Szkolenie ISC2 CISSP Certification Prep Course z egzaminem teraz 50% taniej!

środa, 06 wrzesień 2023

Promocja

  Tylko do końca roku, dla każdej osoby, która zakupi i zrealizuje dowolne szkolenie z puli kursów gwarantowanych Compendium CE -> szkolenie ISC2 Certification Prep Course wraz z voucherem egzaminacyjnym aż 50% taniej!  Voucher egzaminacyjny otrzymany na szkoleniu jest ważny przez rok.     Skorzystaj z promocji już teraz!   Zapisz się na szkolenie CISSP Certification Prep Corse   Regulamin promocji: Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp.

Dowiedz się więcej...

Powielamy wiedzę z Palo Alto! Zrealizuj szkolenie a otrzymasz drugie GRATIS!

środa, 06 wrzesień 2023

Promocja

Tylko do końca roku ogłaszamy super promocję! Do szkolenia Palo Alto* drugie GRATIS! Kup i zrealizuj szkolenie Palo Alto EDU-210 Firewall Essentials: Configuration and Management a otrzymasz udział w szkoleniu EDU-330 Firewall: Troubleshooting zupełnie za darmo! Z drugiego bezpłatnego szkolenia możesz skorzystać do końca grudnia 2023. Skorzystaj z promocji już teraz!   Zapisz się na szkolenie EDU-210 Firewall Essentials: Configuration and Management     Regulamin promocji: Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp.

Dowiedz się więcej...

Powielamy wiedzę z Check Point! Zrealizuj szkolenie a otrzymasz drugie GRATIS!

środa, 06 wrzesień 2023

Promocja

Tylko do końca roku ogłaszamy super promocję! Do szkolenia Check Point* drugie GRATIS! Kup i zrealizuj wybrane szkolenia Check Point z listy promocyjnej prezd końcem roku a otrzymasz darmowy udział w kolejnym lub kolejnych szkoleniach zupełnie za darmo! Darmowe kursy możesz zrealizować również do końca grudnia 2023. Skorzystaj z promocji już teraz!    Lista szkoleń objętych promocją:  Check Point Certified Security Administrator (CCSA) + GRATIS Check Point Certified Troubleshooting Administrator (CCTA) Check Point Certified Security Expert (CCSE) + GRATIS Check Point Certified Troubleshooting Expert (CCTE)  Check Point Certified Security Administrator (CCSA) i Check Point Certified Security Expert (CCSE) + GRATIS Check Point Certified Troubleshooting Administrator (CCTA) i Check Point Certified Troubleshooting Expert (CCTE)  Check Point Cybersecurity Boot Camp (CCSB) + GRATIS Check Point Certified Troubleshooting Administrator (CCTA) i Check Point Certified Troubleshooting Expert (CCTE)      Regulamin promocji: Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp.

Dowiedz się więcej...

Compendium Summer Camp 2023

środa, 05 lipiec 2023

  Lato jest nie tylko sezonem wypoczynkowym, ale również dobrą okazją na pogłębienie swojej wiedzy lub zdobycie nowej. W Compendium CE wiemy, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego ruszamy z III edycją Compendium Summer Camp 2023! Compendium Summer Camp to cykl szkoleń, webinariów i warsztatów w trybie online lub hybrydowym.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE zdobywa tytuł Mile2 ATC of the Year 2022!

czwartek, 01 czerwiec 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny uzyskaliśmy tytuł Mile2 Europe ATC of the Year 2022 jako najlepsze centrum szkoleniowe Mile2 roku w Europie!    Mile2 od lat specjalizuje się w zkoleniach, certyfikacjach i usługach doradczych z zakresu bezpieczeństwa IT. Oferta kursów Mile2 obejmuje szkolenia dotyczące następujących dziedzin bezpieczeństwa: testy penetracyjne bezpieczeństwo ogólne odzyskiwanie danych i planów ciągłości działania informatyki śledczej tworzenia bezpiecznego kodu bezpieczeństwo aplikacji Web.

Dowiedz się więcej...

Zmiany Certyfikacji Fortinet NSE 2023

czwartek, 25 maj 2023

Jesienią 2023 r. program Fortinet Network Security Expert (NSE) zostanie poddany znaczącym zmianom.

Dowiedz się więcej...

Program certyfikacji Fortinet NSE (aktualizacja z 2023 r.) - Proces recertyfikacji

czwartek, 25 maj 2023

    Certyfikacja Fortinet NSE do 1 października 2023 r. Okres ważności certyfikatów Fortinet NSE 1-7 wynosi dwa (2) lata od daty przyznania certyfikatu.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE Autoryzowanym partnerem International Information System Security Certification Consortium (ISC)²

czwartek, 11 maj 2023

    (ISC)² International Information System Security Certification Consortium, organizacja non-profit, która specjalizuje się w szkoleniach i programach certyfikujących dla specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa i Compendium Centrum Edukacyjne informują o podpisaniu umowy partnerskiej i przyznaniu prawa do dostarczania przez Compendium CE wszystkich produktów edukacyjnych (ISC)² z zakresu cyberbezpieczeństwa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz wybranych krajach Europy Zachodniej.

Dowiedz się więcej...

2023 Value Of IT Certification Candidate Report

środa, 19 kwiecień 2023

 Czy certyfikacja IT jest tego warta? Dowiedz się co o tym mówią kandydaci! Pearson VUE opublikowali 2023 Value Of IT Certification Candidate Report, który dzieli się doświadczeniami ponad 21 000 profesjonalistów w 176 krajach, którzy przygotowali się do certyfikacji IT i zdobyli je z Pearson VUE. Raport jest już ósmą edycją trwającej serii i przedstawia aktualny obraz wartości certyfikacji z perspektywy kandydata.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE Autoryzowanym partnerem Amazon Web Services (AWS)

wtorek, 04 kwiecień 2023

Jest nam niezmiernie miło ogłosić o naszej oficjalnej współpracy z AWS (Amazon Web Services) jako ich Autoryzowany Partner Szkoleniowy!     AWS to jedna z największych i najpopularniejszych platform chmurowych na świecie, oferująca szeroki zakres produktów i usług, takich jak moc obliczeniowa, pamięć masowa, bazy danych czy też różne narzędzia do tworzenia, rozwoju, wdrażania i zarządzania aplikacjami.   Autoryzowane szkolenia pomagają w budowaniu kompetencji w zakresie chmury Amazon Web Services.

Dowiedz się więcej...