Szkolenia Compendium CE

Cel szkolenia

Podstawy konteneryzacji i dostarczania skalowalnych aplikacji. Poznanie architektury mikroserwisow, podstaw Dockera, a także budowanie skalowalnej aplikacji Wordpress przy użyciu Docker Compose.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wstęp do lekkiej wirtualizacji
 2. Architektura Dockera
 3. Mikroserwisy i Service Oriented Architecture
 4. Instacja i przygotowanie hosta Dockera
 5. Pierwszy kontener
 6. Interakcja z kontenerami
 7. Obrazy Dockera
 8. Wolumeny danych
 9. Linkowanie kontenerów
 10. Orchestracja kontenerów przy użyciu Docker Compose
 11. Budowanie skalowalnej aplikacji Wordpress
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania

Szkolenie jest dedykowane dla administratorów systemów oraz menadżerów IT, którzy posiadają podstawową wiedzę w zakresie technologii Linux.

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat wystawiony imiennie oraz na firmę, sygnowany przez Compendium Centrum Edukacyjne.

Prowadzący

Wykładowca Compendium Centrum Edukacyjnego.

Zobacz więcej szkoleń Compendium CE

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.1600 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin