Webinarium: Cortex XSOAR - Indicators & Threat Intelligence Management

piątek, 21 styczeń 2022

  Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami firmy Palo Alto Networks lub zajmujących się ogólnie tematyką #cybersecurity gorąco zachęcamy do udziału w darmowym webinarium "Cortex XSOAR - Indicators & Threat Intelligence Management" organizowanym przez Palo Alto Networks. Webinarium będzie oparte o jedną z części (moduł nr 10) autoryzowanego szkolenia EDU-380 Cortex™ XSOAR 6.

Dowiedz się więcej...

Drugie miejsce w rankingu partnerów ATP The Linux Foundation w 2021 roku w regionie EMEAR

piątek, 21 styczeń 2022

  Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem informacją, że The Linux Foundation doceniła nasz wkład w szerzenie wiedzy i umiejętności ze świata Open Source, a tym samym fakt, że Compendium Centrum Edukacyjne zrealizowało prawie najwięcej szkoleń (drugie miejsce) wśród autoryzowanych partnerów szkoleniowych The Linux Foundation w 2021 w regionie EMEAR (Europa, Bliski Wschód, Afryka) – jesteśmy drugim najlepszym ATP w 2021 w regionie EMEAR!   Dziękujemy zespołowi The Linux Foundation za doskonałą i owocną współpracę w 2021 roku!   Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkoleń i trenerom za ich entuzjazm, pęd do wiedzy i wspólną cyfrową transformację w świecie edukacji, gdzie podobnie jak w 2019 roku przenieśliśmy się z większością naszych sesji szkoleniowymi do trybu Distance Learning lub Hybrid.   Dołożymy wszelkich starań, aby nasz wkład w rozwoju społeczności Open Source w 2022 by równie udany, aby poprzez dostarczanie szkoleń i certyfikowanych egzaminów The Linux Foundation podnosić kompetencje i umiejętności kolejnych specjalistów Linux, Kubernetes i DevOps.

Dowiedz się więcej...

Wystartuj w IT z certyfikatem w Nowym Roku!

poniedziałek, 03 styczeń 2022

Promocja

  Interesuje Cię tematyka Azure, Power Platform czy Microsoft365, a do tej pory nie miałeś czasu aby bardziej zagłębić się w interesującym Cię obszarze? To doskonale się składa! Compendium Centrum Edukacyjne w Nowym Roku przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę na szkolenia Fundamentals, które będą doskonałym wprowadzaniem do świata IT. Kupując szkolenie za naszym pośrednictwem, voucher egzaminacyjny dostaniesz całkowicie za darmo!   Szkolenia objęte promocją:   PL-900T00 Microsoft Power Platform Fundamentals Termin: 17-18.

Dowiedz się więcej...

PORADNIK: JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z KFS W 2022 ORAZ LISTA AKTUALNYCH NABORÓW

czwartek, 09 grudzień 2021

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) od roku 2014 prężnie wspiera rozwój pracowników i pracodawców na terenie całej Polski. Środki pochodzące z tego funduszu są ogólnodostępne, więc mogą je pozyskać zarówno przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe jak i wszystkie jednostki z sektora publicznego.

Dowiedz się więcej...

KFS 2022 Czas Start

czwartek, 09 grudzień 2021

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej  ogłosiło już najistotniejsze informację dotyczące Krajowego Fundusz Szkoleniowego na rok 2022.   Znamy wielkości dofinansowania to aż  224 081 tys.

Dowiedz się więcej...

Potyczki Młodych Adminów 2021 -WYNIKI

czwartek, 02 grudzień 2021

Tegoroczna edycja "Potyczek Młodych Adminów” dobiegł końca! Po serii zaciętych konkurencji udało się wyłonić zwycięskie zespoły pełne młodych obiecujących przyszłych administratorów! Poniżej  publikujemy flistę finalistów.       Wyniki finałów MiejsceZespółSzkoła 1 9 Zespół szkół nr 2 w Stargardzie 2 32 Zespół Szkół Elektronicznych im.

Dowiedz się więcej...

Z nami nie przepadnie Ci ani złotówka!

czwartek, 02 grudzień 2021

Nieuchronnie rok 2021 zbliża się ku końcowi a Tobie został jeszcze budżet szkoleniowy? Boisz się, że nie zdążysz z niego skorzystać w natłoku świątecznych obowiązków? Chciałbyś znaleźć możliwość zatrzymania czasu lub może przedłużenia grudnia ;) ?   Z nami nie musisz liczyć na cuda aby mieć pewność, że tegoroczny budżet Ci nie przepadnie! Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy możliwość zakupu voucherów szkoleniowych na przyszły rok! Szkolenia wybierasz i kupujesz przed końcem tego roku, wykorzystując każdą złotówkę z budżetu jaki Ci został, a kursy realizujesz już po świątecznej gorączce w przyszłym roku!   Nie czekaj i wybierz swoje szkolenia już dzisiaj, ponieważ liczba miejsc na poszczególnych terminach jest ograniczona. Aby wziąć udział w promocji wystarczy podczas rejestracji na wybrane szkolenie, w polu „Uwagi dodatkowe” wpisać hasło „voucher na 2022”.

Dowiedz się więcej...

Potyczki Młodych Adminów 2021

środa, 10 listopad 2021

  „Potyczki Młodych Adminów” to co roczny konkurs z tematyki administrowania systemami operacyjnymi klasy enterprise, zarządzania projektami, konteneryzacją usług i szeregiem innych zagadnień administracyjnych spotykanych w obecnym świecie. Konkurs po raz pierwszy odbył się w  2014 roku i właśnie trwa jego XIII Edycja.

Dowiedz się więcej...

European Tech Hiring Trends 2021

wtorek, 02 listopad 2021

We wrześniu tego roku Firma CompTIA opublikowała swój coroczny raport  CompTIA European Tech Hiring Trends (Europejskie trendy w zatrudnianiu pracowników z branży technologicznej), który przedstawia wnikliwe spojrzenie na trendy w zatrudnianiu w branży IT na dziesięciu rynkach europejskich: Dani, Czech, Francji, Niemiec, Włoch, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii i Hiszpanii. CompTIA opracowała ten raport na podstawie analizy danych o ofertach pracy zebranych przez Burning Glass Technologies Labour Insights.

Dowiedz się więcej...

Boost Your Career and Become Microsoft Certified

wtorek, 02 listopad 2021

Promocja

  Rozwijaj swoje możliwości kariery w IT, zwiększając wiarygodność posiadanych umiejętności dzięki certyfikacji firmy Microsoft, która będzie najlepszym potwierdzeniem posiadanych umiejętności i zdolności do objęcia stanowiska wymagającego użycia rozwiązań firmy Microsoft.   Oto kilka kolejnych powodów dlaczego warto zainwestować w certyfikacje: Pokaż, że jesteś ekspertem: jako informatyk na pewno wiesz, że bycie na bieżąco z nowymi rozwiązaniami i technologiami jest częścią tej  pracy, a nawet ma wpływ na  sukces zawodowy.

Dowiedz się więcej...