Szkolenia Compendium CE

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

Współczesne metody tworzenia kodu i udostępniania aplikacji potrzebują elastycznych rozwiązań, które wzajemnie będą w stanie się uzupełniać i integrować. Niezależnie od miejsca, w którym chcemy uruchomić aplikację - środowisko on-prem, chmura prywatna czy chmura publiczna.

Mnogość dostępnych narzędzi do udostępniania kodu, integracji i automatyzacji powoduje, że każde środowisko jest inne. Jednocześnie chcielibyśmy, aby rozwiązania te wzajemnie idealnie ze sobą współgrały.

W nowoczesnych aplikacjach bardzo ważną rolę spełniają API. Niezwykle istotnie jest zatem odpowiednie ich zabezpieczenie, ale bez wpływu na szybkość wdrażania aplikacji i jej kolejnych wersji.

W trakcie warsztatów skupimy się na rozwiązaniach z portfolio firmy F5 Networks: platformy chmurowej F5 Distributed Cloud.

Uczestnicy będą mieli okazję w praktyce przetestować to rozwiązanie oraz poznać różne scenariusze jego wykorzystania w celu zabezpieczenia aplikacji webowych oraz API. Sprawdzić, jak to rozwiązanie może pomóc administratorom DevOps, SecOps, NetOps szybko i bezpieczne dostarczyć kod aplikacji do użytkownika.

Szkolenie prowadzone w trybie hybrydowym: wirtualna sala i stacjonarnie w siędzibie F5 Poland (ul.Towarowa 28, Warszawa)

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Prowadzący

Certified F5 Networks Trainer

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA SZKOLENIA

Najbliższe szkolenia Compendium CE

Harmonogram szkoleń
Compendium CE