Szkolenia Fortinet

Cel szkolenia

Kurs NSE6 FortiSandbox to jednodniowe szkolenie przedstawiające rozwiązanie firmy Fortinet do ochrony przed atakami typu 0day. Uczestnicy dowiedzą się działa malware, w jakisposób wirusy unikają wykrycia przez AV i jak radzić sobie z atakami typu zero-day. Podczas zajęć kursanci wdrożą narzędzie FortiSandobx i zinegrują je z innymi rozwiązaniami tego producenta. Przetestowane zostaną różne metody inspekcji plików oraz witryn WWW. Kursancie nauczą się również w jaki sposób zoptymalizować urządzenie do różnych środowisk, w których może pracować.

Szkolenie prowadzone jest w oparciu o wersję systemu 2.0 dla FortiSandbox, 5.2 dla FortiGate i 5.3 dla FortiMail.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wstęp oraz wdrożenie
 2. Wstępna konfiguracja urządzenia
 3. Moniororing i raportowanie
 4. Ustawienia globalne
 5. Konfguracja Service Protection Profiles
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania
 • Zalecane jest posiadanie wiedzy na poziomie NSE4 oraz FortiMail Specialist.
Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia sygnowany przez firmę Fortinet. Szkolenie to przygotowuje do egzaminu FortiSandbox Specialist oraz certyfikacji NSE 6 - Fortinet Advanced Products Professional, więcej informacji na temat certyfikacji NSE 6: http://www.fortinet.com/training/certification/NSE6.html.

Prowadzący Autoryzowany wykładowca firmy Fortinet.
Informacje dodatkowe Zajęcia prowadzone są w języku polskim. Wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp do materiałów w wersji elektronicznej w języku angielskim.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.480 EUR NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
Zarezerwuj termin szkolenia

Najbliższe szkolenia Fortinet

Harmonogram szkoleń Fortinet