Szkolenia Compendium CE

Cel szkolenia dlearning

Celem szkolenia jest zaprezentowanie wyzwań i wymagań związanych z projektowanie, wdrożeniem i optymalizacją części dostępowej sieci komórkowych 3G i LTE. Poczynając od podejścia tradycyjnego opartego o sieci PDH/SDH w konfiguracji przewodowej i bezprzewodowej szkolenie koncentruje się na rozwiązaniach pakietowych i omawia zastosowanie protokołu IP w sieci dostępowej. Z punktu widzenia infrastruktury transportowej kurs prezentuje dwa alternatywne podejścia: oparte o MPLS i jego narzędzia budowy sieci wydzielonych (VPN) oraz oparte o standardy ewoluujące z technologii Ethernet takie jak Carrier Ethernet. Szkolenie uzupełnia prezentacja zagadnień związanych z dystrybucją sygnałów synchronizujących w sieci pakietowej oraz przedstawia rozwiązania producenckie, jako przykłady w konkretnych podejściach.

Plan szkolenia Rozwiń listę

  1. Mobile backhaul evolution
  2. Requirements for contemporary mobile backhaul networks
  3. Wireline vs wireless solutions: architectures, challenges and issues
  4. Optical backhaul technologies: traditional and packet based approach
  5. IP in the mobile backhaul
  6. MPLS in the mobile backhaul
  7. Carrier Ethernet in the mobile backhaul
  8. Synchronization in the mobile backhaul network
  9. Reference and proprietary solutions
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania

Oczekuje się, że uczestnicy będą posiadać podstawową wiedzę w zakresie transmisji danych, a także podstawowych pojęć i architektury systemów mobilnych 3G i LTE. Znajomość zagadnień związanych z sieciami IP, Ethernet i standardów MPLS będzie również pomocna.

Poziom trudności
Czas trwania 3 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat sygnowany przez firmę Compendium CE.

Prowadzący

Autoryzowany trener Compendium CE.

Pozostałe szkolenia Compendium CE | VoIP i telekomunikacja

Szkolenia powiązane tematycznie

VoIP i telekomunikacja

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 3600 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin