Szkolenia Digital Marketing Institute

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

Marketing w wyszukiwarkach internetowych jest kluczowym elementem marketingu internetowego. Z SEM, czyli search engine marketingiem każdy z nas spotyka się na co dzień, chociażby korzystając z wyszukiwarki Google. Jak to mówią “Jeżeli nie ma cię w “wyszukiwarce” to nie istniejesz. Kurs Professional Diploma in Search Marketing omawia szczegółowo jak znaleźć się na wysokich pozycjach w SERPach, omówi dobre i złe praktyki SEO, a także przedstawi PPC, czyli płatny ruch z wyszukiwarek. Na koniec zostaną omówione narzędzia, dzięki którym będzie można mierzyć efektywność naszych kampanii SEM.

Akredytacja

Digital Marketing Institute jest globalnym standardem certyfikacji w dziedzinie marketingu, co roku kształcąc największą liczbę specjalistów z zakresu marketingu internetowego spośród wszystkich instytucji szkoleniowych z tej tematyki.

Program nauczania DMI uczy niezbędnych umiejętności oraz kompetencji wymaganych w obecnym marketingu internetowym, a certyfikaty DMI znane są już na całym świecie.

Plan szkolenia:

 • SEO
  • Konfiguracja techniczna SEO w tym planowanie oraz testy
  • On-page i Off-page content marketing
  • Wyszukiwanie słów kluczowych
  • Audyt oraz optymalizacja strony
 • PPC
  • Konfiguracja i interakcja konta AdWords
  • Wyszukiwanie i wyświetlanie reklam na wielu urządzeniach oraz kanałach
  • PPC – monitorowanie oraz raportowanie wydajności
 • Analityka
  • Konfiguracja konta Analytics
  • Filtrowanie oraz raportowanie wielu domen oraz subdomen
  • Tagowanie kampani oraz analiza
  • Raport
 • Strategia i Planowanie
  • Audyt marketingu w wyszukiwarkach
  • Ustalanie budżetu oraz wyznaczanie KPI

Szkolenie kierowane jest do:

Professional Diploma in Search Marketing jest szkoleniem skierowanym do osób, które są odpowiedzialne za planowanie, realizację i wycenę kampanii marketingowej w wyszukiwarkach internetowych. Kurs jest przeznaczony dla uczestników z każdym poziomem umiejętności.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wprowadzenie
  • Zapoznanie z pojęciami technicznymi
 2. SEO – Konfiguracja
  • Moduł obejmuje podstawowe pojęcia i terminy używane w SEO, dostarcza uczestnikom wiedzy na temat różnych czynników w tym kodu źródłowego, architektury informacji, tagów, słów kluczy, botów, map witryn i linków które mogą prowadzić do częstych błędów w SEO
 3. SEO – content is the king!
  • Moduł omawia takie zagadnienia jak tworzenie treści przyjaznych wyszukiwarkom, tagi, nazwy plików, URL, alt-tags, meta-tags, CTR, hiperłącza oraz optymalizację prędkości witryny
 4. SEO – Analiza
  • Jak sprawdzić skuteczność naszych działań SEO? Uczestnicy zapoznają się z narzędziami do analizy przeprowadzanych działań SEO
 5. Reklama PPC w wyszukiwarkach
  • Pay-Per-Click – wprowadza podstawowe pojęcia reklamy PPC. Uczestnicy uczą się, jak skonfigurować konto AdWords oraz jak nim zarządzać.
 6. Reklama PPC w formacie Display
  • Uczestnicy dowiedzą się o sieci reklamowej oraz jak może ona być używana w celu zwiększenia świadomości marki. Kursanci uczą się jak dobierać odpowiednie formaty reklam dzięki czemu mogą znacznie poprawić zasięg oraz potencjał prowadzonych kampanii reklamowych.
 7. Reklama PPC – Wideo
  • Moduł omawia reklamę wideo od planowania do realizacji i wyceny, uczy uczestników przygotowywania orazi optymalizacji kampanii. Kursanci dowiedzą się jak zaplanować i wdrożyć kampanię reklamową wideo oraz jak korzystać z różnych narzędzi do tworzenia reklam AdWords w serwisie YouTube, w tym do tworzenia reklam graficznych. Ponadto omówione zostanie także kampanie wideo dla telefonów komórkowych.8. Analizy – definicja
 8. Google Analytics - konfiguracja
  • Kursanci poznają techniczne aspekty Google Analytics. Moduł wprowadza koncepcję filtrów w celu generowania odpowiednich raportów, uczy jak konto Analytics może być zorganizowane w celu dostarczenia sprawozdań z wielu domen oraz subdomen. Moduł wprowadza techniki segmentacji.
 9. Strategia i planowanie
  • Moduł łączy wszystkie poznane techniki oraz pokazuje jak je wykorzystać w celu stworzenia całościowego plany marketingowego w SEN.
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Szkolenie nie stawia przed uczestnikami wymagań, oprócz umiejętności obsługi komputera oraz swobody poruszania się w sieci Internet. Professional Diploma nauczy Cię wszystkiego o social media marketing – od podstaw do wiedzy eksperckiej.

Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Wszyscy uczestnicy szkolenia ostatniego dnia kursu otrzymają certyfikaty ukończenia kursu podpisane przez autoryzowanego trenera Digital Marketing Institute.

Powyższy kurs przygotowuje także do egzaminu Certified Digital Marketing Specialist – Search Marketing dostępnego poprzez centra testowe Pearson VUE https://home.pearsonvue.com/dmi

Prowadzący

Authorized Digital Marketing Institute.

Informacje dodatkowe

Syllabus Advisory Council jest grupą programową, która określa i definiuje program kursów DMI. Tym samym przyczynia się do rozwoju międzynarodowych standardów oraz norm wspirających edukację w zakresie marketingu internetowego na odpowiednim poziomie oraz certyfikację sektora marketingu internetowego http://digitalmarketinginstitute.com/syllabus-advisory-council

Pozostałe szkolenia Digital Marketing Institute | Marketing Internetowy

Szkolenia powiązane tematycznie

Szkolenia Biznesowe

Marketing Internetowy

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 5800 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

 

Najbliższe szkolenia Digital Marketing Institute

Harmonogram szkoleń
Digital Marketing Institute