Szkolenia Capstone Courseware

Szkolenia Capstone Courseware

Compendium CE uzyskało autoryzację firmy Capstrone Courseware, która uprawnia nas do prowadzenia autoryzowanych kursów o tematyce programowania w Java (EE i SE), frameworków oraz XML.

Informacje o Capstone Courseware

Firma Capstone Courseware została założona w roku 2006 przez Willa Provosta, który obecnie pełni funkcję jej prezesa. Jest on pisarzem, konsultantem i wykładowcą, który specjalizuje się w oprogramowaniu dla biznesu, w szczególności w aplikacjach pisanych w języku Java, XML i technologiach webowych.

Za efektywność szkolenia są odpowiedzialne trzy czynniki: wykładowca, materiał szkoleniowy i warunki pracy. Capstone Courseware w procesie szkoleniowym polega na zapewnianiu doskonałych materiałów szkoleniowych, które umożliwiają trenerom poprowadzić szkolenie na najwyższym poziomie.

Capstone Courseware współpracuje z licznymi autorami materiałów, trenerami i konsultantami, których doświadczenie zapewnia aktulaność i najwyższą jakość prowadzonym szkoleniom.

Więcej o Capstone Courseware: http://capcourse.com/

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia Capstone Courseware

Harmonogram szkoleń
Capstone Courseware