Szkolenia Mile2

Cel szkolenia dlearning

Szkolenie Certified Healthcare Information Systems Security Practitioner zawiera wiedzę, doświadczenie i umiejętności niezbędne do wdrożenia najlepszych praktyk w obszarze ochrony informacji zdrowotnych, zgodnie z wymogami regulacji  oraz standardów obowiązujących w obszarze zdrowia.

Z uwagi na rosnące wymagania w zakresie prawa oraz prywatności w obszarze zdrowia, Mile2 przygotowało szkolenie Certified Healthcare Information Systems Security Practitioner. CHISSP staje się kluczowym elementem zarzadzania i ochrony danych zdrowotnych a także odpowiada za ochronę danych pacjentów poprzez implementację, zarządzanie i odpowiednią ocenę zabezpieczeń oraz elementów zapewniających integralność informacji.

Po ukończeniu kursu:

Uczestnicy będą gotowi do wzięcia udziału w egzaminie Certified Healthcare Information Systems Security Practitioner dostarczanym przez mile2. Ponadto po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników będzie posiadał niezbędną wiedzę dotyczącą najlepszych praktyk w obszarze bezpieczeństwa informacji dla sektora ochrony zdrowia a także będzie posiadał umiejętności utworzenia założeń do wdrożenia rozwiązań niezbędnych do ochrony informacji, danych osobowych w świetle obowiązujących przepisów prawa oraz regulacji systemowych.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wprowadzenie do obszaru Ochrony Zdrowia
  • Środowisko ochrony zdrowia
  • Relacje z klientami oraz firmami zewnętrznymi
  • Koncepcja zarzadzania danymi zdrowotnymi
 2. Regulacje branżowe
  • Obowiązujące regulacje
   • Międzynarodowe regulacje i zarządzenia
   • Wewnętrzne praktyki w odniesieniu do polityki I procedur
   • Zakres wymagań zgodności
   • Decyzje bazujące na ocenie ryzyka
   • Zasady postępowania/etyczne
 3. Ochrona danych polityki bezpieczeństwa
  • Celem bezpieczeństwa/atrybuty
  • Definicje bezpieczeństwa/koncepcje
  • Zasady ochrona danych osobowych
  • Szczególne znaczenie danych zdrowotnych I sposób postepowania
 4. Zarządzanie informacją i zarzadzanie ryzykiem – jak organizacja zarządza ryzykiem poprzez nadzorowanie bezpieczeństwa I prywatności, cykl zarzadzania ryzykiem, element ryzyka
  • Zarządzanie bezpieczeństwem I prywatnością
  • Metody zarządzania ryzykiem
  • Cykl zarzadzania ryzykiem informacji
  • Działania w ramach zarzadzania ryzykiem
 5. Zarządzanie informacją I ocena ryzyka
  • Ocena ryzyka
  • Procedury w ramach zarzadzania ryzykiem w organizacji
  • Ocena ryzyka z uwzględnieniem roli w organizacji
  • Ominięcia i pominięcia
 6. Zarządzanie ryzykiem w kontaktach z organizacjami trzecimi
  • Definicja firm, organizacji trzecich w obszarze zdrowia
   • Standardy I praktyki w zarzadzaniu kontaktami ze stroną trzecią
   • Ocena i audyt strony trzeciej
   • Zdarzenia bezpieczeństwa/ prywatność
   • Relacje ze stroną trzecią
   • Wymagania dla strony trzeciej
  • Rozwiązania I zalecenia
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania
 • Minimum rok pracy/zarządzania Systemem Informacji Zdrowotnych.
Poziom trudności
Czas trwania 4 dni
Certyfikat

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia sygnowany przez Mile2.

Kurs ten przygotowuje do egzaminu  Certified Healthcare Information Systems Security Practitioner, który jest dostępny za pośrednictwem internetowego system oceny i certyfikacji Mile2 pod adresem www.mile2.com. Czas trwania egzaminu wynosi 2 godziny, zawiera on 100 pytań z opcją wielokrotnego wyboru.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia C)HISSP - Certified Healthcare Information Systems Security Practitioner otrzyma bezpłatny voucher dostępu do egzaminu.

Prowadzący

Certyfikowany trener Mile2.

Szkolenia powiązane tematycznieRozwiń listę

Bezpieczeństwo


Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

CENA 4900 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

Najbliższe szkolenia Mile2

Harmonogram szkoleń Mile2