Szkolenia Check Point

Cel szkolenia

Ten 5-cio dniowy zaawansowany kurs uczy, w jaki sposób należy zaprojektować, zainstalować, skonfigurować i zarządzać produktem „Multi-Domain Security Management with Virtual System Extension”. Studenci będą mieli szansę nauczyć się jak zainstalować, skonfigurować i rozwiązywać problemy związane z „Multi-Domain Security Management” oraz skonfigurować i zaimplementować polityki globalne. Kurs pokrywa swoim materiałem również kwestie migracji fizycznych systemów firewall do środowiska wirtualnego.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wprowadzenie do MDSM-VSX
 2. Wdrożenie Multi-Domain Security
 3. Instalacja Multi-Domain Security Management
 4. Logowanie w Multi-Domain Security Management
 5. Zaawansowane funkcje Multi-Domain Security Management
 6. Wdrożenie Virtual System Extension
 7. Instacja i konfiguracja VSX Gateway
 8. Zaawansowane funkcje VSX
 1. Warsztaty:
  • Wdrożenie Multi-Domain Security Management
  • Konwersja Security Management Server do Domain Management Server
  • Import istniejącej konfiguracji SMS do nowego DMS
  • Przydział uprawnień administratora
  • Konfiguracja Multi-Domain Log Server
  • Wdrożenie polityki globalnej Global Policy
  • Wdrożenie MDS High Availability
  • Licencjonowanie Multi-Domain Management
  • Migracja fizycznych systemów firewall do środowiska wirtualnego
  • Wdrożenie Virtual Systems i Virtual Network Devices
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania

Studenci powinni posiadać certyfikację CCSE R75 lub odpowiadające mu doświadczenie, co oznacza w praktyce pracę z produktami Check Point od co najmniej od 6-ciu miesięcy.

Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę Check Point.

Ten kurs pomaga przygotować się do egzaminu “Multi-Domain Security Management with Virtual System Extension R77” numer #156-820.77 dostępnego w centrach Vue. Studenci powinni posiadać ważną certyfikację CCSE R75, jako warunek podejścia do egzaminu.

Prowadzący Autoryzowany wykładowca firmy Check Point (CCSI).
Zobacz więcej szkoleń Check Point

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.6000 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Zarezerwuj termin szkolenia