Szkolenia SEP AG

Szkolenia SEP AG

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status Autoryzowanego Partnera Szkoleniowego firmy SEP AG z zakresu SEP sesam. Szkolenia SEP AG dostępne w Compendium CE dostarczają wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z rozwiązaniem SEP sesam jak i powiązanymi zagadnieniami z zakresu przechowywania danych i wykonywania kopi zapasowych danych. Dostępne szkolenia pozwalają również przygotować się do rozpoznawalnej certyfikacji zawodowej dedykowanej administratorom SEP sesam – SBA i SCA.


Dostępne szkolenia SEP AG

SBA

SCA

Informacje o SEP AG

SEP AG jest liderem w zakresie sieciowych wieloplatformowych rozwiązań do wykonywania kopii zapasowych danych i ich przywracania i odzyskiwania w przypadku awarii. SEP AG pomaga użytkownikom w ponad 40 krajach na całym świecie na nowo odkrywać bardziej efektywne i kompleksowe systemy zarządzania danymi.

SEP AG opracował rozwiązanie SEP sesam służce do wykowywana kopii zapasowych  i odzyskiwania danych, a także do szybkiego przywracania sprawności po awarii. Najważniejszymi cechami SEP sesam są deduplikacja oraz replikacja i archiwizacja w różnych lokalizacjach. Zarządzanie migracją danych jest automatyczne według założonego wcześniej harmonogramu i to bez względu na wykorzystywane technologie storage. Elastyczny backup i odzyskiwanie danych na wszystkich popularnych systemach operacyjnych, środowiskach wirtualnych i hypervisorach przy wielu aplikacjach i bazach danych realizowane jest w sposób pewny w tysiącach firm na całym świecie.

SEP AG użytkowników zlokalizowanych na całym świecie. SEP AG jest również od wielu lat partnerem firmy Novell i SUSE (SEP sesam był pierwszym certyfikowanym produktem pod platformę SUSE) i jest obecnie jedynym oprogramowaniem, które obsługuje całą gamę produktów firmy Novell i SUSE. Poza tym SEP sesam wspiera najszerszą gamę systemów operacyjnych od Microsoft do Unix przez każdą wersję Linuksa. SEP sesam posiada moduły online dla MS Exchange, GroupWise, Lotus Notes, Open Xchange, Scalix i Zarafa; jak również wspiera baz danych IBM DB2, Informix, MS SQL, MySQL, MariaDB, Oracle, PostgreSQL i Ingres, wszystkie z możliwością tworzenia kopii zapasowych online. SEP AG dostarcza również możliwość tworzenia kopii zapasowych dla środowisk VMware.

Więcej informacji na stronie producenta: http://www.sep.de/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia SEP AG

Harmonogram szkoleń SEP AG