Harmonogram szkoleń na drugą połowę 2020 roku ustalony!

czwartek, 04 czerwiec 2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszym harmonogramem szkoleń na drugą połowę 2020 roku:   Harmonogram szkoleń na drugą połowę 2020   A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub w harmonogramie nie ma interesujacego Cię terminu, nie wahaj się i skontaktuj się z naszym Działem Handlowym: szkolenia@compendium. pl lub pod numerem telefonu 12 29 84 777.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia SECO-Institute w Compendium CE

środa, 27 maj 2020

Compendium CE nawiązało współpracę z SECO-Institute w zakresie prowadzenia autoryzowanych szkoleń Dark Web, SOC Analyst, Data Protection i Crisis Management w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Kontynuując swoje zaangażowanie w zapewnianiu dostępności na rynku Europy Środkowo-Wschodniej najbardziej aktualnych i wysokiej jakości szkoleń, Compendium CE ma przyjemność ogłosić fakt nawiązania współpracy z SECO-Institute.

Dowiedz się więcej...

Od amatora do administratora – poznaj chmurę Microsoft Azure teraz z mega rabatem!

piątek, 22 maj 2020

Promocja

Usługi chmurowe robią się z dnia na dzień coraz bardziej popularne i coraz więcej firm wdraża je do swojej codziennej pracy. Jedną z najpopularniejszych jest chmura Microsoft, czyli Azure.

Dowiedz się więcej...

100 promocji na 20 urodziny Compendium!

piątek, 08 maj 2020

Promocja

W maju roku 2020 Compendium CE obchodzi 20 rocznicę działalności. To dzięki Wam nasi Drodzy Klienci możemy stale istnieć i się rozwijać na polskim i europejskim rynku edukacji IT.

Dowiedz się więcej...

Teraz wszystkie szkolenia Microsoft z terminami gwarantowanymi już od 1 osoby!

środa, 22 kwiecień 2020

Promocja

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ustaliliśmy wszystkie kwietniowe,majowe oraz czerwcowe terminy szkoleń Microsoft jako gwarantowane! Nie ważne czy na dany termin zgłosiło się 5 osób czy tylko 1 – szkolenie i tak uruchomimy w trybie zdalnym! Warto zaznaczyć, że do każdego szkolenia Distance Learning uczestnicy dostają profesjonalne słuchawki gamingowe Razer Kraken Black, które jeszcze bardziej podniosą komfort uczestnictwa w kursie z zacisza swojego domu. Nie widzisz interesującego Cię szkolenia lub terminu? Nic nie szkodzi – wystarczy, że zaproponujesz nam swój termin (nawet jeżeli dotyczy późniejszych miesięcy), a my postaramy się go dla Ciebie uruchomić.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia The Linux Foundation z Embedded Linux

środa, 22 kwiecień 2020

W ofercie szkoleń autorstwa The Linux Foundation znajdują się trzy nowe szkolenia dotyczące systemów wbudowanych. Dają one niezbędną wiedzę do wykorzystania systemu Linux na małych komputerach, stanowiących część większych urządzeń.

Dowiedz się więcej...

Miesiąc bezpłatnych szkoleń IT z HPE Digital Learner

środa, 15 kwiecień 2020

Promocja

Jako Authorized HPE Training Reseller w okresie ogólnokrajowej kwarantanny chcieliśmy zwrócić uwagę naszych klientów i tym samym zachęcić do wypróbowania przez miesiąc szkoleń on-line od Hewlett Packard Enterprise – HPE Digital Learner. HPE oferuje obecnie miesięczny bezpłatny dostęp do swoich materiałów szkoleniowych w pakietach Bronze i Silver – co w sumie przekłada się na ponad 5000 godzin materiałów szkoleniowcyh – w tym mnóstwo materiałów e-learningowych, filmów instruktażowych czy nagranych sesji szkoleniowych z bardzo szerokiej tematyki.

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne szkolenia Microsoft Teams dla administratorów systemów z branży edukacji

wtorek, 14 kwiecień 2020

Promocja

Aby w tym ciężkim okresie dla edukacji wesprzeć uczniów, nauczycieli, a także osoby, które administrują szkolne systemy do nauki zdalnej, jako firma postanowiliśmy dołożyć naszą cegiełkę. Dlatego też przygotowaliśmy aż 6 terminów szkoleń w trybie zdalnym, w których wszyscy pracownicy branży edukacyjnej* mogą wziąć udział całkowicie za darmo! Jedynym wymogiem jest dostarczenie nam oświadczenia jednostki edukacyjnej o zatrudnieniu osoby, która będzie brała udział w szkoleniu (oczywiście wystarczy nam skan).

Dowiedz się więcej...

Wesołych Świąt!

piątek, 10 kwiecień 2020

Uruchamiamy usługę elektronicznego przesyłania faktur

wtorek, 24 marzec 2020

Szanowni Państwo, od 25 marca 2020 roku uruchamiamy dla Państwa usługę elektronicznego przesyłania faktur. W przypadku wyrażenia chęci otrzymywania faktur drogą elektroniczną, prosimy o podpisanie oświadczenia zamieszczonego poniżej i przesłanie w formie pisemnej na adres: Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.

Dowiedz się więcej...