Szkolenia IBM

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

In this three-day course on IBM BigFix Content Development (formerly IBM Endpoint Manager), you learn the basic Relevance constructs used to create Relevance expressions. You learn how to manipulate various Relevance objects and properties, debugging methods, and how to create Relevance for custom fixlets, tasks, automatic computer groups, retrieved properties, and analyses. You also learn how to create and test action scripts that are included in the custom fixlets and tasks that you develop. This course is an update to the IS730G class.

  • Discuss how to use the Relevnace language, Fixlet Debugger, and online documentation to develop BigFix custom content
  • Describe basic Relevance objects, assoicated properties, and how to use the fundamental Relevance constructs
  • Use common Relevance objects to develop Relevance statements
  • Leverage action script specific documents, tools, and commands to create actions usable in custom content

This course is oriented towards IBM BigFix users and administrators who are in the role of Fixlet® developer or advanced master operator. This course does not cover Session Relevance.

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Before taking this course, make sure that you are proficient in the use of the IBM BigFix console, including taking actions, creating retrieved properties and analyses, and other general tasks or that you have taken IS720G IBM BigFix Platform Fundamentals course.

Poziom trudności
Czas trwania 3 dni

Pozostałe szkolenia IBM | IBM BigFix

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 1670 EUR NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

Najbliższe szkolenia IBM

Harmonogram szkoleń IBM