Czerwona strefa: Odwołujemy egzaminy, rekomendujemy szkolenia zdalne!

poniedziałek, 19 październik 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci, w związku z wprowadzeniem strefy czerwonej na terenie Krakowa i Warszawy, w których to miastach znajdują się nasze ośrodki szkoleniowe, dbając o bezpieczeństwo Państwa jako naszych klientów oraz własnych pracowników, z dniem 19 października 2020 roku aż do odwołania zawieszamy przeprowadzanie egzaminów, a do udziału w naszych szkoleniach zachęcamy w trybie zdalnym Distance Learning. Szkolenia w trybie zdalnym Distance Learning odbywają się na żywo, prowadzi je autoryzowany trener, a uczesnicy kursu mogą swobodnie komunikować się miedzy sobą, jak również z trenerem, uczestniczą w ćwiczeniach i zdalnych laboratoriach.

Dowiedz się więcej...

Cyberataki na systemy przemysłowe

piątek, 16 październik 2020

Systemy przemysłowe zwłaszcza te najistotniejsze będące częścią infrastruktury krytycznej są niezbędne dla poprawnego działania państwa. Nie ma żadnych wątpliwości, że ataki na tego typu systemy mogą nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje, np.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE ponownie ze znakiem jakości MSUES 2020

wtorek, 06 październik 2020

Miło nam poinformować, że Compendium CE, po przeprowadzonym audycie, który odbył się we wrześniu 2020 roku, audytor przedłużył dla naszej firmy Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES), który jest gwarancją szkoleń IT na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Audytor potwierdził bardzo wysoką jakość przeprowadzanych przez nasz szkoleń, zarówno w modelu stacjonarnym jak i Distance Learning - cytują wnioski z raportu: "Compendium Centrum Edukacyjne to doświadczona firma na rynku szkoleniowym.

Dowiedz się więcej...

Promocja dla posiadaczy karnetów Microsoft Software Assurance

czwartek, 01 październik 2020

Promocja

Tablet lub piąty dzień szkolenia gratis!

Dowiedz się więcej...

Bezpieczeństwo gwarantowane - czyli szkolenia Security IT z tabletem gratis i terminem gwarantowanym

środa, 30 wrzesień 2020

Promocja

Uruchamiamy super promocję dotyczącą szkoleń z dziedziny bezpieczeństwa IT. Zapisz się na dowolny termin gwarantowany szkoleń z poniższej listy do 31 grudnia 2020 roku i podczas szkolenia odbierze tablet ctab mini zupełnie za darmo! W promocji biorą terminy gwarantowane szkoleń takich producentów jak Check Point, Mile2, Fortinet, CompTIA czy Microsoft.

Dowiedz się więcej...

Poznaj Dark Web od podszewki oraz dowiedz się jak działają Security Operations Center (SOC)

poniedziałek, 28 wrzesień 2020

Już w  październiku i listopadzie ruszają dwa atrakcyjne szkolenia od SECO Institute, które specjalizuje się w dostarczaniu wiedzy z szeroko rozumianej tematyki Security IT. Obydwa kursy będą odbywać się w trybie zdalnym - oznacza to, że kurs na żywo będzie prowadził autoryzowany trener SECO Institute, jednak uczestnicy nie muszą pojawiać się fizycznie w sali szkoleniowej, a mogę brać udział w kursie z dowolnego miejsca na świecie (więcej o szkoleniach zdalncyh >>).

Dowiedz się więcej...

Szkolenia Microsoft Dynamics 365 z rabatem 25%

wtorek, 11 sierpień 2020

Wraz z rosnącym powodzeniem technologii usprawniających organizację pracy przedsiębiorstw i zdalnej obsługi klientów typu Dynamics365 (oraz po sukcesie naszej akcji promocyjnej Teams dla Edukacji) postanowiliśmy uruchomić promocję dotyczącą tej kategorii szkoleń, a mianowicie systemu Microsoft Dynamics 365. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny rabat na kursy dotyczące systemu CRM od Microsoftu – do końca września wszystkie autoryzowane szkolenia Microsoft Dynamics są dostępne z rabatem aż 25%! Nasze szkolenia są prowadzone przez autoryzowanych trenerów, na żywo, w trybie Distance Learning – możesz w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca, wystarczy Ci komputer z dostępem do internetu >> Szkolenia Dynamics 365.

Dowiedz się więcej...

Akcja-edukacja, czyli podsumowanie bezpłatnych szkoleń dla sektora edukacji

piątek, 17 lipiec 2020

W kwietniu, kiedy w naszym kraju zaczęła obowiązywać ogólnokrajowa kwarantanna, a nasze dzieci oraz ich nauczyciele z dnia na dzień musieli "przestawić się" na nauczanie zdalne, jako firma szkoleniowa postanowiliśmy jakoś pomóc.   W związku z tym, że w Microsoft udostępnił swoje narzędzie MS Teams dla branży edukacji bezpłatnie - my jako Złoty Partner Microsoft postanowiliśmy pomóc w zakresie naszych kompetencji - czyli w szkoleniach.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia Google Cloud we wrześniu z rabatami 60% - 2 ostatnie terminy!

środa, 01 lipiec 2020

Compendium CE jako autoryzowany partner szkoleniowy Google (Google Cloud Authorized Training Partner (Google ATP)), zaprasza do uczestnictwa w bardzo atrakcyjnej promocji na wrześniowe terminy szkoleń Google Cloud. Szkolenia, na które obowiązują rabaty 60% to: Google Cloud Fundamentals: Core Infrastructure w cenie 800zł netto (jest to aż 60% upustu w stosunku do ceny katalogowej – zamiast 2000zł netto).

Dowiedz się więcej...

Compendium CE partnerem szkoleniowym Google Cloud

poniedziałek, 29 czerwiec 2020

Compendium CE zostało autoryzowanym partnerem szkoleniowym Google Cloud - Google Cloud Authorized Training Partner, powiększając tym samym ofertę szkoleniową w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Compendium CE to firma szkoleniowa, oferująca zawsze aktualne i wysokiej jakości szkolenia dotyczące zaawansowanych technologii teleinformatycznych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Dowiedz się więcej...