Szkolenia Python Academy

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: PA-PEOL

Python może być łatwo połączony z innymi językami - w ten sposób istniejące biblioteki z innych języków mogą być łatwo wykorzystane.

Programowanie w Pythonie jest raczej komfortowe i wydajne. Prędkość programów Pythona, w niektórych dziedzinach jest odczuwalnie niższa niż programów w innych językach programowania takich jak C/C++, C#, Java czy FORTRAN. Jako rozwiązanie tego problemu, część programu może być przeimplementowana w innym języku i bezboleśnie 'wcielona' w nasz kod w Pythonie.

Co więcej Python jest często określany jako "język klejący"("glue language"), ze względu na swoją umiejętność łączenia zupełnie różnych systemów. Połączenie bibliotek i programów zaimplementowanych w innych językach gra ważną rolę w tej dziedzinie.

Plan szkolenia Rozwiń listę

  1. Wprowadzenie do przykładu, który będzie użyty w dalszej części tego modułu.
  2. Użycie C-API Pythona - standardowy Python jest zaimplementowany w C i oferuje solidne API do pisania rozszerzeń.
  3. Rozszerzenia Pythona z Pyrex/Cython.
  4. Użycie plików DLL z ctypes - dostęp do bibliotek DLL lub bibliotek współdzielonych z poziomu Pythona.
  5. Automatyczna generacja rozszerzeń ze SWIG - "Simplified Wrapper and Interface Generator", pozwalający tworzyć biblioteki C/C++ z 13 języków programowania - jednym z nich jest Python. Przykłady zarówno w C, jak i w C++.
  6. Jython - podstawy implementacji Pythona w Javie. Przykłady użycia zarówno już istniejących klas Javy, jak i napisanych własnoręcznie.
  7. IronPython - implementacja Pythona w .NET, pozwalająca na dostęp do wszystkich funkcjonalności .NET i stawiająca IronPythona zaraz obok C# i VisualBasica, jako pełnoprawny język platformy .NET.
  8. Użycie subrutyn FORTRANa w Pythonie - przykłady użycia F2PY do połączenia FORTRAN77, FORTRAN90/95 programów z Pythonem. Projektowanie interfejsów zorientowanych obiektowo do tych bibliotek.
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
  • Podstawowa znajomość języka Python.
Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Certyfikat

Uczestnicy otrzymują po zakończeniu szkolenia zaświadczenie o ukończeniu autoryzowanego kursu Python Academy.

Prowadzący

Autoryzowany wykładowca Python Academy.

Pozostałe szkolenia Python Academy | Szkolenia na zamówienie

Szkolenia powiązane tematycznie

Programowanie

Python

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 1580 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

Najbliższe szkolenia Python Academy

Harmonogram szkoleń
Python Academy