Darmowe warsztaty NGiNX

piątek, 08 październik 2021

Promocja

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów na DARMOWE warsztaty: NGINX w środowiskach zautomatyzowanych - Laboratorium CI/CD   Warsztaty odbędą się już 22 października w godzinach 09:00 - 16:00! Celem warsztatów jest zapoznanie się z rozwiązaniami NGINX. Przedstawione zostaną szerokie możliwości implementacyjne NGINX jako systemu, który może funkcjonować praktycznie w każdym środowisku, gdzie udostępniane są aplikacje.

Dowiedz się więcej...

Krótsze tygodnie listopadowe tylko z Compendium CE!

piątek, 08 październik 2021

Promocja

Listopad, w tym roku, obdarzył nas aż dwoma długimi weekendami! A my naszych klientów super promocją na szkolenia Microsoft, których data realizacji przypada między 02 a 10 listopada! Teraz możesz zakupić dowolne szkolenie Microsoft w podanych tygodniach 400zł taniej!   Skorzystaj z promocji już teraz i zgłoś się na szkolenie Microsoft!   Zapisz się na szkolenia Microsoft objęte promocją >>   Regulamin promocji: Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.

Dowiedz się więcej...

Do szkoleń Microsoft EGZAMIN lub TABLET ctab GRATIS

czwartek, 07 październik 2021

Promocja

Tylko teraz i tylko do końca tego roku możesz skorzystać z super promocji na szkolenia Microsoft!   Wybierz interesujące Cię szkolenie/szkolenia z portfolio Microsoftu i przy finalizacji zakupy zdecyduj co chcesz otrzymać GRATIS: voucher na egzamin czy tablet ctab! Skorzystaj z promocji już teraz i zgłoś się na szkolenie Microsoft!   Zapisz się na szkolenie Microsoft >>   Regulamin promocji: Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.

Dowiedz się więcej...

Szkolenie Google Cloud Architect Bootcamp 50% taniej!

czwartek, 23 wrzesień 2021

Tylko teraz możesz zgarnąć szkolenie Google Cloud Architect Bootcamp w super promocyjnej cenie 4950 PLN !!   Promocja dotyczy szkolenia Google Cloud Architect Bootcamp w terminie: 04 października 2021. Szkolenie w tym terminie jest naszym Terminem Gwarantowanym - zapewniamy, że niezależnie od ilości zgłoszeń kurs zostanie uruchomiany! Wybierając więc ten termin zyskujesz nie tylko 50% rabatu na szkolenie ale i gwarancję realizacji!  Skorzystaj z promocji już teraz i zgłoś się na szkolenie Google Cloud Architect Bootcamp w terminie: 04 października 2021!   Zapisz się >>   Regulamin promocji: Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp.

Dowiedz się więcej...

Bezpieczeństwo IT w Compendium CE - terminy gwarantowane i tablet Ctab gratis!

środa, 22 wrzesień 2021

Promocja

Tylko teraz i tylko do końca roku ogłaszamy promocję na wszystkie szkolenia z bezpieczeństwa IT organizowane w Compendium CE! Zasady promocji są bardzo proste: zapisz się na dowolny Termin Gwarantowany szkoleń z tematyki bezpieczeństwa IT, którego termin realizacji przypada przed 31 grudnia 2021 roku a podczas szkolenia odbierzesz tablet Ctab zupełnie za darmo! W promocji biorą udział Terminy Gwarantowane szkoleń producentów: Check Point, CompTIA, F5 Networks, Fortinet, Infoblox, Mile2, Palo Alto Networks. Sprawdź Terminy Gwarantowane UWAGA: Aby wziąć udział w promocji podczas zgłszenia w polu "Uwagi" należy wpisać hasło „Promocja bezpieczeństwo gwarantowane”.

Dowiedz się więcej...

