Compendium Summer Camp

środa, 07 lipiec 2021

Promocja

W te wakacje Compendium CE zaprasza na „Compendium CE Summer Camp” – wyjątkowe dwa miesiące warsztatów, szkoleń i webinariów pełnych ciekawej i pożytecznej wiedzy z zakresu Chmury, Bezpieczeństwa i DevOps! Jeśli chciałbyś zdobyć wiedzę na temat chmur publicznych Google Cloud czy Microsoft Azure i dostępnych tam rozwiązań, a może interesują Cię testy bezpieczeństwa, pisanie bezpiecznego kodu, platforma kontenerowa budowana w oparciu o Docker i Kubernetes, zarządzanie ruchem i dostępem do aplikacji za pomocą rozwiązań NGINX, czy też szerzej rozwój jako DevOps / DevSecOps Engineer – bądź z nami na bieżąco i odkrywaj jak wiele wiedzy możesz zdobyć w te wakacje! W planach dla Was mamy: autoryzowane szkolenia Google Cloud, Microsoft i Component Soft, webinaria SCADEMY i DevOps Artisan. Warsztaty i szkolenia: PowerApps, NGINX, atakowanie webaplikacji i aplikacji moblilnych.

Dowiedz się więcej...

"Wprowadzenie do wdrożeń produktów Apple" - bezpłatny webinar

czwartek, 01 lipiec 2021

7 lipca od godziny 13:00 zapraszamy na nasze trzecie i ostatnie bezpłatne webinarium z tematyki technologii Apple. Webinarium "Wprowadzenie do wdrożeń produktów Apple" poprowadzi wieloletni certyfikowany specjalista Apple i współtwórca k7 Miłosz Staszewski.

Dowiedz się więcej...

Webinarium: "Najważniejsze zmiany zaprezentowane na WWDC21"

czwartek, 24 czerwiec 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane technologią Apple 30 czerwca od godziny 13:00 na kolejne bezpłatne webinarium. Tym razem tematyką będą najważniejsze zmiany zaprezentowane na WWDC21.

Dowiedz się więcej...

Dołącz do nas na bezpłatnym webinarium: "Co nowego w macOS Big Sur"

czwartek, 17 czerwiec 2021

Serdecznie zapraszamy 23 czerwca od godziny 13:00 na kolejne bezpłatne webinarium organizowane przez Compendium CE. Tym razem zagłębimy się w tematyce rozwiązań firmy Apple.

Dowiedz się więcej...

Microsoft 2in1 - dwa szkolenia w cenie jednego!

poniedziałek, 14 czerwiec 2021

Promocja

Tylko do końca września skorzystaj z super promocji i kup dwa szkolenia Microsoft w cenie jednego*! *Zapisz się na dowolne szkolenie Microsoft z oznaczeniem: termin gwarantowany, którego termin realizacji przypada przed końcem września tego roku i wybierz drugie interesujące Cię szkolenie Microsoft zupełnie za darmo! Termin realizacji drugiego szkolenia musi również przypadać do końca września 2021 roku. Pamiętaj, że liczba miejsc na Terminach Gwarantowanych Microsoft jest ograniczona – zarezerwuj szkolenia już dzisiaj! Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji na szkolenie w polu "Uwagi" wpisz hasło "Microsoft 2in1" oraz wskaż drugi kurs i termin, który Cię interesuje.

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne webinarium "Agile Transformation, mastering the challenge with Scrum"

środa, 02 czerwiec 2021

Wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania projektami zapraszamy na kolejne z serii bezpłatne webinarium: "Agile Transformation, mastering the challenge with Scrum", które odbędzie się 16 czerwca 2021 o godzinie 12:00. Webinarium poprowadzi w języku angielskim doświadczona Product Manager w Scrum Certification Scheme of PeopleCert Victoria Alexiou.

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne webinarium „Alternate Data Streams (ADS)”

piątek, 28 maj 2021

Zapraszamy na kolejne pełne wiedzy bezpłatne webinarium organizowane przez Compendium CE.   Tym razem tematyką spotkania będzie mało znany mechanizm alternatywnych ciągów danych (Alternate Data Streams – ADS) w systemie plików NTFS.

Dowiedz się więcej...

Wyjątkowe szkolenie od Infoblox: DDI Professional

wtorek, 11 maj 2021

Promocja

Sieci komputerowe mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania infrastruktury IT w każdej organizacji. Wraz z rozbudową sieci wzrasta znaczenie usług (DNS, DHCP, IP Address Management) = DDI - zarządzania, przypisywania i rozwiązywania adresów IP.

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne webinarium „Cockpit jako centralne narzędzie administracyjne systemu oparte na Web GUI”

czwartek, 29 kwiecień 2021

Wszystkie osoby, które nie zdążyły skorzystać z udziału w webinarium na żywo zapraszamy na nasz kanał na YouTubie gdzie jest dostępne całe nagranie z tego wydarzenia: Cockpit jako centralne narzędzie administracyjne systemu oparte na Web GUI   Wszystkich chętnych i chcących wzbogacić swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania zapraszamy na kolejne bezpłatne webinarium organizowane przez Compendium CE. Tym razem zanurzymy się w świecie open source, a dokładniej w tematyce administracji systemów Linux (Centos8/Redhat8) za pomocą bezpłatnej internetowej konsoli Cockpit.

Dowiedz się więcej...

WSPARCIE 2.0 czyli dofinansowanie do 75% wartości szkolenia Microsoft

wtorek, 06 kwiecień 2021

Promocja

W czasie światowej pandemii, najbardziej narażone na negatywne czynniki ekonomiczne są firmy i instytucje z "pierwszej linii frontu” dbające o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, jak również najmniejsi mikro i mali przedsiębiorcy.  Myśląc komplementarnie, przy braku aktualnych realnych projektów dających szansę na dofinansowanie, Compendium Centrum edukacyjne uruchamia projekt BEZPOŚREDNIEGO WSPARCIA 2.

Dowiedz się więcej...