Od początku swojego istnienia Compendium kładzie nacisk na jak najwyższą jakość oferowanych usług. Wierzymy, że tylko pełny profesjonalizm świadczonych usług połączony z innowacyjnym zakresem szkoleń i specjalizacją firmy, umożliwi nam odpowiedni poziom obsługi naszych Klientów i rozwój firmy.

Compendium Centrum Edukacyjne zostało wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami naszych Partnerów. Wśród nich znajdują się:

 • Nagroda Mile2 Europe ATC of the Year 2017

  Nagroda Mile2 Europe ATC of the Year 2017

  Bardzo miło jest nam poinformować, że Compendium CE ponownie zdobyło tytuł Mile2 Europe ATC of the Year 2017 jako najlepsza firma szkoleniowa Mile2 w Europie!


  Sprawdź
 • Nagroda Mile2 Europe ATC of the Year 2015

  Nagroda Mile2 Europe ATC of the Year 2015

  Bardzo miło jest nam poinformować, że Compendium CE zdobyło tytuł Mile2 Europe ATC of the Year 2015 jako najlepsza firma szkoleniowa Mile2 w Europie!


  Sprawdź
 • Silver status Parntership dla Compendium CE

  Compendium CE uzyskuje status srebrnego partnera firmy PECB (Professional Evaluation And Certification Board). 

  Dzięki zasługom w promowaniu certyfikacji PECB oraz przeszkoleniu wielu specjalistów zdobywamy srebrny status partnerstwa.


  Sprawdź
 • Polska Nagroda Innowacyjności dla Compendium CE

  Compendium CE zostaje nominowane do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2015. 

  Polska Nagroda Innowacyjności to program promocyjny i wizerunkowy prowadzony od trzech lat, którego celem jest nagrodzenie podmiotów działających na polskim rynku, których działalność cechuje innowacyjność i dbałość o sferę badawczo-rozwojową.


  Sprawdź
 • Diamenty Forbes dla Compendium CE

  Compendium CE zostaje laureatem nagrody Diamenty Forbes 2015

  W ogólnopolskim rankingu zajęliśmy 49 pozycję, w województwie małopolskim uplasowaliśmy się na miejscu drugim.


  Sprawdź
 • Znak jakości MSUES dla Compendium CE

  Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) dla Compendium CE

  Compendium CE zdobyło Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES), który jest gwarancją szkoleń na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym.


  Sprawdź
 • Nagroda Fortinet FortiLider 2014

  Nagroda Fortinet FortiLider 2014

  Compendium Centrum Edukacyjne odebrało nagrodę w kategorii "Centra szkoleniowe" za wkład w edukację specjalistów z kanału partnerskiego Fortinet.


  Sprawdź
 • Compendium wśród finalistów nagród: Data Impact Awards

  Compendium wśród finalistów nagród "Data Impact Awards"

  Nagrody były przyznawane w pięciu kategoriach: Business Impact (wygrała firma AMD), Integration with Existing IT (MasterCard), Pervasive User Adoption (The Allstate Corporation), Social Impact (Explorys) i w kategori, w której brało udział Compendium CE, czyli Community Contribution. Pomimo tego, że nie zdobyliśmy głównej nagrody (zdobyła ją firma Gravity) byliśmy jednym z trzech finalistów w tej kategorii (trójka finalistów to: Cloudwick, Compendium, Gravity).


  Sprawdź
 • Fortinet Premier ATC

  Fortinet Premier ATC

  Jest to najwyższy poziom w ramach programu partnerskiego, jaki może uzyskać ATC (Authorized Training Center) Fortineta.


  Sprawdź
 • Training Partner of the Year 2013 in Europe

  Training Partner of the Year 2013 in Europe

  Nagrodę Training Partner of the Year 2013 in Europe zdobyliśmy jako największy i najbardziej efektywny partner szkoleniowy Zend w Europie. Nasze wyniki i osiągniecia zrobiły wrażenie na wszystkich pracownikach Zend począwszy od europejskiej centrali w Wielkiej Brytani po główną siedzibę w Stanach Zjednoczonych.


  Sprawdź
 • Microsoft Gold Learning Partner

  Microsoft Gold Learning Partner

  Zgodnie z obecnymi wymaganiami posiadamy status Gold dla kompetencji Learning oraz status Silver dla kompetencji: Desktop, Server Platform, Virtualization, Systems Management, Identity and Security, OEM Hardware, Volume Licensing, Mobility, Midmarket Solution Provider.


  Sprawdź
 • Szkoleniowy Partnter Roku 2010 Novell

  Szkoleniowy Partnter Roku 2010 Novell

  Compendium CE zdobyło nagrodę Szkoleniowy Partner Roku 2010 od firmy Novell.


  Sprawdź
 • Novell Platinum Training Partner

  Novell Platinum Training Partner

  Compendium CE otrzymało tytuł platynowego partnera szkoleniowego firmy Novell (jest to najwyższy możliwy poziom partnerstwa). Na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej dotychczas żadna firma nie uzyskała statusu platynowego partnera w dziedzinie edukacji Novell.


  Sprawdź
 • Partner szkoleniowy Microsoft

  Compendium CE najbardziej innowacyjnym ośrodkiem edukacyjnym na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej według Microsoft.

  Na konferencji World Partner Conference 2009 Compendium CE zostało uznane za najbardziej innowacyjny ośrodek edukacyjny na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej.


  Sprawdź
 • Microsoft Learning Solutions Innovative Partner of the Year

  Microsoft Learning Solutions Innovative Partner of the Year

  Compendium Centrum Edukacyjne, podczas konferencji partnerskiej Microsoft Worldwide Partner Conference 2009, zostało uznane za najbardziej innowacyjnego partnera szkoleniowego roku, spośród 225 funkcjonujących w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.


  Sprawdź
 • ISS Achievement Award 2006

  ISS Achievement Award 2006

  Compendium Centrum Edukacyjne otrzymało nagrodę ISS Achievement Award 2006 za osiągnięcia w zakresie rozwoju i sprzedaży autoryzowanych szkoleń Internet Security Systems w Polsce i krajach Europy Środkowowschodniej.


  Sprawdź
 • Linux Center for Excellence

  Linux Center for Excellence

  Nominacja Linux Center for Excellence przyznana została przez firmę Novell na podstawie oceny rozwoju i osiągnięć Compendium CE w zakresie szkoleń linuksowych. Ocena ośrodków szkoleniowych jest dokonywana przez dział Novell Global Training Services na podstawie badań poziomu zadowolenia klienta (customer satisfaction) przeprowadzanych standardową metodą „Metrics That Matter" oraz w oparciu o parametry wzrostu liczby przeprowadzanych szkoleń. Badania i raporty Novella wykazały, że Compendium CE jest liderem działalności szkoleniowej w zakresie Linuksa w całym regionie EMEA.


  Sprawdź

Referencje

W gronie Klientów Compendium Centrum Edukacyjnego są zarówno duże przedsiębiorstwa jak i firmy sektora MSP. Z oferty edukacyjnej centrum korzystają m.in. instytucje państwowe i samorządowe, instytucje finansowe, operatorzy telekomunikacyjni, przedsiębiorstwa komercyjne i wyższe uczelnie.