Szkolenia DevOps DASA

Szkolenia DevOps DASA

Model kompetencji opracowany przez DASA odzwierciedla wizję, w której rola inżyniera IT staje się bardziej ogólna w miarę rozwoju zespołów DevOps. Każdy członek zespołu może z grubsza wykonywać zadanie innego. Kluczem do pracy w tym środowisku jest uznanie, że istnieje zespół umiejętności i wiedzy, który musi być obecny w każdym zespole DevOps. Rozmieszczenie tych umiejętności i wiedzy może się różnić w zależności od zespołu. Każdy zespół jednak musi się upewnić, że w każdej dziedzinie umiejętności i wiedzy posiada wystarczające zasoby, tak aby zapewnić świadczenie usług zgodnie z wymaganiami klientów.

Model kompetencji DASA identyfikuje 8 obszarów wiedzy i 4 obszary umiejętności, które są istotne w DevOps. Każde profesjonalne działanie zespołu DevOps wymaga w różnym stopniu wszystkich 12 kompetencji. Jest to opisane w programie kwalifikacji DASA.

https://www.devopsagileskills.org/the-competence-model/

Dostępne szkolenia DevOps DASA | Foundation

Foundation

Informacje o DevOps DASA

DevOps Agile Skills Association (DASA) is an open global community for DevOps and Agile Skills development. It is organized as a community-driven organization open for participating member organizations to help define role-based competencies and learning curricula. More about DASA https://www.devopsagileskills.org/about/

O APMG International

APMG International is the world’s leading global accreditation and examination institute. APMG accredits organizations to deliver training courses and consultancy services for a broad range of professional certification schemes. APMG’s certification schemes, exam and accreditation services support our goal of enabling organizations and professionals to maximise their effectiveness through use of the latest methodologies and core competencies. 

https://apmg-international.com/about-us

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia DevOps DASA

Harmonogram szkoleń DevOps DASA