Akcja-edukacja, czyli podsumowanie bezpłatnych szkoleń dla sektora edukacji

piątek, 17 lipiec 2020

W kwietniu, kiedy w naszym kraju zaczęła obowiązywać ogólnokrajowa kwarantanna, a nasze dzieci oraz ich nauczyciele z dnia na dzień musieli "przestawić się" na nauczanie zdalne, jako firma szkoleniowa postanowiliśmy jakoś pomóc.   W związku z tym, że w Microsoft udostępnił swoje narzędzie MS Teams dla branży edukacji bezpłatnie - my jako Złoty Partner Microsoft postanowiliśmy pomóc w zakresie naszych kompetencji - czyli w szkoleniach.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia Google Cloud w wakacje z rabatami 60%!

środa, 01 lipiec 2020

Promocja

Compendium CE jako autoryzowany partner szkoleniowy Google (Google Cloud Authorized Training Partner (Google ATP)), zaprasza do uczestnictwa w bardzo atrakcyjnej promocji na wakacyjne terminy szkoleń Google Cloud. Szkolenia, na które obowiązują rabaty 60% to: Google Cloud Fundamentals: Core Infrastructure w cenie 800zł netto (jest to aż 60% upustu w stosunku do ceny katalogowej – zamiast 2000zł netto).

Dowiedz się więcej...

Compendium CE partnerem szkoleniowym Google Cloud

poniedziałek, 29 czerwiec 2020

Compendium CE zostało autoryzowanym partnerem szkoleniowym Google Cloud - Google Cloud Authorized Training Partner, powiększając tym samym ofertę szkoleniową w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Compendium CE to firma szkoleniowa, oferująca zawsze aktualne i wysokiej jakości szkolenia dotyczące zaawansowanych technologii teleinformatycznych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Dowiedz się więcej...

12 czerwca placówki Compendium CE pozostaną zamknięte

środa, 10 czerwiec 2020

W związku z długim weekendem w dniach 11-14 czerwca 2020 Compendium CE nie pracuje. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami od poniedziałku 15 czerwca i jednocześnie życzmy udanego przedłużonego weekendu :).

Dowiedz się więcej...

Harmonogram szkoleń na drugą połowę 2020 roku ustalony!

czwartek, 04 czerwiec 2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszym harmonogramem szkoleń na drugą połowę 2020 roku:   Harmonogram szkoleń na drugą połowę 2020   A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub w harmonogramie nie ma interesujacego Cię terminu, nie wahaj się i skontaktuj się z naszym Działem Handlowym: szkolenia@compendium. pl lub pod numerem telefonu 12 29 84 777.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia SECO-Institute w Compendium CE

środa, 27 maj 2020

Compendium CE nawiązało współpracę z SECO-Institute w zakresie prowadzenia autoryzowanych szkoleń Dark Web, SOC Analyst, Data Protection i Crisis Management w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Kontynuując swoje zaangażowanie w zapewnianiu dostępności na rynku Europy Środkowo-Wschodniej najbardziej aktualnych i wysokiej jakości szkoleń, Compendium CE ma przyjemność ogłosić fakt nawiązania współpracy z SECO-Institute.

Dowiedz się więcej...

Od amatora do administratora – poznaj chmurę Microsoft Azure teraz z mega rabatem!

piątek, 22 maj 2020

Promocja

Usługi chmurowe robią się z dnia na dzień coraz bardziej popularne i coraz więcej firm wdraża je do swojej codziennej pracy. Jedną z najpopularniejszych jest chmura Microsoft, czyli Azure.

Dowiedz się więcej...

100 promocji na 20 urodziny Compendium!

piątek, 08 maj 2020

Promocja

W maju roku 2020 Compendium CE obchodzi 20 rocznicę działalności. To dzięki Wam nasi Drodzy Klienci możemy stale istnieć i się rozwijać na polskim i europejskim rynku edukacji IT.

Dowiedz się więcej...

Teraz wszystkie szkolenia Microsoft z terminami gwarantowanymi już od 1 osoby!

środa, 22 kwiecień 2020

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ustaliliśmy wszystkie kwietniowe,majowe oraz czerwcowe terminy szkoleń Microsoft jako gwarantowane! Nie ważne czy na dany termin zgłosiło się 5 osób czy tylko 1 – szkolenie i tak uruchomimy w trybie zdalnym! Warto zaznaczyć, że do każdego szkolenia Distance Learning uczestnicy dostają profesjonalne słuchawki gamingowe Razer Kraken Black, które jeszcze bardziej podniosą komfort uczestnictwa w kursie z zacisza swojego domu. Nie widzisz interesującego Cię szkolenia lub terminu? Nic nie szkodzi – wystarczy, że zaproponujesz nam swój termin (nawet jeżeli dotyczy późniejszych miesięcy), a my postaramy się go dla Ciebie uruchomić.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia The Linux Foundation z Embedded Linux

środa, 22 kwiecień 2020

W ofercie szkoleń autorstwa The Linux Foundation znajdują się trzy nowe szkolenia dotyczące systemów wbudowanych. Dają one niezbędną wiedzę do wykorzystania systemu Linux na małych komputerach, stanowiących część większych urządzeń.

Dowiedz się więcej...