Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Compendium CE oferuje swoim Klientom możliwość przeprowadzenia certyfikowanych egzaminów za pośrednictwem centrum Pearson VUE. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z dodatkowymi wymaganiami producenta na stronie pearsonvue.com

Lokalizacje:

Egzaminy odbywają się w siedzibie Compendium CE w Krakowie przy ul. Tatarskiej 5 oraz w Warszawie, przy ul. Bielskiej 17. w dni robocze w godzinach od 09:00 do 16:00.

Tytuł autoryzowanego centrum egzaminacyjnego Pearson VUE Authorized Test Center uprawnia Compendium CE do przeprowadzenia on-line certyfikowanych egzaminów z zakresu teoretycznej i praktycznej znajomości produktów i technologii następujących firm:

Regulamin egzaminów Pearson VUE Zgłoszenie na egzamin

 

 

Centrum Egzaminacyjne Kryterion

Centrum Egzaminacyjne Kryterion

Compendium CE jest autoryzowanym centrum testowym Kryterion, co umożliwia zdawanie egzaminów takich producentów jak: Google Cloud, Salesforce, Certitrek, ServiceNow, Magento oraz wiele innych, których listę można znaleźć poniżej.

Lokalizacje:

Do egzaminu można podejść w naszym oddziale w Krakowie, przy ul. Tatarskiej 5.


Regulamin egzaminów Kryterion

 

 

Centrum Egzaminacyjne PSI

Centrum Egzaminacyjne PSI

Compendium CE jest autoryzowanym centrum testowym PSI, co umożliwia zdawanie egzaminów takich producentów jak: AWS, CISA, ISACA oraz wiele innych, których listę można znaleźć poniżej.

Uwaga! Nie wszystkie egzaminy można zdawać w centrum testowym. Część egzaminów jest dostępna jedynie za pomocą testu online z nadzorem proktora.

Lokalizacje:

Do egzaminu można podejść w naszym oddziale w Krakowie, przy ul. Tatarskiej 5. W dni robocze w godzinach od 10:00 do 16:00.

Nie pośredniczymy w rejestracjach ani wszelkich czynnościach z tym związanych. Aby przystąpić do egzaminu, należy dokonać zapisu przez stronę danego producenta lub stronę www.examslocal.com.

Regulamin egzaminów PSI

Formularz kontaktowy

Masz pytania odnośnie egzaminów? Napisz do nas!* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Egzaminacyjne Q&A

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące egzaminów.

Q&A.