Autoryzowane szkolenia Apple iOS z rabatem do 30% już w październiku w Krakowie

czwartek, 13 wrzesień 2018

Promocja

Już w październiku w Krakowie odbędą się jedyne w Polsce autoryzowane szkolenia Apple iOS. Zapisz się na wszystkie 3 kursy, a otrzymasz aż 30% rabatu od ceny katalogowej, jeżeli zapiszesz się na dwa kursy dostaniesz 20% rabatu, jeżeli na jeden otrzymasz 15% zniżki.

Dowiedz się więcej...

Teraz szkolenie "Wprowadzenie do Azure" aż 60% taniej!

czwartek, 16 sierpień 2018

Promocja

Poznaj chmurę Microsoft!   Czy myślałeś kiedyś nad tym, czym jest chmura Azure? Zasnanawiasz się jakie użyteczne funkcjonalności ma Azure, które ułatwią codzienną pracę administatorom w twojej firmie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technologiach udostępnionych w platformie Microsoft Azure, zarówno tych dla administratorów, jak i programistów, a także pracowników odpowiedzialnych za bazy danych? Właśnie nadarza się świetna okazja, abyś znalazł odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania. Wraz z firmą Microsoft w ramach współpracy przy projekcie #MisjaAzure, chcemy przybliżyć to rozwiązanie osobm, które wcześniej nie miały z tą technologią nic wspólnego.

Dowiedz się więcej...

Zdobądź certyfikację ITIL lub PRINCE2 i odbierz roczną subskrypcję My ITIL lub My PRINCE2

środa, 25 lipiec 2018

Firma Axelos ogłosiła bardzo ciekawą promocję – teraz wszystkie osoby, które zdobędą certyfikację ITIL® Foundation, ITIL® Intermediate lub ITIL® Practitioner, a także osoby, które zdobędą certyfikację PRINCE2® Practitioner lub PRINCE2Agile® otrzymają bezpłatnie roczną subskrypcję do takich usług jak (odpowiednio) My ITIL lub My PRINCE2. Czym są subskrypcje My ITIL® i My PRINCE2®? Są to roczne subskrypcje, dzięki którym będziesz miał dostęp do mnóstwa materiałów, szablonów i publikacji, które będziesz mógł wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Dowiedz się więcej...

Aktualizacja szkoleń PRINCE2 do wersji 2017

wtorek, 24 lipiec 2018

Firma Axelos, właściciel metodyki PRINCE2 ogłosiła aktualizację wersji szkoleń oraz egzaminów do wersji PRINCE2 2017. Ostatnia tego typu aktualizacja miała miejsce w roku 2009.

Dowiedz się więcej...

W czym programować? Najbardziej poszukiwane języki programowania w 2018

czwartek, 12 lipiec 2018

Podobnie jak w ubiegłych latach poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje z trzech corocznych raportów publikowanych przez Stack Overflow, RedMonk, GitHub oraz TIOBE stanowiących unikatowe źródło wiedzy na temat trendów oraz zmian w popularności poszczególnych języków programowania na świecie. Dane z tych raportów niewątpliwie mogą być wskazówką, którą z technologii programistycznych warto się zainteresować.

Dowiedz się więcej...

Mistrzowska promocja - do każdego zamówienia oficjalna piłka Mistrzostw Świata w Rosji Adidas Telstar gratis!

środa, 13 czerwiec 2018

UPDATE: z powodu wyczerpania zapasu piłek promocja została zakończona - dziękujemy za udział w naszej zabawie :)   W Rosji ruszają Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, a w Compendium CE rusza Mistrzowska Promocja! W dniach 14 czerwca - 15 lipca 2018r. zakup dowolne szkolenie IT z oferty Compendium CE o minimalnej wartości 3500 PLN netto (z terminem realizacji do końca roku 2018) w cenie katalogowej i odbierz oryginalną piłkę Mistrzostw Świata w Rosji - Adidas Telstar 18 OMB o wartości 679zł! Futbolówka Adidas Telstar 18 posiada wbudowany układ NFC, który został użyty po raz pierwszy w oficjalnej piłce meczowej.

Dowiedz się więcej...

1 czerwca Compendium CE jest nieczynne

środa, 30 maj 2018

W związku ze zbliżającym się "długim weekendem" informujemy, że biura Compendium CE w dniu 1 czerwca pozostaną zamknięte. Wszystkich zainteresowanych wizytą w naszych ośrodkach zapraszamy 4 czerwca.

Dowiedz się więcej...

Teraz do szkoleń Microsoft Azure voucher szkoleniowy na SUSE SLE201

poniedziałek, 28 maj 2018

Microsoft w zeszłym roku ogłosił, że 40% maszyn wirtualnych stawianych w chmurze Azure to Linuxy. Klienci Azure już teraz mogą wybierać pomiędzy różnymi dystrybucjami Linuxa, w tym SUSE Linux.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE zgodne z RODO (GDPR)

piątek, 25 maj 2018

Dane osobowe naszych Klientów zawsze traktujemy jako informacje w najwyższym stopniu poufne i służące tylko i wyłącznie do celów realizacji usług statutowych naszego Centrum Edukacyjnego tzn. dostarczenia wyspecjalizowanej usługi edukacyjnej.

Dowiedz się więcej...

Teraz do szkoleń Red Hat egzamin z opcją Free Retake gratis!

piątek, 18 maj 2018

Teraz w Compendium CE super promocja na poniższe autoryzowane szkolenia Red Hat - teraz do każdego kursu wymienionego w treści promocji otrzymasz darmowy voucher egzaminacyjny Red Hat z opcją Free-Retake! Opcja ta gwarantuje drugie, bezpłatne podejście do egzaminu w przypadku niezaliczenia go w pierwszym terminie.

Dowiedz się więcej...