Więcej za mniej. Drugie szkolenie Mile2 aż 50% taniej!

czwartek, 09 marzec 2023

Promocja

 Tylko do końca czerwca zakup i zrealizuj szkolenie Mile2 a otrzymaj drugie szkolenie Mile2 50% taniej!   Mile2 od lat dostarcza szkolenia o tematyce cyberbezpieczeństwa. Oferta kursów Mile2 obejmuje szkolenia dotyczące takich dziedzin bezpieczeństwa jak:  testy penetracyjne bezpieczeństwo ogólne odzyskiwanie danych informatyka śledcza bezpieczeństwo aplikacji web.

Dowiedz się więcej...

Microsoft Cloud Partner Program z Compendium CE

piątek, 03 marzec 2023

    Microsoft Cloud Partner Program jest programem zaprojektowanym, aby pomóc partnerom firmy w opracowywaniu, sprzedaży i wdrażaniu rozwiązań chmurowych.     Jakie są korzyści Microsoft Cloud Partner Program? Dostęp do narzędzi i zasobów.

Dowiedz się więcej...

Zostań certyfikowanym liderem przyszłości z Microsoft Dynamics365 oraz Microsoft Power Platform

wtorek, 21 luty 2023

  Microsoft Power Platform i Dynamics 365 to niezawodne i potężne narzędzia dla każdej firmy , niezależnie od branży. Oba te narzędzia sprzyjają zwiększeniu produktywności, obniżewniu kosztów oraz automatyzacji procesów.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE Platynowym Partnerem Szkoleniowym SUSE

poniedziałek, 20 luty 2023

    Compendium CE od ponad 19 lat jest oficjalnym partnerem szkoleniowym SUSE dostarczającym z sukcesami autoryzowane szkolenia SUSE w Polsce i pozostałych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualna oferta edukacyjna SUSE składa się z szeregu kursów dotyczących produktów takich jak SUSE Linux Enterprise Server, SUSE Rancher, NeuVector czy SUSE Manager.

Dowiedz się więcej...

2 for U! Dwa szkolenia w cenie jednego

środa, 01 luty 2023

Promocja

Tylko do końca kwietnia skorzystaj z super promocji - otrzymaj dwa szkolenia Microsoft w cenie jednego*!   *Zapisz się na dowolne szkolenie Microsoft z listy szkoleń objętych promocją do końca kwietnia 2023, którego termin realizacji przypada przed końcem 2023 roku i wybierz drugie interesujące Cię szkolenie Microsoft z listy zupełnie za darmo! Termin realizacji drugiego szkolenia musi również przypadać do końca 2023 roku.   Szkolenia i certyfikacje Microsoft są świetnym sposobem na nabycie oraz potwierdzenie swoich umiejętności, a także na zmotywowanie się do bycia na bieżąco w ciągle zmieniającym się świecie technologii informatycznych.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE jako Check Point GOLD ATC Partner 2023!

wtorek, 24 styczeń 2023

  Rozwój i świadczenie jak najbardziej jakościowych usług szkoleniowym są dla nas priorytetem, dlatego niezmiernie cieszymy się docenianiem naszej pracy przez partnerów! W tym roku zatrzymaliśmy status GOLD ATC CHECK POINT PARTNER i śpieszymy się z tym podzielić!   Osiągnęliśmy ten poziom dzięki wspólnym wysiłkom naszego zespołu i naszych klientów. Pragniemy podziękować naszym studentom i trenerom za zaangażowanie, dążenie do udoskonalenia się oraz za wszystkie wspólnie spędzone chwilę online i stacjonarnie!  Gratulacje dla zespołu rozwoju edukacji Check Point tak doskonałych programów edukacyjnych, które stale się rozwijają i nadążają za najnowszymi trendami i wyzwaniami w dziedzinie bezpieczeństwa: Cloud Security, Secure Remote Access, Artificial Intelligence, Cyber Ranges i wiele innych.

Dowiedz się więcej...

PORADNIK: JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z KFS W 2023 ORAZ LISTA AKTUALNYCH NABORÓW

czwartek, 19 styczeń 2023

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) od roku 2014 prężnie wspiera rozwój pracowników i pracodawców na terenie całej Polski. Środki pochodzące z tego funduszu są ogólnodostępne, więc mogą je pozyskać zarówno przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe jak i wszystkie jednostki z sektora publicznego.

Dowiedz się więcej...

Daj się pochłonąć Fortinetowi!

środa, 18 styczeń 2023

Promocja

    Wraz z rozwojem technologii zagrożenia dla naszych danych i systemów stają się coraz bardziej wyrafinowane. Aby chronić nasze informacje, zarówno firmy, jak i osoby prywatne muszą poznać zagrożenia bezpieczeństwa cybernetycznego i dowiedzieć się, jak im zapobiegać.

Dowiedz się więcej...

Nowy rok z Google Cloud

piątek, 13 styczeń 2023

Promocja

    Jako autoryzowany partner szkoleniowy Google Cloud (Google Cloud ATP) podobnie jak w ubiegłym roku wraz z nadejściem nowego roku przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę - we współpracy z Google Cloud, organizujemy cztery bezpłatne terminy trzech autoryzowanych szkoleń! Zaplanuj z nami swoją przyszłość już teraz! Jakie to szkolenia? •  27. 03.

Dowiedz się więcej...

Zmień status na certyfikowany lider przyszłości

środa, 11 styczeń 2023

    Uczenie się nowych umiejętności przynosi wiele korzyści. Może prowadzić do zwiększenia potencjału w pracy, poszerzenia horyzontu rozumienia otaczających procesów oraz wskazać nowe perspektywy.

Dowiedz się więcej...