Uruchamiamy usługę elektronicznego przesyłania faktur

wtorek, 24 marzec 2020

Szanowni Państwo, od 25 marca 2020 roku uruchamiamy dla Państwa usługę elektronicznego przesyłania faktur. W przypadku wyrażenia chęci otrzymywania faktur drogą elektroniczną, prosimy o podpisanie oświadczenia zamieszczonego poniżej i przesłanie w formie pisemnej na adres: Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.

Dowiedz się więcej...

Ucz Się Zdalnie, czyli system do szkoleń zdalnych Compendium CE Distance Learning

piątek, 20 marzec 2020

Nasz system do uczestnictwa w szkoleniach w formie zdalnej jest w pełni interaktywnym środowiskiem, które pozwala uczestnikom kursu uczestniczyć w szkoleniu, które odbywa się „na żywo” w naszej fizycznej sali szkoleniowej lub sali wirtualnej, z dowolnego miejsca na świecie. Uczestnicy szkoleń w formie  Distance Learning mają dostęp dokładnie do tych samych elementów szkolenia co w przypadku jego realizacji w formie stacjonarnej.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia zdalne teraz w pakiecie ze słuchawkami Razer Kraken

środa, 18 marzec 2020

Promocja

Wszystkich naszych klientów zachęcamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach w trybie zdalnym – Distance Learning. Szkolenia Distance Learning pozwalają Ci uczestniczyć w szkoleniach, które odbywają się "na żywo" z dowolnego miejsca na świecie.

Dowiedz się więcej...

Egzaminy zawieszone

środa, 18 marzec 2020

Szanowni Państwo, Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników wszytskie egzaminy w naszym centrum egzaminacyjnym zostały zawieszone do dnia 17. 04.

Dowiedz się więcej...

Autoryzowane szkolenia Kubernetes we Wrocławiu i Krakowie już w marcu!

czwartek, 13 luty 2020

Serdecznie zapraszamy na autoryzowane kursu The Linux Foundation: Kubernetes, które odbędą się już w marcu w Krakowie i Wrocławiu. Szkolenie Kubernetes Administration: 9 marca 2020 Wrocław 23 marca 2020 Kraków W tym czterodniowym szkoleniu nauczysz się jak zainstalować i skonfigurować klaster Kubernetes klasy produkcyjnej, od konfiguracji sieciowej przez dokonywanie uaktualnień do wdrożeń dostępnych za pośrednictwem usług.

Dowiedz się więcej...

Drugie szkolenie Microsoft gratis!

czwartek, 30 styczeń 2020

Promocja

Startuje Wasza ulubiona promocja 2in1: zapisz się na dowolny termin gwarantowany Microsoft wkazany w tej promocji (z terminem realizacji do 30 października 2020r. ) i wybierz drugie dowolne szkolenie Microsoft zupełnie za darmo! Drugie, gratisowe szkolenie Microsoft możesz zrealizować aż do końca 2021 roku! Pamiętaj, że liczba miejsc na Terminach Gwarantowanych Microsoft jest ograniczona – zarezerwuj miejsce jak najszybciej! Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji na szkolenie w polu "Uwagi" wpisz hasło "Microsoft 2in1".

Dowiedz się więcej...

Sieciowy Knowledge Booster: teraz do szkoleń Extreme Networks dajemy gratis kurs CWNA Wi-Fi Administration!

wtorek, 28 styczeń 2020

Promocja

Wykorztystaj nasz "Knowledge Booster" na  szkolenia sieciowe - zapisz się na dowolny z poniższych promocyjnych terminów od Extreme Networks i odbierz gratis voucher szkoleniowy na autoryzowany kurs CWNA Enterprise Wi-Fi Administrationo o wartości 4800PLN, który odbędzie się już w czerwcu w Warszawie! Kurs ten jest idealnym uzupełnieniem wiedzy o sieciach - zapewnia profesjonalistom sieciowym kompletną wiedzę umożliwiającą rozwój zawodowy w technologii bezprzewodowej. Materiał kursu obejmuje zagadnienia od podstawowej teorii do wymiany pakietów.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia Mile2 z egzaminem z Free Retake gratis!

piątek, 24 styczeń 2020

Promocja

Zdawaj egzaminy bez stresu! Tylko do 31 marca do wybranych szkoleń Mile2 ze statusem termin gwarantowany dodajemy gratis egzamin z opcją Free Retake. Opcja Free Retake upoważnia zdającego do drugiego, bezpłatnego podejścia do egzaminu w przypadku niezdania za pierwszym razem.

Dowiedz się więcej...

Poradnik: Jak uzyskać dofinansowanie do szkoleń z funduszy KFS w 2020 roku?

poniedziałek, 20 styczeń 2020

Promocja

Ruszyło finansowanie szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - już teraz możesz uzyskać finansowanie wybranych przez Ciebie szkoleń IT na poziomie od 80% do 100% ich wartości. Jeżeli chcesz uzyskać finansowanie kursów z KFS powinieneś się spieszyć - środki funduszu na 2020 rok są ograniczone i o otrzymaniu finansowania będzie decydować m.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE zdobywa tytuł Mile2 ATC of the Year 2019

poniedziałek, 20 styczeń 2020

Bardzo miło jest nam poinformować, że Compendium CE po raz kolejny zdobyło tytuł Mile2 Europe ATC of the Year 2019 jako najlepsza firma szkoleniowa Mile2 w Europie! Mile2 od lat dostarcza szkolenia o tematyce bezpieczeństwa IT. Oferta kursów Mile2 obejmuje szkolenia dotyczące następujących dziedzin bezpieczeństwa: testy penetracyjne bezpieczeństwo ogólne odzyskiwanie danych i planów ciągłości działania informatyki śledczej tworzenia bezpiecznego kodu bezpieczeństwo aplikacji Web.

Dowiedz się więcej...