Szkolenie Check Point Certified Troubleshooting Administrator (CCTA) Gratis

wtorek, 21 wrzesień 2021

Promocja

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i rozwiązań firmy Check Point do skorzystania w wyjątkowej promocji!   Tylko do końca roku biorąc udział w szkoleniu CCSA & CCSE Boot Camp otrzymasz kod zezwalający na darmowy udział w szkoleniu Check Point Certified Troubleshooting Administrator (CCTA), które odbędzie się 21 grudnia 2021 roku :) Wartość szkolenia CCTA to 4500 zł, które teraz możesz mieć gratis! CCSA & CCSE Boot Camp to pięciodniowe intensywne szkolenie, na którym zdobędziesz wiedzę i kompetencję potrzebne do skutecznego projektowania, utrzymania i ochrony sieci opartej o rozwiązania Check Point.  CCTA to idealne uzupełnienie zdobytych umiejętności o tematykę debugowania i rozwiązywania problemów w środowiskach sieciowych Check Point.

Dowiedz się więcej...

Azure Administrator Bootcamp w Super Cenie!

środa, 15 wrzesień 2021

Promocja

Zapraszamy na dwa ostatnie w tym roku terminy cieszącego się ogromną popularnością kursu Microsoft Azure Administrator Bootcamp, który wprowadza uczestników w tematykę chmury Microsoft od podstaw, aby w dalszej kolejności przejść do bardziej zaawansowanych tematów.   Aby umożliwić wszystkim naszym klientom, zainteresowanym tematyką chmury, udział w ostatnich dwóch sesjach szkolenia w tym roku obniżyliśmy cenę Bootcampa aż o 50%! i teraz możesz nabyć ten kurs już za 2 500zł netto!   Gorącą zachęcamy do udziału w szkoleniu w terminie  22 listopada 2021 lub 13 grudnia 2021 - to ostatnia taka okazja! Szkolenia odbywją się w trybie zdalnym - Distance Learning, więc możesz w nich wziąć udział z dowolnego miejsca na świecie!   Nie czekaj i zarejestruj się już dzisiaj - liczba miejsc jest ograniczona! Zapisz się >>.

Dowiedz się więcej...

30% zniżki na 30 urodziny Linuxa!

środa, 25 sierpień 2021

Przyłącz się do wspólnego świętowania 30 urodzin jednego z najczęściej używanych systemów operacyjnych na świecie! Dokładnie 30 lat temu, 25 sierpnia 1991, pasjonat Linus Torvalds pochwalił się światu swoim dziełem, za pomocą maila, w którym informował o stworzonym przez siebie niewielkim systemie do użytku prywatnego: "małym, hobbystycznym projektem, który nigdy nie stanie się profesjonalny ani komercyjny", a który dziś każdemu jest znany jako Linux!   Z okazji tej okrągłej rocznicy wszystkim hobbystom i pasjonatom systemu Linux oferujemy 30% zniżki na poniższe terminy szkoleń: LFS301 Linux for System Administrators  13 -16. 09.

Dowiedz się więcej...

Tablet gratis dla posiadaczy karnetów Microsoft Software Assurance

czwartek, 19 sierpień 2021

Promocja

Wszystkich posiadaczy karnetów Microsoft Software Assurance zachęcamy do zrealizowania ich w Compendium Centrum Edukacyjnym, a jeśli posiadasz pięciodniowy voucher czeka na Ciebie atrakcyjna promocja!   Vouchery Microsoft Software Assurance są ważne tylko do końca 2021 roku. Nie czekaj i wykorzystaj swój voucher jak najszybciej! Tym bardziej, że tylko w Compendium CE przy realizacji pięciodniowego vouchera Microsoft Software Assurance otrzymasz tablet Ctab gratis!    Software Assurance to rozbudowany program zarządzania oprogramowaniem Microsoft, ułatwiający poprzez pakiet oferowanych korzyści maksymalne wykorzystanie inwestycji w oprogramowanie.

Dowiedz się więcej...

Szkolenie Check Point Certified Security Administrator (CCSA) z egzaminem CCSA gratis

środa, 11 sierpień 2021

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z super promocji na autoryzowane szkolenie Check Point Certified Security Administrator (CCSA) w terminie 13 – 15 września 2021, do którego, tylko tym jednym razem, możesz otrzymać egzamin CCSA exam #156-215. 80 GRATIS! Dodatkowo wszyscy uczestnicy wspomnianego szkolenia otrzymają kod promocyjny umożliwiający zapisanie się na szkolenie Check Point Certified Security Expert (CCSE) w terminie 27 – 29 września 2021 z 50% rabatem! Promocja dotyczy tylko wskazanych terminów szkoleń.

Dowiedz się więcej...