Szkolenia Alcatel-Lucent Enterprise

Szkolenia Alcatel-Lucent Enterprise

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status Alcatel-Lucent Enterprise Training Partner. Oferta szkoleniowa Compendium CE obejmuje kursy dotyczące rozwiązań telekomunikacyjnych, infrastruktury sieciowej oraz sposobów zarządzania nią, w szczególności dotyczy produktów: OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch, OmniVista, OmniSwitch i OmniAccess. Dostępne szkolenia przygotowują również do egzaminów inżynierskich i zdobycia certyfikacji ACFE - Alcatel-Lucent Certified Field Expert i ACSE - Alcatel-Lucent Certified System Expert.

Dostępne szkolenia Alcatel-Lucent Enterprise

Alcatel Lucent OmniSwitch AOS R6/R7

Alcatel Lucent OmniPCX Office RCE

Alcatel Lucent OmniPCX Enterprise R11

Alcatel Lucent OpenTouch R2

Alcatel Lucent OmniVista 8770 NMS R2

Informacje o Alcatel-Lucent Enterprise

To część międzynarodowego koncernu Alcatel-Lucent specjalizująca się w tworzeniu i sprzedaży rozwiązań komunikacyjnych dla firm. Z jej produktów korzysta na całym świecie ponad 500 000 klientów.

Alcatel-Lucent oferuje m.in. kompletne platformy do komunikacji multimedialnej, szeroki wybór terminali przewodowych i bezprzewodowych, aplikacji zunifikowanej komunikacji i do współpracy on-line, systemy wideokonferencyjne oraz wiele wyspecjalizowanych aplikacji w tym do obsługi contact center czy portali wideo. Strategicznym obszarem w działalności firmy, o dużym poziomie wzrostu, są rozwiązania do budowy, zabezpieczenia, zarządzania i optymalizacji infrastruktury sieciowej - przewodowej i bezprzewodowej.

Rozwiązania Alcatel-Lucent Enterprise są projektowane i rozwijane tak, aby wesprzeć firmy w procesie migracji z tradycyjnych technologii w kierunku standardów rynkowych takich jak IP czy SIP. Są dostępne w tradycyjnym modelu – instalowane bezpośrednio w firmie, jak również w postaci usług zarządzanych – rozwiązań hostowanych i w chmurze.

https://www.al-enterprise.com/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia Alcatel-Lucent Enterprise

Harmonogram szkoleń
Alcatel-Lucent Enterprise