PORADNIK: JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z KFS W 2022 ORAZ LISTA AKTUALNYCH NABORÓW

czwartek, 09 grudzień 2021

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) od roku 2014 prężnie wspiera rozwój pracowników i pracodawców na terenie całej Polski. Środki pochodzące z tego funduszu są ogólnodostępne, więc mogą je pozyskać zarówno przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe jak i wszystkie jednostki z sektora publicznego.

Dowiedz się więcej...

Cyfrowa Gmina - Dofinansowanie dla samorządów

wtorek, 26 październik 2021

Projekt "Cyfrowa Gmina" to olbrzymia szansa na wyrównanie możliwości urzędów w zakresie cyfryzacji. Samorządy dzięki ogromnemu dofinansowaniu będą mogły sfinansować zakup tak potrzebnego sprzętu komputerowego jak i zadbać o EDUKACJĘ IT Urzędników, co ma bezpośredni wpływ na cyfrowebezpieczeństwo każdego z nas.

Dowiedz się więcej...

Mikroprzedsiębiorcy szkolą się za darmo!

środa, 20 styczeń 2021

  Jeśli masz status mikroprzedsiębiorcy oraz zatrudniasz minimum jedną osobę w oparciu o umowę o pracę, możesz uczestniczyć w dowolnym szkoleniu organizowanym przez Compendium CE całkowicie za darmo! Dofinansowanie przypadające na jedną osobę może się różnić w zależności od powiatu, lecz z reguły jest to 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika, co oznacza że do wykorzystania jest ponad 15 000 złotych na osobę. Środki te pochodzą z Krajowego Fundusz Szkoleniowego, a dystrybucją zajmują są Powiatowe Urzędy Pracy.

Dowiedz się więcej...

Poradnik: Baza usług rozwojowych (BUR) - jak uzyskać dofinansowanie w roku 2021?

piątek, 15 styczeń 2021

Podmiotowy system dofinansowania w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), to drugi po Krajowym Funduszu Szkoleniowym (KFS) najpopularniejszy sposób na pozyskanie dofinansowania na usługi szkoleniowe. Usługi szkoleniowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych są finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej...

Do 12 marca szkolenia dla branży telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa dofinansowane w 80%

piątek, 13 listopad 2020

Dofinansowanie do szkoleń dla branyż telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo aż w 80%. Rekrutacja tylko do końca listopada!

Dowiedz się więcej...