Szkolenia Compendium CE

Cel szkolenia dlearning

Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy o pryncypiach Agile oraz koncepcji i praktykach definiujących ramy prowadzenia projektów wg Scrum.

Przeznaczone jest dla członków zespołów projektowych, którzy zamierzają realizować projekty informatyczne w oparciu o metodyki „zwinne”.

Obejmuje wiedzę, umiejętności i słownictwo, dzięki którym kursanci będą mogli efektywnie uczestniczyć w pracach projektowych.

W trakcie zajęć uczestnicy mają okazję zapoznać się z praktycznymi przykładami zastosowania metodyki, tak aby móc je stosować we własnych projektach.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Manifest Agile.
 2. Wprowadzenie do Scrum.
 3. Główne pojęcia Scrum:
  • Rejestr produktu (Product Backlog),
  • Rejestr sprintu (Sprint Backlog),
  • Planowanie iteracji (Sprint Planning),
  • Codzienne spotkania (Daily Standup Meeting),
  • Historyjki (User Story),
  • Wykresy spalania (Burndown Charts),
  • Demo (Sprint Review),
  • Retrospektywa (Sprint Retrospective).
 4. Role i odpowiedzialność członków zespołu Scrum.
 5. Porównanie podejścia klasycznego do metodyk zwinnych.
 6. Zarządzanie wymaganiami.
 7. Artefakty.
 8. Przebieg projektu wg Scrum
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 2 dni
Certyfikat Uczestnicy szkolenia otrzymują imienny certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony przez Compendium Centrum Edukacyjne.
Prowadzący Wykładowca Compendium Centrum Edukacyjnego.
Zobacz więcej szkoleń Compendium CE

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.2500 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin