Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Compendium CE oferuje swoim Klientom możliwość przeprowadzenia certyfikowanych egzaminów za pośrednictwem centrum Pearson VUE. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z dodatkowymi wymaganiami producenta na stronie pearsonvue.com

Lokalizacje:

Egzaminy odbywają się w siedzibie Compendium CE w Krakowie przy ul. Tatarskiej 5 oraz w Warszawie, przy ul. Bielskiej 17. w dni robocze w godzinach od 10:00 do 16:00.

Tytuł autoryzowanego centrum egzaminacyjnego Pearson VUE Authorized Test Center uprawnia Compendium CE do przeprowadzenia on-line certyfikowanych egzaminów z zakresu teoretycznej i praktycznej znajomości produktów i technologii następujących firm:

Regulamin egzaminów Pearson VUE Formularz zgłoszeniowy
 
Centrum Egzaminacyjne Prometric

Centrum Egzaminacyjne Prometric

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status autoryzowanego centrum egzaminacyjnego Prometric (APTC Authorized Prometric Testing Center).

Lokalizacje

Egzaminy odbywają się w siedzibie Compendium CE w Krakowie przy ul. Tatarskiej 5 oraz w Warszawie, przy ul. Bielskiej 17.

Prometric jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań pozwalających na sprawdzanie i ocenę wiedzy posiadanej przez egzaminowane osoby. Posiada sieć ośrodków egzaminacyjnych w 160 krajach na świecie. Lista producentów, których egzaminy certyfikacyjne obsługiwane są przez Prometric dostępna jest na stronie prometric.com

Regulamin egzaminów Prometric Formularz zgłoszeniowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Egzaminy Red Hat

Opis przebiegu trwania egzaminów dla administratorów systemu Red Hat Enterprise Linux.


Regulamin Egzaminów Red Hat

Egzaminy Microsoft

Zasady i materiały przygotowujące do egzaminów Microsoft

Regulamin Egzaminów Microsoft