Uzyskaj do 70% wsparcia do wybranych szkoleń IT

środa, 25 maj 2022

Promocja

  Po ubiegłorocznej akcji wsparcie 2. 0.

Dowiedz się więcej...

Ostatni dzwonek na pozyskanie dofinansowania z KFS na szkolenia IT!

środa, 30 marzec 2022

To już ostatnia szansa na pozyskanie środków na szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego! W Powiatowych Urzędach Pracy zbliżają się ostateczne terminy naborów wniosków, a w części powiatów ogłoszono drugie nabory aby wykorzystać pozostałe środki. Listę aktualnych naborów oraz niezbędne informacje jak uzyskać dofinansowanie można znaleźć w naszym artykule dotyczącym KFS.

Dowiedz się więcej...

Dofinansowanie 100% do szkoleń IT dla Branży Motoryzacyjnej - w Compendium CE.

wtorek, 22 luty 2022

Krajowy Fundusz Szkoleniowy na rok 2022 ruszył pełną parą. Od początku roku Powiatowe Urzędy Pracy systematycznie ogłaszają nabory wniosków.

Dowiedz się więcej...

Priorytet KFS na dofinansowanie do szkoleń IT !

wtorek, 08 luty 2022

Wraz z nowym rokiem ruszył jeden z głównych sposobów na pozyskanie dofinansowań na szkolenia IT w Polsce. Z branżą IT łączy się ciągły rozwój, nowe urządzenia, licencje czy oprogramowania, które ciągną za sobą potrzebę stałego dokształcania się.

Dowiedz się więcej...

PORADNIK: JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z KFS W 2022 ORAZ LISTA AKTUALNYCH NABORÓW

czwartek, 09 grudzień 2021

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) od roku 2014 prężnie wspiera rozwój pracowników i pracodawców na terenie całej Polski. Środki pochodzące z tego funduszu są ogólnodostępne, więc mogą je pozyskać zarówno przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe jak i wszystkie jednostki z sektora publicznego.

Dowiedz się więcej...

Cyfrowa Gmina - Dofinansowanie dla samorządów

wtorek, 26 październik 2021

Projekt "Cyfrowa Gmina" to olbrzymia szansa na wyrównanie możliwości urzędów w zakresie cyfryzacji. Samorządy dzięki ogromnemu dofinansowaniu będą mogły sfinansować zakup tak potrzebnego sprzętu komputerowego jak i zadbać o EDUKACJĘ IT Urzędników, co ma bezpośredni wpływ na cyfrowebezpieczeństwo każdego z nas.

Dowiedz się więcej...

Poradnik: jak uzyskać dofinansowanie z KFS w 2021 oraz lista aktualnych naborów

środa, 20 styczeń 2021

AKTUALNY PORADNIK: JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z KFS W 2022 ORAZ LISTA AKTUALNYCH NABORÓW   Ruszył już projekt WSPARCIE 2. 0.

Dowiedz się więcej...

Mikroprzedsiębiorcy szkolą się za darmo!

środa, 20 styczeń 2021

  Jeśli masz status mikroprzedsiębiorcy oraz zatrudniasz minimum jedną osobę w oparciu o umowę o pracę, możesz uczestniczyć w dowolnym szkoleniu organizowanym przez Compendium CE całkowicie za darmo! Dofinansowanie przypadające na jedną osobę może się różnić w zależności od powiatu, lecz z reguły jest to 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika, co oznacza że do wykorzystania jest ponad 15 000 złotych na osobę. Środki te pochodzą z Krajowego Fundusz Szkoleniowego, a dystrybucją zajmują są Powiatowe Urzędy Pracy.

Dowiedz się więcej...

Poradnik: Baza usług rozwojowych (BUR) - jak uzyskać dofinansowanie w roku 2021?

piątek, 15 styczeń 2021

Podmiotowy system dofinansowania w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), to drugi po Krajowym Funduszu Szkoleniowym (KFS) najpopularniejszy sposób na pozyskanie dofinansowania na usługi szkoleniowe. Usługi szkoleniowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych są finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej...

Do 12 marca szkolenia dla branży telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa dofinansowane w 80%

piątek, 13 listopad 2020

Dofinansowanie do szkoleń dla branyż telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo aż w 80%. Rekrutacja tylko do końca listopada!

Dowiedz się więcej...