Szkolenia Digital Marketing Institute

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

Szkolenie Professional Diploma in Social Media Marketing wprowadza uczestników w skomplikoway, wbrew pozorom, świat social media marketingu. Trener omówi dokładnie najważniejsze zagadnienia tej tematyki i przeprowadzi z uczestnikami wiele ćwiczeń oraz omówi kilka przykładów studium przypadku. Uczestnicy zapoznają się z najnowszymi technikami tworzenia contentu oraz sposobami wzrostu zasięgu w kanałach social media. Zdobędą praktyczną wiedzę w jaki sposób planować, projektować, przeprowadzać i analizować kampanie w kanałach social media, wykorzystując do tego zarówno narzędzia płatne (FB Ads) jak i bezpłatne (generowanie ruchu organicznego). Szkolenie skupia się na najnowszych trendach i dobrych praktykach w obecnym social media marketingu.

Akredytacja:

Digital Marketing Institute jest globalnym standardem certyfikacji w dziedzinie marketingu, co roku kształcąc największą liczbę specjalistów z zakresu marketingu internetowego spośród wszystkich instytucji szkoleniowych z tej tematyki.

Program nauczania DMI uczy niezbędnych umiejętności oraz kompetencji wymaganych w obecnym marketingu internetowym, a certyfikaty DMI znane są już na całym świecie.

Plan Szkolenia:

Dzięki szkoleniu Professional Diploma in Social Media Marketing zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na kompleksową obsługę marketingową kanałów Social Media takich jak Facebook, Google+, Twitter i inne.

Na szkoleniu zostaną omówione tematy:

 • Kreacja kontentu
  • Zaangażowanie i pozyskiwanie klientów za pomocą odpowiedniego kontentu
  • Rozróżnienie pomiędzy elementami marketingu tradycyjnego, a marketingu internetowego
  • Wdrażanie elementów marketingu internetowego do całościowej strategii marketingowej firmy
 • Facebook
  • Jak używać Facebooka w celach biznesowych
  • Facebook Ads
  • Planowanie i wdrażanie strategii reklamowej na Facebooku
  • Monitorowanie KPI, czyli jak sprawdzić czy działanie na Facebooku się opłaca
 • Twitter
  • Twitter w biznesie
  • Jak budować stargetowaną bazę obserwujących
  • Jak korzystać z #hashtag’ów
 • Strategia i planowanie w Social Media
  • Audyt Social media marketing
  • Wytyczne, target, budżety
  • Monitoring i raportowanie efektów kampani Social Media

Szkolenie kierowane jest do:

Professional Diploma in Social Media Marketing jest szkoleniem skierowanym do osób, które w zakresie swoich obowiązków mają za zadanie planowanie, wdrażanie oraz zarządzanie kampaniami marketingowymi w kanałach social media. Kurs jest przeznaczony również dla osób, które planują rozwijać się zawodowo w kierunku marketingu, a także dla właścicieli firm, którzy prowadzą marketing internetowy we własnym zakresie.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wprowadzenie do Social Media Marketingu
  • Ta część szkolenia przybliży Ci podstawowe zasady marketing internetowego, omówi też różnice w podejściu w marketing tradycyjnym, a internetowy. Dowiesz się w jaki sposób używać marketingu internetowego i w sposób efektywny połączyć go z całościową strategią marketingową firmy.
 2. Kreacja contentu
  • W tej części kursu dowiesz się jak tworzyć dobry, angażujący content, który zdobędzie dużo “lajków” I “szerów”. Dowiesz się jak korzystać z monitoringu sieci social media oraz jak dobrać rodzaj contentu do odpowiednich grup docelowych.
 3. Budowanie zasięgu
  • W tej części szkolenia nauczysz się jak promować content w sposób organiczny
 4. Facebook
  • Ten moduł skupia się na reklamach typu Facebook Ads. Nauczysz się planować i wdrażać strategię reklamową na Facebooku za pomocą “Facebook for business”, włączając w to analitykę oraz KPI
 5. Twitter
  • Ta część szkolenia zaznajomi uczestników z biznesowym zastosowaniem Twittera oraz z budowaniem konkretnego profilu Followersów
 6. LinkedIn
  • Ten moduł omówi zastosowanie biznesowego portalu LinkedIn w celach marketingowych firmy
 7. Google+
  • Ta część szkolenia przedstawi jak ważny w działaniach online marketingowych jest Google+ oraz jak promować swoje produkty czy usługi za pomocą tego narzędzia. Omawia takie zagadnienia jak Hangouts, Circles, Events.
 8. YouTube
  • Omówienie możliwości działań marketingowych na serwisie YouTube, drugim największym portalu społecznościowym świata.
 9. Trendy
  • Digital Marketing rozwija się bardzo dynamicznie. W jakim kierunku zmierzają social media? W tej części szkolenia omówimy trendy oraz kierunku marketingu social media – weźmiemy pod lupę także takie serwisy jak Thumbler, Pinteres, Instagram, Snapchat,.
 10. Stretegia i planowanie
  • Ten moduł szkoleniowy zapozna uczestników z metodologią DMI 9 kroków planowania i wdrażania strategii social media w firmie.
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Szkolenie nie stawia przed uczestnikami wymagań, oprócz umiejętności obsługi komputera oraz swobody poruszania się w sieci Internet. Professional Diploma nauczy Cię wszystkiego o social media marketing – od podstaw do wiedzy eksperckiej.

Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Wszyscy uczestnicy szkolenia ostatniego dnia kursu otrzymają certyfikaty ukończenia kursu podpisane przez autoryzowanego trenera Digital Marketing Institute.

Powyższy kurs przygotowuje także do egzaminu Certified Digital Marketing Specialist – Social Media Marketing dostępnego poprzez centra testowe Pearson VUE https://home.pearsonvue.com/dmi

Prowadzący

Authorized Digital Marketing Institute.

Informacje dodatkowe

Syllabus Advisory Council jest grupą programową, która określa i definiuje program kursów DMI. Tym samym przyczynia się do rozwoju międzynarodowych standardów oraz norm wspirających edukację w zakresie marketingu internetowego na odpowiednim poziomie oraz certyfikację sektora marketingu internetowego http://digitalmarketinginstitute.com/syllabus-advisory-council

Pozostałe szkolenia Digital Marketing Institute | Marketing Internetowy

Szkolenia powiązane tematycznie

Szkolenia Biznesowe

Marketing Internetowy

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 5800 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

 

Najbliższe szkolenia Digital Marketing Institute

Harmonogram szkoleń
Digital Marketing Institute