Szkolenia Compendium CE

Cel szkolenia dlearning

Szkolenie przybliża uczestnikom współczesne rozwiązania pozwalające na przesyłanie informacji synchronizacyjnej za pomocą pakietów i ramek. Omawiane są dwa alternatywne rozwiązania, zdefiniowany przez ITU-T standard SyncE oraz rozwiązanie sygnowane przez IEEE 1588 Precision Time Protocol. Bazując na formalnym przedstawieniu obydwu standardów, szkolenie omawia zalety i ograniczenia obydwu koncepcji w kontekście ich wykorzystania w sieciach dostępowych systemów 3G i LTE. Omówienie rozwiązań w zakresie synchronizacji jest uzupełnione o kwestię dystrybucji czasu za pomocą protokołu NTP.

Plan szkolenia Rozwiń listę

  1.  Issues of synchronization in 3G and LTE systems.
  2.  Performance requirements for the synchronization network
  3.  Distribution of time information (NTP)
  4.  SyncE
  5.  IEEE 1588 PTP
  6.  Synchronization in the mobile backhaul network – implementation alternatives
  7.  Proprietary solutions – case studies
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania

Oczekuje się, że uczestnicy będą posiadać podstawową wiedzę w zakresie zagadnień synchronizacji m.in. hierarchii zegarów oraz podstawową wiedzę na temat systemów PDH i SDH. Wiedza o architekturze sieci Ethernet, IP i sieciach mobilnych będzie również przydatna.

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat sygnowany przez firmę Compendium CE.

Prowadzący

Autoryzowany trener Compendium CE.

Pozostałe szkolenia Compendium CE | VoIP i telekomunikacja

Szkolenia powiązane tematycznie

VoIP i telekomunikacja

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 2000 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin