Autoryzowane szkolenia ISC2

piątek, 19 kwiecień 2024

  Autoryzowane szkolenia ISC2 to: 1. Tematyka Autoryzowane szkolenia dostępne w ofercie ISC2 przygotowują do szeregu globalnie rozpoznawalnych certyfikacji, które są oparte o tzw.

Dowiedz się więcej...

KFS – to nie ostatni dzwonek! To szansa na REZERWY

środa, 10 kwiecień 2024

  Pierwszy kwartał roku przyniósł niezwykle pozytywne wieści dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji w branży IT. Ponad 300 osób wykorzystało możliwość dofinansowania Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) i złożyło wniosek na szkolenia IT organizowane przez Compendium CE.

Dowiedz się więcej...

Wiosna z Open Source

wtorek, 09 kwiecień 2024

Promocja

Odkryj potęgę technologii open source dzięki naszym gwarantowanym sesjom szkoleniowym. Zabezpiecz swoje miejsce już dziś i podnieś swoje umiejętności w zakresie Linuxa, Kubernetes, Dockera i nie tylko!   W dzisiejszym świecie technologii, otwarte oprogramowanie (ang.

Dowiedz się więcej...

CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD – TYLKO ZE SZKOLENIAMI DEDYKOWANYMI JST W COMPENDIUM CE

czwartek, 14 marzec 2024

   Projekt realizowany przez CPPC „Cyberbezpieczny Samorząd” którego celem jest podniesienie w znacznym stopniu bezpieczeństwa informacji w JST przez poprawę odporności i umiejętność efektywnego przeciwdziałania oraz reagowania na incydenty w systemach informacyjnych. Daje on szansę na realizację wielu rodzajów inwestycji mających na celu podniesienie ogólnego poziomu cyberbezpieczeństwa JST w ramach trzech kluczowych obszarów wsparcia: organizacyjnego, kompetencyjnego i technicznego.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE - Nowy oficjalny partner szkoleniowy OffSec

środa, 06 marzec 2024

    Compendium CE z dumą ogłasza swoje nowe partnerstwo z OffSec - wiodącym światowym dostawcą szkoleń i narzędzi z zakresu cyberbezpieczeństwa. Od 2007 roku firma OffSec pracuje na rzecz rozwoju innowacyjnych podejść w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego, kładąc nacisk na podejście ofensywne jako kluczową metodę w budowaniu solidnych systemów obronnych.

Dowiedz się więcej...

Wdrożenie NIS2 i DORA – jeśli nie zacząłeś zacznij już dziś

środa, 28 luty 2024

    Celem podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa Rada Europy zdecydowała się na opracowanie i wdrożenie dwóch nowych regulacji: NIS2 będącą rozszerzeniem regulacji NIS oraz DORA ze szczególnym uwzględnieniem sektora finansowego. Czasu na wdrożenie obu regulacji nie pozostaje dużo, bo NIS2 musi zostać wdrożona do października 2024, a termin wdrożenia DORA upływa 17 stycznia 2025 roku.

Dowiedz się więcej...

STWÓRZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ Z AI I MACHINE LEARNING

piątek, 26 styczeń 2024

  Sztuczna inteligencja (AI) i Uczenie Maszynowe stały się kluczowymi technologiami przyszłości, rewolucjonizując sposób, w jaki funkcjonuje wiele dziedzin życia. Te zaawansowane systemy umożliwiają maszynom uczenie się z danych, dostosowywanie się do zmieniającego się otoczenia i podejmowanie inteligentnych decyzji.

Dowiedz się więcej...

GOLD ATC CHECK POINT PARTNER: Cyberbezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie!

wtorek, 16 styczeń 2024

    Dokładnie 20 lat temu, w styczniu 2004, Compendium CE zostało autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym firmy Check Point.  Dzisiaj, z dumą możemy spojrzeć wstecz na te lata pełne pasji, zaangażowania i nieustannego dążenia do doskonałości w dziedzinie bezpieczeństwa IT.

Dowiedz się więcej...

Rozpocznij nowy rok z dofinansowaniem KFS nawet do 100% !

czwartek, 04 styczeń 2024

Nasze anonimowe badanie wykazuje, że 8 na 10 specjalistów w branży IT stawia na podniesienie kwalifikacji w 2024 roku. Dofinansowanie szkoleń może być świetnym wsparciem w realizacji planów oraz rozwoju zawodowym.

Dowiedz się więcej...

KFS 2024 - Dofinansowanie do 100 % dla szkoleń IT!

piątek, 08 grudzień 2023

  Odkryj potęgę ciągłego kształcenia IT z naszym Centrum Edukacyjnym! W obliczu wyzwań budżetowych, oferujemy pracodawcom i instytucjom unikalną szansę na podniesienie kwalifikacji pracowników w dziedzinie IT w oparciu o dofinansowanie nawet do 100% wartości szkolenia. Nasze zaawansowane programy edukacyjne są kluczem do odblokowania pełnego potencjału Twojego zespołu! Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS), inicjatywa Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, to Twój sojusznik w finansowaniu edukacji IT.

Dowiedz się więcej...