Szkolenia Compendium CE

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

Celem kursu jest zapoznanie z zaawansowanymi możliwościami programu MS Project - efektywnego narzędzia wspomagającego pracę zespołu projektowego.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wprowadzenie – krótkie repetytorium. Zagadnienia związane z dostosowywaniem MS Project do specyficznych potrzeb konkretnego przedsięwzięcia. Równanie pracy, typy zadań, różne kalendarze projektu i zasobów. Opcje. Organizer
 2. Praca z wieloma projektami. Konsolidacja projektów. Projekt główny a podprojekty. Relacje między projektami.
 3. Wspólna pula zasobów. Współdzielenie puli przez różne projekty.
 4. Kod struktury podziału prac SPP (WBS). Kody niestandardowe.
 5. Pola niestandardowe. Zastosowanie.  Studium przypadków.
 6. Zaawansowane formatowanie widoków – wykresu Gantt'a, diagramu sieciowego. Tabele i widoki specyficzne dla konkretnego przedsięwzięcia. Studium przypadków.
 7. Zaawansowane sortowanie, grupowanie, filtrowanie.
 8. Analiza PERT. Szacowanie czasu trwania zadań za pomocą analizy PERT. Wyświetlanie scenariuszy podczas modelowania projektu.
 9. Analiza ścieżki krytycznej.
 10. Wartość wypracowana.  Zastosowanie. Analiza wartości wypracowanej. Przeprowadzanie analizy danych okresowych w programie Excel.
 11. Praca w zespołach nad konkretnym projektem z obszaru działania firmy. Studium przypadków i wypracowanie założeń dostosowania MS Project do specyfiki wybranych przedsięwzięć  z obszaru działania firmy.
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Znajomość środowiska MS Windows oraz pakietu biurowego MS Office, w szczególności - arkusza kalkulacyjnego MS Excel. Znajomość MS Project na poziomie podstawowym.

Poziom trudności
Czas trwania 2 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat wystawiony imiennie oraz na firmę, sygnowany przez Compendium Centrum Edukacyjne.

Prowadzący

Wykładowca Compendium Centrum Edukacyjnego.

Szkolenia powiązane tematycznie

Zarządzanie projektami

Szkolenia Biznesowe

Oprogramowanie

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 1800 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia Compendium CE

Harmonogram szkoleń
Compendium CE