Szkolenia The Linux Foundation

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: LFD432

Ten kurs uczy, jak używać Cloud Foundry do budowania, wdrażania i zarządzania rodzimym rozwiązaniem dla mikroserwisów. Omawiane tematy mogą pojawić się na egzaminie Cloud Foundry Certified Developer (CFCD). Uczestnictwo w tym kursie znacznie zwiększą zdolność uczniów do uzyskania certyfikatu.

Kurs ma na celu dostarczenie uczestnikom i instruktorom wysokiej jakości doświadczenia. Class site została zbudowana z Hugo, co daje jej szybkość i unikalny design. Prezentacje zostały zbudowane przy użyciu pliku reveal.js, który umożliwia tworzenie pięknych interaktywnych slajdów przy użyciu HTML. Nie ma podręcznika do druku ani pliku pdf.

Poza sukcesem Cloud Foundry klienci ekosystemowi i przedsiębiorstwa korzystają teraz z możliwości łatwiejszego wdrażania aplikacji w chmurze i uruchamiania ich przy znacznie mniejszych zasobach, uruchamiając Cloud Foundry na Kubernetes.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Architektura Cloud Foundry: jakie są główne komponenty i jak pasują do siebie, aby wspierać programistów?
 2. Aplikacje i usługi: jakie są najlepsze praktyki dotyczące wdrażania, skalowania i zarządzania aplikacjami? W jaki sposób usługi są udostępniane i używane przez aplikacje Cloud Foundry?
 3. Cloud Native design: w jaki sposób Cloud Foundry umożliwia tworzenie mikrousług i obsługuje 12-elementowe zasady projektowania aplikacji?
 4. Troubleshooting & Debugging: korzystanie z funkcji Cloud Foundry do diagnozowania i rozwiązywania problemów w konfiguracji aplikacji i środowiska.
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania

Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla doświadczonych programistów i inżynierów zainteresowanych poznaniem podstaw dostosowania systemu Android do nowego systemu docelowego. Studenci powinni biegle posługiwać się językiem programowania C, dobrze znać C ++ i posiadać praktyczną znajomość języka Java.

Poziom trudności
Czas trwania 4 dni
Certyfikat

Uczestnicy otrzymają certyfikat The Linux Foundation.

Prowadzący

 Certyfikowany trener Linux Foundation.

Szkolenia powiązane tematycznie

Programowanie

Cloud Computing

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 4800 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
  • Szkolenie objęte promocją:
Zarezerwuj termin szkolenia
Terminy szkolenia dla angielskiej wersji językowej

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation