Poradnik: jak uzyskać dofinansowanie z KFS w 2021 oraz lista aktualnych naborów

środa, 20 styczeń 2021

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) od roku 2014 prężnie wspiera rozwój pracowników i pracodawców na terenie całej Polski. Środki pochodzące z tego funduszu są ogólnodostępne, więc mogą je pozyskać zarówno przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe jak i wszystkie jednostki z sektora publicznego.

Dowiedz się więcej...

Mikroprzedsiębiorcy szkolą się za darmo!

środa, 20 styczeń 2021

  Jeśli masz status mikroprzedsiębiorcy oraz zatrudniasz minimum jedną osobę w oparciu o umowę o pracę, możesz uczestniczyć w dowolnym szkoleniu organizowanym przez Compendium CE całkowicie za darmo! Dofinansowanie przypadające na jedną osobę może się różnić w zależności od powiatu, lecz z reguły jest to 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika, co oznacza że do wykorzystania jest ponad 15 000 złotych na osobę. Środki te pochodzą z Krajowego Fundusz Szkoleniowego, a dystrybucją zajmują są Powiatowe Urzędy Pracy.

Dowiedz się więcej...

Poradnik: Baza usług rozwojowych (BUR) - jak uzyskać dofinansowanie w roku 2021?

piątek, 15 styczeń 2021

Podmiotowy system dofinansowania w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), to drugi po Krajowym Funduszu Szkoleniowym (KFS) najpopularniejszy sposób na pozyskanie dofinansowania na usługi szkoleniowe. Usługi szkoleniowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych są finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej...

Bezpłatny webinar "Azure Policy, czyli zasady platformy Microsoft Azure" już 27 stycznia

wtorek, 12 styczeń 2021

Promocja

Już 27 stycznia (środa) o godzinie 18:00 odbędzie się bezpłatny webinar "Azure Policy, czyli zasady platformy Microsoft Azure", który poprowadzi autoryzowany trener Microsoft Marek Krupa. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o Azure Policy, jest ku temu idealna okazja :) Agenda webinaru: Agenda (poziom trudności: 200): Czym jest Azure Policy? Przegląd wbudowanych zasad.

Dowiedz się więcej...

Microsoft 2in1 - dwa szkolenia w cenie jednego, tylko do końca marca!

wtorek, 12 styczeń 2021

Promocja

Ogłaszamy mega promocję: zapisz się na dowolny termin gwarantowany Microsoft z terminem realizacji do 31 marca 2021r. i wybierz drugie dowolne szkolenie Microsoft zupełnie za darmo! Termin realizacji drugiego szkolenia musi przypadać do końca grudnia 2021 roku.

Dowiedz się więcej...

10 powodów, dlaczego warto certyfikować pracowników w branży IT

czwartek, 07 styczeń 2021

1.       Certyfikuj pracowników z technologii, na których opiera się Twój biznes Według najnowszego raportu IDC (“Business Value of Digital Transformation and the Contribution of a Growth Mindset in IT,” May 2020) niezwykle istotną kwestią dla firm w branży IT jest wybór programu certyfikacji od “znaczącego dostawcy usług IT” lub takiego programu certyfikacji, który jest „standardem w branży”.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE zamknięte 24 grudnia

środa, 23 grudzień 2020

W związku z Wigilią Świąt Bożego Narodzenia wszystkie placówki Compendium CE w dniu 24 grudnia 2020 będą nieczynne. Tymczasem życzymy wszystkim wesołych Świąt :).

Dowiedz się więcej...

Microsoft Forward Pay – zapłać za szkolenie teraz, a skorzystaj w przyszłym roku. Drugi kurs dajemy gratis!

wtorek, 24 listopad 2020

Rok 2020 się powoli kończy, a Tobie został budżet szkoleniowy? Chciałbyś go efektywnie wykorzystać, ale nadmiar obowiązków nie pozwala Ci uczestniczyć w kursie w tym roku?   Nic straconego! Wystarczy, że skorzystasz z naszej opcji Forward Pay – możesz opłacić wybrane szkolenie Microsoft jeszcze w tym roku, a termin jego realizacji ustalić aż do 31 marca 2020 roku.   Mało tego! Jeżeli skorzystasz z naszej opcji Forward Pay w grudniu otrzymasz gratis drugi dowolny kurs Microsoft z naszej oferty (o tej samej lub niższej wartości).

Dowiedz się więcej...

W Compendium Święty przynosi prezenty

piątek, 13 listopad 2020

Hoł hoł hoł, to już ten czas w roku, kiedy można zacząć pisać listy do Św. Mikołaja.

Dowiedz się więcej...

Do końca listopada szkolenia dla branży telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa dofinansowane w 80%

piątek, 13 listopad 2020

Dofinansowanie do szkoleń dla branyż telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo aż w 80%. Rekrutacja tylko do końca listopada!

Dowiedz się więcej...