WSPARCIE 2.0 czyli dofinansowanie do 75% wartości szkolenia Microsoft

wtorek, 06 kwiecień 2021

Promocja

W czasie światowej pandemii, najbardziej narażone na negatywne czynniki ekonomiczne są firmy i instytucje z "pierwszej linii frontu” dbające o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, jak również najmniejsi mikro i mali przedsiębiorcy. Myśląc komplementarnie, przy braku aktualnych realnych projektów dających szansę na dofinansowanie, Compendium Centrum edukacyjne uruchamia projekt BEZPOŚREDNIEGO WSPARCIA 2.

Dowiedz się więcej...

Mikroprzedsiębiorcy szkolą się za darmo!

środa, 20 styczeń 2021

  Jeśli masz status mikroprzedsiębiorcy oraz zatrudniasz minimum jedną osobę w oparciu o umowę o pracę, możesz uczestniczyć w dowolnym szkoleniu organizowanym przez Compendium CE całkowicie za darmo! Dofinansowanie przypadające na jedną osobę może się różnić w zależności od powiatu, lecz z reguły jest to 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika, co oznacza że do wykorzystania jest ponad 15 000 złotych na osobę. Środki te pochodzą z Krajowego Fundusz Szkoleniowego, a dystrybucją zajmują są Powiatowe Urzędy Pracy.

Dowiedz się więcej...

Poradnik: Baza usług rozwojowych (BUR) - jak uzyskać dofinansowanie w roku 2021?

piątek, 15 styczeń 2021

Podmiotowy system dofinansowania w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), to drugi po Krajowym Funduszu Szkoleniowym (KFS) najpopularniejszy sposób na pozyskanie dofinansowania na usługi szkoleniowe. Usługi szkoleniowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych są finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej...

Do 12 marca szkolenia dla branży telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa dofinansowane w 80%

piątek, 13 listopad 2020

Dofinansowanie do szkoleń dla branyż telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo aż w 80%. Rekrutacja tylko do końca listopada!

Dowiedz się więcej...