja podstawowego serwera Novell ZENworks 11 Configuration Management
 3. Odkrywanie, umiejscawianie i rejestracja urządzeń w systemie ZENworks Configuration Management
 4. Zarządzanie paczkami oprogramowania i ich dystrybucja
 5. Zarządzanie ZENworks Bundle
 6. Zarządzanie ZENworks Content
 7. Konfigurowanie polityk ZENworks Configuration Management
 8. Konfiguracja zdalnego zarządzania
 9. Tworzenie obrazów dyskowych z ZENworks Configuration Management
 10. Zarządzanie wykazem i gromadzeniem danych 
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania

Szkolenie jest przeznaczony dla średnio zaawansowanych administratorów.

Zaleca się aby jego uczestnicy posiadali podstawową wiedzę i doświadczenie z zakresu ZENworks 10 i powinny być im znane zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami.

Wskazane jest posiadanie wiedzy na temat technologii sieciowych a w szczególności wymagana jest wiedza na temat podstaw usługi katalogowej LDAP (np. takich jak Novell eDirectory czy Microsoft Active Directory), również doświadczenie z podstaw administracji systemami Linux będzie przydatne podczas szkolenia.

Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat sygnowany przez firmę Novell.
Prowadzący Certified Novell Instructor (CNI).

Szkolenia powiązane tematycznieRozwiń listę

Oprogramowanie


Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

CENA 4400 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

Najbliższe szkolenia Novell

Harmonogram szkoleń Novell