WSPARCIE 2.0 czyli dofinansowanie do 75% wartości szkolenia Microsoft

wtorek, 06 kwiecień 2021

Promocja

W czasie światowej pandemii, najbardziej narażone na negatywne czynniki ekonomiczne są firmy i instytucje z "pierwszej linii frontu” dbające o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, jak również najmniejsi mikro i mali przedsiębiorcy.  Myśląc komplementarnie, przy braku aktualnych realnych projektów dających szansę na dofinansowanie, Compendium Centrum edukacyjne uruchamia projekt BEZPOŚREDNIEGO WSPARCIA 2.

Dowiedz się więcej...

Wesołych Świąt Wielkanocnych

środa, 31 marzec 2021

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych spokoju, miłości i nadziei. Wielu radosnych i ciepłych chwil oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Dowiedz się więcej...

Vouchery egzaminacyjne PeopleCert - procedura egzaminacyjna

środa, 31 marzec 2021

Na przestrzeni ostatniego roku otrzymaliśmy wiele zapytań dotyczących voucherów na egzaminy. W dobie pandemii takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne.

Dowiedz się więcej...

Azure Bootcamp już w kwietniu z rabatem 60%

wtorek, 30 marzec 2021

Już w kwietniu rusza ostatni termin cieszącego się ogromną popularnością kursu Microsoft Azure Administration Bootcamp, który wprowadza uczestników w tematykę chmury Microsoft od podstaw, aby w dalszej kolejności przejść do bardziej zaawansowanych tematów. Bootcamp jest połączeniem dwóch autoryzowanych kursów Microsoft: AZ-900T00 Microsoft Azure Fundamentals AZ-104T00 Microsoft Azure Administrator Specjalnie dla naszych klientów na termin kwietniowy (12-16 kwietnia) przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny rabat w wysokości aż 3100zł - tylko za te terminy zaplacisz 1850zł netto zamiast 4950zł! Szkolenie odbywa się w trybie zdalnym - możesz w nim brać udział z dowolnego miejsca na świecie! Więcej o naszych szkoleniach w trybie zdalnym przeczytasz tutaj >> Nie czekaj i zarejestruj się już dzisiaj - liczba miejsc jest ograniczona! Zapisz się >>.

Dowiedz się więcej...

NGINX - warsztaty techniczne online

czwartek, 18 marzec 2021

W imieniu Veracomp i Exclusive Networks serdecznie zapraszamy na warsztaty NGINX, w trakcie których przedstawione zostaną ogromne możliwości implementacyjne NGINX jako systemu, który może funkcjonować niemal w każdym środowisku, gdzie udostępniane są aplikacje: bądź jako pojedyncze proxy udostępniające jedną dużą monolityczną aplikację, bądź jako system zarządzający ruchem dla tysięcy mikroserwisów w zautomatyzowanych środowiskach kontenerowych z nowoczesnym podejściem do tworzenia, aktualizacji i dostarczania kodu - CICD (Continuous Integration / Continuous Delivery). Na warsztatach pmówione zostanie to w jaki sposób zastosowanie NGINX pozwoli na proste, bezpieczne i wydajne udostępnianie aplikacji niezależnie od poziomu zautomatyzowania procesów udostępniania oprogramowania.

Dowiedz się więcej...

Pochwal się certyfikatem Microsoft i zgarnij darmowe szkolenie lub super rabat!

piątek, 05 marzec 2021

Promocja

We współpracy z Microsoft ruszamy z akcją „Pochwal się certyfikatem!”. Akcja jest skierowana zarówno do osób na poziomach foundation (początkujący) jak i dla naszych bardziej zaawansowanych klientów, a także do wszystkich tych z Was, którzy uczestniczyli w szkoleniach Microsoft w Compendium CE w ciągu ostatniego roku.

Dowiedz się więcej...

Bezpłatny webinar: "Is this the end of ITIL? No, it’s the end-to-end of ITIL!"

środa, 03 marzec 2021

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar o tematyce ITIL pod intrygującym tutyłem: "Is this the end of ITIL? No, it’s the end-to-end of ITIL!". Webinar będzie prowadzony w języku angielskim przez CEO GamingWorks - Paula Wilkinsona i odbędzie się 17 marca 2021 w godzinach 13:00-14:00.

Dowiedz się więcej...

Wiosna z Google Cloud – 3 bezpłatne terminy Google Cloud Fundamentals dla naszych klientów

czwartek, 18 luty 2021

Compendium CE jest autoryzowanym partnerem szkoleniowym Google (Google ATP). W związku z otworzeniem przez Google pierwszego w Europie Wschodniej regionu Google Cloud Warszawa przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę – w marcu, kwietniu i w maju specjalnie dla naszych klientów, we współpracy z Google Cloud, organizujemy 3 bezpłatne terminy autoryzowanego szkolenia Google Cloud Fundamentals: Core Infrastructure.

Dowiedz się więcej...

Compendium CE zostaje Platynowym Partnerem Check Point

czwartek, 11 luty 2021

    Miło nam ogłosić, że Compendium CE na podstawie oceny jakości świadczonych usług szkoleniowych oraz ilości dostarczonych szkoleń w 2020 uzyskało status „Platinium” w programie partnerskim Check Point dla centrów szkoleniowych. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych sesji szkoleniowych Check Point za oceny i frekwencję.

Dowiedz się więcej...

Szkolenia SUSE Linux teraz z rabatem 40% i egzaminem gratis!

środa, 03 luty 2021

Promocja

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji na autoryzowane szkolenia SUSE Linux Enterprise Server z atrakcyjnym rabatem 40% oraz voucherem na egzamin gratis! Promocja obowiązuje do końca maja i obejmuje wszystkie terminy poniższych szkoleń z datą realizacji do 31 maja: SLE201 SUSE Linux Enterprise Server Administration z rabatem 40% oraz egzaminem SCA - SUSE Certified Administrator in SUSE Linux Enterprise Server 15 Exam (o wartości 800PLN) gratis! SLE301 SUSE Linux Enterprise Server Advanced Administration z rabatem 40% oraz egzaminem SCE - SUSE Certified Engineer in SUSE Linux Enterprise Server 15 Exam  (o wartości 950PLN) gratis! Zapisz się.

Dowiedz się więcej...