Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Compendium CE oferuje swoim Klientom możliwość przeprowadzenia certyfikowanych egzaminów za pośrednictwem centrum Pearson VUE. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z dodatkowymi wymaganiami producenta na stronie pearsonvue.com

Lokalizacje:

Egzaminy odbywają się w siedzibie Compendium CE w Krakowie przy ul. Tatarskiej 5 oraz w Warszawie, przy ul. Bielskiej 17. w dni robocze w godzinach od 10:00 do 16:00.

Tytuł autoryzowanego centrum egzaminacyjnego Pearson VUE Authorized Test Center uprawnia Compendium CE do przeprowadzenia on-line certyfikowanych egzaminów z zakresu teoretycznej i praktycznej znajomości produktów i technologii następujących firm:

Regulamin egzaminów Pearson VUE Formularz zgłoszeniowy

 

Centrum Egzaminacyjne Prometric

Centrum Egzaminacyjne Prometric

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status autoryzowanego centrum egzaminacyjnego Prometric (APTC Authorized Prometric Testing Center).

Lokalizacje

Egzaminy odbywają się w siedzibie Compendium CE w Krakowie przy ul. Tatarskiej 5 oraz w Warszawie, przy ul. Bielskiej 17.

Prometric jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań pozwalających na sprawdzanie i ocenę wiedzy posiadanej przez egzaminowane osoby. Posiada sieć ośrodków egzaminacyjnych w 160 krajach na świecie. Lista producentów, których egzaminy certyfikacyjne obsługiwane są przez Prometric dostępna jest na stronie prometric.com

Regulamin egzaminów Prometric Formularz zgłoszeniowy

Formularz kontaktowy

Masz pytania odnośnie egzaminów? Napisz do nas!* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Egzaminy Red Hat

Opis przebiegu trwania egzaminów dla administratorów systemu Red Hat Enterprise Linux.


Regulamin Egzaminów Red Hat

Egzaminy Microsoft

Zasady i materiały przygotowujące do egzaminów Microsoft

Regulamin Egzaminów Microsoft