W związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną egzaminy w naszym centrach w Krakowie i Warszawie od dnia 19 października 2020 są wstrzymane do odwołania. 
 

Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Compendium CE oferuje swoim Klientom możliwość przeprowadzenia certyfikowanych egzaminów za pośrednictwem centrum Pearson VUE. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z dodatkowymi wymaganiami producenta na stronie pearsonvue.com

Lokalizacje:

Egzaminy odbywają się w siedzibie Compendium CE w Krakowie przy ul. Tatarskiej 5 oraz w Warszawie, przy ul. Bielskiej 17. w dni robocze w godzinach od 10:00 do 16:00.

Tytuł autoryzowanego centrum egzaminacyjnego Pearson VUE Authorized Test Center uprawnia Compendium CE do przeprowadzenia on-line certyfikowanych egzaminów z zakresu teoretycznej i praktycznej znajomości produktów i technologii następujących firm:

Regulamin egzaminów Pearson VUE Formularz zgłoszeniowy

 

 

Centrum Egzaminacyjne Kryterion

Centrum Egzaminacyjne Kryterion

Compendium CE jest autoryzowanym centrum testowym Kryterion, co umożliwia zdawanie egzaminów takich producentów jak: Google Cloud, Salesforce, Certitrek, ServiceNow, Magento oraz wiele innych, których listę można znaleźć poniżej.

Lokalizacje:

Do egzaminu można podejść w naszym oddziale w Krakowie, przy ul. Tatarskiej 5.


Regulamin egzaminów Kryterion

 

 

Centrum Egzaminacyjne PSI

Centrum Egzaminacyjne PSI

Compendium CE jest autoryzowanym centrum testowym PSI, co umożliwia zdawanie egzaminów takich producentów jak: AWS, CISA, ISACA oraz wiele innych, których listę można znaleźć poniżej.

Uwaga! Nie wszystkie egzaminy można zdawać w centrum testowym. Część egzaminów jest dostępna jedynie za pomocą testu online z nadzorem proktora.

Lokalizacje:

Do egzaminu można podejść w naszym oddziale w Krakowie, przy ul. Tatarskiej 5. W dni robocze w godzinach od 10:00 do 16:00.

Nie pośredniczymy w rejestracjach ani wszelkich czynnościach z tym związanych. Aby przystąpić do egzaminu, należy dokonać zapisu przez stronę danego producenta lub stronę www.examslocal.com.

Regulamin egzaminów PSI

Formularz kontaktowy

Masz pytania odnośnie egzaminów? Napisz do nas!* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Egzaminacyjne Q&A

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące egzaminów.

Q&A.