Szkolenia Alcatel-Lucent Enterprise

Cel szkolenia dlearning

Laboratorium Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise R11.1 - TAP-LAB (Tutored Assistance to Practice – LABoratory), przygotowuje inżynierów do instalacji, konfiguracji oraz konserwacji Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise.

Dodatkowe informacje

Wymagania
  • Doświadczenie w instalacji i konserwacji Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise lub uczestnictwo w kursie Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise.
Poziom trudności
Czas trwania 2 dni
Prowadzący ACFE Instructor - Alcatel-Lucent Certified Field Expert Instructor.
Informacje dodatkowe
  • Zestaw ćwiczeń laboratoryjnych jest dostępny w TAP-LAB
  • Dokumentacja techniczna jest w formie elektronicznej
Zobacz więcej szkoleń Alcatel-Lucent Enterprise

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.860 EUR NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin