Szkolenia IBM

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: 0A039GPL | wersja: v18.2

This course presents advanced models available in IBM SPSS Modeler. The participant is first introduced to a technique named PCA/Factor, to reduce the number of fields to a number of core factors, referred to as components or factors. The next topics focus on supervised models, including Support Vector Machines, Random Trees, and XGBoost. Methods are reviewed on how to analyze text data, combine individual models into a single model, and how to enhance the power of IBM SPSS Modeler by adding external models, developed in Python or R, to the Modeling palette.

Please refer to course overview.

  • Data scientists
  • Business analysts
  • Experienced users of IBM SPSS Modeler who want to learn about advanced techniques in the software

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
  • Knowledge of your business requirements
  • Required: IBM SPSS Modeler Foundations (V18.2) course (0A069G/0E069G) or equivalent knowledge of how to import, explore, and prepare data with IBM SPSS Modeler v18.2, and know the basics of modeling.
  • Recommended: Introduction to Machine Learning Models Using IBM SPSS Modeler (V18.2) course (0A079G/0E079G), or equivalent knowledge or experience with the product about supervised machine learning models (CHAID, C&R Tree, Regression, Random Trees, Neural Net, XGBoost), unsupervised machine learning models (TwoStep Cluster), and association machine learning models such as APriori.
Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień

Pozostałe szkolenia IBM | IBM SPSS Modeler

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 560 EUR NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

Najbliższe szkolenia IBM

Harmonogram szkoleń IBM