Szkolenia Microsoft

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: MS-ADB

To szkolenie jest połączeniem kursów  AZ-900T00 Microsoft Azure Fundamentals + AZ-204T00 Developing Solutions for Microsoft Azure.

Szkolenie przekazuje wiedzę w zakresie tworzenia kompleksowych rozwiązań w Microsoft Azure. Uczestik nauczy się wdrażać rozwiązania Azure, tworzyć Azure Functions, wdrażać i zarządzać aplikacjami sieciowymi, tworzyć rozwiązanie przy użyciu magazynu Azure, wdrażać uwierzytelnienie i upoważnienie, jak i zabezpieczać rozwiązania przy pomocy KeyVault i Managed Indentities. Uczestnik dowie się jak korzystać i łączyć się z usługami Azure i zewnętrznymi, oraz zawierać modele zdarzeniowe i wiadomościowe w rozwiązaniach. Szkolenie pokryje także monitorowanie, rozwiązywanie problemów i optymalizację rozwiązań Azure.

Szkolenie przekaże również fundamentalny poziom wiedzy w zakresie pojęcia chmury, głównych usług Azure, bezpieczeństwa, prywatności, zgodności, zaufania, płatności za Azure, jak i wsparcia. Podczas szkolenia, uczestnik będzie miał zapewniony dostęp do Azure i czas, aby uczestniczyć w labolatoriach.

 

Grupa docelowa:

Szkolenie jest przygotowane z myślą dla osób, które dopiero zaczynają pracę z Azure. Szkolenie skupia się na używaniu platformy Azure do tworzenia usług i nie wymaga posiadania umiejętności w pisaniu skryptów. Uczestnicy zdobędą wiedzę, aby dalej móc pogłebiać swoje zdolności na szkoleniach ukierunkowanym konkretnym rolom i nabywać certyfikacje, takie jak Azure Developer. Szkolenie zapewnia dostęp do Azure i opcjonalnych labolatoriów. Szkolenie składa się z wykładu, demonstracji i labolatiorium.

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 5 dni

Pozostałe szkolenia Microsoft | Azure

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 3900 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia Microsoft

Harmonogram szkoleń Microsoft