Wielka Promocja na Subskrypcje AWS!

środa, 10 lipiec 2024

Promocja

  Nie przegap wyjątkowej okazji! Od teraz do 31. 12.

Dowiedz się więcej...

Cyberbezpieczny Samorząd z Fortigate! Szkolenie Fortigate Administrator teraz w super cenie!

wtorek, 18 czerwiec 2024

Promocja

Jeśli Twój urząd bierze udział w projekcie "Cyberbezpieczny Samorząd", mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Tylko dla uczestników projektu oferujemy szkolenie Fortigate Administrator w promocyjnej cenie 8 000 PLN/os. netto!     Szczegóły promocji: Szkolenie: Fortigate Administrator Cena promocyjna: 8 000 PLN/os.

Dowiedz się więcej...

Fortinet Training Institute nagrodził Exclusive Networks tytułem Partnera Roku EMEA

piątek, 07 czerwiec 2024

    Jest nam miło poinformować, że Exclusive Networks zostało docenione przez Fortinet Training Institute, otrzymując cztery nagrody ATC: EMEA Partner of the Year, Global Gold Marketing Innovation i Certified Trainer of the Year for APAC and North America.   Tym bardziej jest nam miło o tym informować, gdyż Compendium CE będąc częścią grupy Exclusive Networks swoją pracą i wynikami na polu usług edukacyjnych związanych z produktami szkoleniowymi Fortinet odegrało dużą rolę w zdobyciu tytułu EMEA Partner of the Year i Marketing Innovation.

Dowiedz się więcej...

Mile2 Europe ATC of the Year 2023: Najlepsze Centrum Szkoleniowe w Europie!

wtorek, 28 maj 2024

Z radością informujemy, że po raz kolejny zdobyliśmy prestiżowy tytuł Mile2 Europe ATC of the Year 2023, uznające nasze centrum szkoleniowe za najlepsze w Europie!   Mile2 od wielu lat specjalizuje się w zkoleniach, certyfikacjach i usługach doradczych z zakresu bezpieczeństwa IT.   Nasza oferta kursów Mile2 obejmuje szeroką gamę kursów, w tym: testy penetracyjne bezpieczeństwo ogólne odzyskiwanie danych i planów ciągłości działania informatyki śledczej tworzenia bezpiecznego kodu bezpieczeństwo aplikacji Web.

Dowiedz się więcej...

Dofinansowania szkoleń IT. Sprawdź projekty w swoim województwie!

piątek, 17 maj 2024

Rozwój kompetencji informatycznych jest kluczowy dla konkurencyjności na rynku pracy. W Polsce dostępne są liczne programy unijne, które oferują dofinansowanie szkoleń IT.

Dowiedz się więcej...

Autoryzowane szkolenia ISC2

piątek, 19 kwiecień 2024

  Autoryzowane szkolenia ISC2 to: 1. Tematyka Autoryzowane szkolenia dostępne w ofercie ISC2 przygotowują do szeregu globalnie rozpoznawalnych certyfikacji, które są oparte o tzw.

Dowiedz się więcej...

KFS – to nie ostatni dzwonek! To szansa na REZERWY

środa, 10 kwiecień 2024

  Pierwszy kwartał roku przyniósł niezwykle pozytywne wieści dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji w branży IT. Ponad 300 osób wykorzystało możliwość dofinansowania Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) i złożyło wniosek na szkolenia IT organizowane przez Compendium CE.

Dowiedz się więcej...

CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD – TYLKO ZE SZKOLENIAMI DEDYKOWANYMI JST W COMPENDIUM CE

czwartek, 14 marzec 2024

   Projekt realizowany przez CPPC „Cyberbezpieczny Samorząd” którego celem jest podniesienie w znacznym stopniu bezpieczeństwa informacji w JST przez poprawę odporności i umiejętność efektywnego przeciwdziałania oraz reagowania na incydenty w systemach informacyjnych. Daje on szansę na realizację wielu rodzajów inwestycji mających na celu podniesienie ogólnego poziomu cyberbezpieczeństwa JST w ramach trzech kluczowych obszarów wsparcia: organizacyjnego, kompetencyjnego i technicznego.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE - Nowy oficjalny partner szkoleniowy OffSec

środa, 06 marzec 2024

    Compendium CE z dumą ogłasza swoje nowe partnerstwo z OffSec - wiodącym światowym dostawcą szkoleń i narzędzi z zakresu cyberbezpieczeństwa. Od 2007 roku firma OffSec pracuje na rzecz rozwoju innowacyjnych podejść w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego, kładąc nacisk na podejście ofensywne jako kluczową metodę w budowaniu solidnych systemów obronnych.

Dowiedz się więcej...

Wdrożenie NIS2 i DORA – jeśli nie zacząłeś zacznij już dziś

środa, 28 luty 2024

    Celem podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa Rada Europy zdecydowała się na opracowanie i wdrożenie dwóch nowych regulacji: NIS2 będącą rozszerzeniem regulacji NIS oraz DORA ze szczególnym uwzględnieniem sektora finansowego. Czasu na wdrożenie obu regulacji nie pozostaje dużo, bo NIS2 musi zostać wdrożona do października 2024, a termin wdrożenia DORA upływa 17 stycznia 2025 roku.

Dowiedz się więcej...