Szkolenia DevOps Institute już dostępne!

piątek, 24 czerwiec 2022

Wraz z wciąż rosnącymi rozwojem cyfrowej rzeczywistości cenność wydajności wzrasta z każdym dniem. Coraz częściej firmy wymagają szybszych a w między czasie efektywniejszych rozwiązań, które zapewnią pożądany rozwój.

Dowiedz się więcej...

Nowe autorskie szkolenia Apple!

środa, 22 czerwiec 2022

Produkty firmy Apple stają się coraz bardziej popularne w biurach, szkołach czy też w domach. Produkty tej marki sławią się dużą wydajnością, łatwością w użytkowaniu i, co ważniejsze, olbrzymimi możliwościami, które daje nam system iOS.

Dowiedz się więcej...

Voucher na egzamin do szkoleń Linux w gratisie

poniedziałek, 20 czerwiec 2022

    Co raz częściej firmy zmieniają swoje systemy Windows na bardziej dostępne konkurencyjne systemy Linux. Na początku swojej historii systemy Linux nie mogły się pochwalić popularnością.

Dowiedz się więcej...

European Tech Hiring Trends 2021

piątek, 10 czerwiec 2022

Po spowolnionym a poniekąd wstrzymanym zatrudnianiu, spowodowanym pandemią, rok 2021 r. wykazał się niezwykłym wzrostem aktywności pracodawców.

Dowiedz się więcej...

2021 Value of IT Certification Report

wtorek, 07 czerwiec 2022

Bardziej niż kiedykolwiek wartość certyfikatów IT jest nie do przecenienia. Gwałtowne przyjęcie technologii chmury i sieci bezprzewodowych w ciągu ostatnich lat spowodowało zapotrzebowanie na bardziej zwinne, wykwalifikowane zespoły IT wśród firm.

Dowiedz się więcej...

Harmonogram szkoleń na drugą połowę 2022 roku ustalony!

wtorek, 31 maj 2022

  Ktoś nie wyobrażają sobie życia bez planowania, inni uważają to za stratę czasu i wolą spontaniczność. Czy naprawdę planowanie nas ogranicza? Wręcz przeciwnie! Pozwala to na więcej wolności i kontroli nad swoim czasem.

Dowiedz się więcej...

Odbierz swój voucher na egzamin Fortinet NSE

piątek, 27 maj 2022

  7 na 10 organizacji twierdzi, że certyfikaty z cyberbezpieczeństwa są bardziej cenione niż stopnie naukowe w dziedzinie bezpieczeństwa. Akademia Fortinet Network Security z myślą o swoich partnerach, przygotowała specjalną ofertę, dotyczącą kuponów na uzyskanie certyfikatów Network Security Expert (NSE).

Dowiedz się więcej...

Uzyskaj do 70% wsparcia do wybranych szkoleń IT

środa, 25 maj 2022

Promocja

  Po ubiegłorocznej akcji wsparcie 2. 0.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE autoryzowanym dostawcą szkoleń z NGINX

piątek, 20 maj 2022

    Od dzisiaj jesteśmy w ścisłym gronie dostawców autoryzowanych szkoleń F5 Networks NGINX! Tym samym Compendium CE ma prawo do sprzedaży i prowadzenia wszystkich oficjalnych szkoleń z NGINX dostępnych w ofercie F5 Networks. Oferta obejmuje produkty i rozwiązania takie jak: NGINX App Project, NGINX Caching, NGINX Controller, NGINX Core, NGINX Load Balancing i NGINX Plus.

Dowiedz się więcej...

Zbuduj swój zamek w chmurach

wtorek, 10 maj 2022

Promocja

    Systemy chmurowe stały się świetlaną przyszłością firm, dbających o bezpieczeństwo swoich danych. Korzystanie z technologii typu cloud jest coraz bardziej pożądanym rozwiązaniem a rola Administratora chmury stała się jedną z najlepiej opłacanych specjalizacji na globalnym rynku pracy.

Dowiedz się więcej...