Szkolenia Apple

Cel szkolenia

kod: AP-Biz

Claris FileMaker® to platforma umożliwiająca tworzenie rozwiązań bazodanowych, które w prosty sposób można integrować z posiadanym już zestawem narzędzi i danych. Pozwala przygotować aplikacje dla iOS, iPadOS, macOS, Windows oraz przeglądarek internetowych. Jeśli potrzebujesz usprawnić procesy biznesowe, lepiej wykorzystać posiadane dane, zintegrować urządzenia IoT lub po prostu szukasz uznanego rozwiązania, które będzie dobrym wsparciem dla Twojego biznesu – platforma Claris FileMaker to właściwa odpowiedź.

SwiftUI to z kolei nowy, innowacyjny sposób na szybkie przygotowywanie aplikacji, które będą działały na wszystkich platformach Apple (iOS, iPadOS, macOS, tvOS i watchOS). Z pomocą tej technologii przygotujesz oprogramowanie znacznie szybciej (a więc i taniej!) niż dotychczas, ale również od razu zapewnisz wsparcie dla takich mechanizmów systemowych jak Dynamic Type, Dark Mode, usługi wsparcia (accessibility) czy lokalizacja.

Jamf Pro i Jamf Now to kompleksowy system zarządzania komputerami z systemami macOS oraz urządzeniami iOS/iPadOS, który umożliwia połączenie wielu różnych systemów m. in. do zarządzania urządzeniami, tożsamością, aplikacjami czy wirtualizacją w celu stworzenia jednego cyfrowego miejsca pracy.

W pierwszej części naszych warsztatów dowiesz się, jak szybko i sprawnie przygotować aplikację (rozwiązanie Claris FileMaker) dla iPhone’a, iPada, Maca lub Windows. Pokażemy, jak korzystać z wykonanych z pomocą FileMakera programów. Pojawi się okazja do zadawania pytań i dyskusji, a na koniec omówimy warunki i koszty uzyskania licencji.

Druga część warsztatu będzie skoncentrowana na przygotowaniu oprogramowania natywnego za pomocą rewolucyjnej technologii SwiftUI. Razem sprawnie stworzymy aplikację do przeglądania zawartości Twittera.

Podczas trzeciej części warsztatów udostępnimy uczestnikom Jamf Pro, testową wersję systemu do prezentacji jego funkcjonalności. Dowiesz się jakie są najważniejsze funkcje i jak rozpocząć integrację urządzeń Apple w swoim środowisku biznesowym.

Spotkanie poprowadzą certyfikowani trenerzy Apple z k7 – jedynej polskiej firmy o statusie Claris Partner świadczącej usługi szkoleniowe – oraz JCommerce – wiodącego krajowego integratora rozwiązań Apple.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 •  Stworzenie aplikacji (rozwiązania) FileMaker wykorzystującej dane z Excela
 • Omówienie warunków i kosztów uzyskania licencji
 • Stworzenie aplikacji do przeglądania treści z Twittera w SwiftUI
 • Wprowadzenie do Jamf Pro MDM
 • Prezentacja oferty Apple Training dostępnej w Compendium
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Prowadzący

Zespół k7 – jedynej polskiej firmy należącej do FileMaker Business Alliance.

Informacje dodatkowe

Uwaga:

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona 8 osób – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy na warsztaty można zapisać maksymalnie dwie osoby. W przypadku braku możliwości rejestracji (koniec dostępnych miejsc) istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwowa.

Wszystkie szkolenia Apple
Szkolenia powiązane tematycznie

Zarządzanie projektami

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA SZKOLENIA

 • Szkolenie bezpłatne!

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
Zarezerwuj termin szkolenia

Najbliższe szkolenia Apple

Harmonogram szkoleń Apple