Szkolenia Blue Coat

Cel szkolenia dlearning

Szkolenie to jest przeznaczone jest dla specjalistów IT, którzy chcą opanować podstawy obsługi i konfiguracji rozwiązania Blue Coat ProxyAV. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia będą posiadać wiedzę na temat:

  • Jak zarządzać ProxyAV
  • Jak ProxyAV współpracuje z ProxySG
  • W jaki sposób ProxyAV skanuje treść 

Plan szkolenia Rozwiń listę

  1. Wprowadzenie do ProxyAV
  2. Najlepsze praktyki
  3. Monitorowanie ProxyAV
  4. Administracja ProxyAV
  5. Proces skanowania
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania Ukończenie szkolenia Blue Coat Certified ProxySG Administrator (BCCPA) i szkolenia Blue Coat Certified ProxySG Professional (BCCPP).
Rekomendowane szkolenia
Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Certyfikat Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę Blue Coat.
Prowadzący Autoryzowany wykładowca Blue Coat.
Zobacz więcej szkoleń Blue Coat

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.2900 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin