Dofinansowania szkoleń IT. Sprawdź projekty w swoim województwie!

piątek, 17 maj 2024

Rozwój kompetencji informatycznych jest kluczowy dla konkurencyjności na rynku pracy. W Polsce dostępne są liczne programy unijne, które oferują dofinansowanie szkoleń IT.

Dowiedz się więcej...

KFS – to nie ostatni dzwonek! To szansa na REZERWY

środa, 10 kwiecień 2024

  Pierwszy kwartał roku przyniósł niezwykle pozytywne wieści dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji w branży IT. Ponad 300 osób wykorzystało możliwość dofinansowania Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) i złożyło wniosek na szkolenia IT organizowane przez Compendium CE.

Dowiedz się więcej...

CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD – TYLKO ZE SZKOLENIAMI DEDYKOWANYMI JST W COMPENDIUM CE

czwartek, 14 marzec 2024

   Projekt realizowany przez CPPC „Cyberbezpieczny Samorząd” którego celem jest podniesienie w znacznym stopniu bezpieczeństwa informacji w JST przez poprawę odporności i umiejętność efektywnego przeciwdziałania oraz reagowania na incydenty w systemach informacyjnych. Daje on szansę na realizację wielu rodzajów inwestycji mających na celu podniesienie ogólnego poziomu cyberbezpieczeństwa JST w ramach trzech kluczowych obszarów wsparcia: organizacyjnego, kompetencyjnego i technicznego.

Dowiedz się więcej...

KFS 2024 - Dofinansowanie do 100 % dla szkoleń IT!

piątek, 08 grudzień 2023

  Odkryj potęgę ciągłego kształcenia IT z naszym Centrum Edukacyjnym! W obliczu wyzwań budżetowych, oferujemy pracodawcom i instytucjom unikalną szansę na podniesienie kwalifikacji pracowników w dziedzinie IT w oparciu o dofinansowanie nawet do 100% wartości szkolenia. Nasze zaawansowane programy edukacyjne są kluczem do odblokowania pełnego potencjału Twojego zespołu! Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS), inicjatywa Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, to Twój sojusznik w finansowaniu edukacji IT.

Dowiedz się więcej...

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ IT - CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD

czwartek, 28 wrzesień 2023

*Termin składania wniosków przedłużony do 14. 12.

Dowiedz się więcej...

PORADNIK: JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z KFS W 2023 ORAZ LISTA AKTUALNYCH NABORÓW

czwartek, 19 styczeń 2023

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) od roku 2014 prężnie wspiera rozwój pracowników i pracodawców na terenie całej Polski. Środki pochodzące z tego funduszu są ogólnodostępne, więc mogą je pozyskać zarówno przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe jak i wszystkie jednostki z sektora publicznego.

Dowiedz się więcej...

Priorytetowe dofinansowanie do 100% na Szkolenia IT

piątek, 09 grudzień 2022

    Jak co roku, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wyznaczyło priorytety wydatkowania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rok 2023. To olbrzymia realna okazja aby uzyskać dofinansowanie wielkości minimum 80% ! Przedsiębiorcy mają prawie miesiąc aby sprawdzić czy spełniają założone dość rozlegle priorytety.

Dowiedz się więcej...

Ostatni dzwonek na pozyskanie dofinansowania z KFS na szkolenia IT!

środa, 30 marzec 2022

To już ostatnia szansa na pozyskanie środków na szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego! W Powiatowych Urzędach Pracy zbliżają się ostateczne terminy naborów wniosków, a w części powiatów ogłoszono drugie nabory aby wykorzystać pozostałe środki. Listę aktualnych naborów oraz niezbędne informacje jak uzyskać dofinansowanie można znaleźć w naszym artykule dotyczącym KFS.

Dowiedz się więcej...

Dofinansowanie 100% do szkoleń IT dla Branży Motoryzacyjnej - w Compendium CE.

wtorek, 22 luty 2022

Krajowy Fundusz Szkoleniowy na rok 2022 ruszył pełną parą. Od początku roku Powiatowe Urzędy Pracy systematycznie ogłaszają nabory wniosków.

Dowiedz się więcej...

Priorytet KFS na dofinansowanie do szkoleń IT !

wtorek, 08 luty 2022

Wraz z nowym rokiem ruszył jeden z głównych sposobów na pozyskanie dofinansowań na szkolenia IT w Polsce. Z branżą IT łączy się ciągły rozwój, nowe urządzenia, licencje czy oprogramowania, które ciągną za sobą potrzebę stałego dokształcania się.

Dowiedz się więcej...