Szkolenia M_o_R®

Cel szkolenia

kod: MOR-P

Szkolenie + egzamin w cenie

M_o_R® stands for "Management of Risk" and considers risk from different perspectives within an organization: strategic, program, project and operational. The M_o_R® Practitioner course provides delegates with a deep and practical understanding of the processes, principles and techniques used in the M_o_R® approach to allow delegates to put in place the application of the guidance into their own organization.

The successful completion of the M_o_R® Practitioner exam will give the delegate a recognized qualification of expertise in the subject, meaning the capability to apply and use risk management into real environment and situations, being able to adapt M_o_R® into organizations to gain the broadest benefit from it.

Following the completion of the course candidates should be able to apply and understand how to tailor M_o_R® effectively within an organization environment supporting M_o_R® . Specifically candidates should for any organizational perspective:

 • Understand the relationships between the four elements of the M_o_R® framework
 • Be able to apply the principles, approach, processes and techniques
 • Be able to review and make recommendations to embed the M_o_R® framework

The course comprises a mixture of input sessions, group exercises and examination based practical work. All delegates are encouraged to actively participate during the practical sessions to gain the full benefit during the training. During the course, delegates will undertake a number of mock examinations and gain feedback on the progress towards eventual success. To prepare effectively for the M_o_R® Practitioner exam, delegates should be prepared to undertake revision and exam preparation work in the evening.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Perspectives
 2. Strategic
 3. Program
 4. Project
 5. Operational
 6. Use and application of the Documen
 7. Processes
  • Identify - Context
  • Identify - Identify the risk
  • Assese-Estimate
  • Assess - Evaluate
  • Plan
  • Impelent
 8. Use and application of
  • Embedding & Review
  • Common Techniques
  • Risk Specialisms
 9. Exam session
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

M_o_R® Foundation Certificate.

Poziom trudności
Czas trwania 2 dni
Certyfikat

About Exam format: Scenario Based ObjectiveTesting Format. Number of Questions: 4 each worth 20 points. Pass Score: 40/80 (50%). Exam Delivery: Online or paper based. Exam Duration: 3 hours. Open/Closed Book: Open Boo.

Prowadzący

Autoryzowany trener M_o_R®.

Informacje dodatkowe

M_o_R® jest zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do firmy AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.


Wszystkie szkolenia M_o_R®
Szkolenia powiązane tematycznie

Szkolenia Biznesowe

Zarządzanie ryzykiem

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 2550 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

DODAJ DO SZKOLENIA ?

 
zamknij

Książka

Jest to akredytowana przez AXELOS książka wydawnictwa TSO dedykowana metodyce i poziomowi, którego dotyczy kurs TSO/AXELOS


Egzamin

Szkolenie przygotowuje do dodatkowego opcjonalnego egzaminu certyfikacyjnego.


Podczas szkolenia: egzamin w tej formie zdawany jest ostatniego dnia szkolenia w sali szkoleniowej pod nadzorem trenera.


Online w domu: egzamin w tej formie zdawany jest na własnym komputerze w dowolnym miejscu po uprzednim zweryfikowaniu jego wymaganej konfiguracji m.in. dostęp do Internetu, kamerki internetowej, mikrofonu. Egzamin jest realizowany pod nadzorem zdalnego proctora i może on zostać zrealizowany w przeciągu 3 miesięcy od daty zakończenia szkolenia.


Pearson VUE: egzamin w tej formie zdawany jest za pośrednictwem autoryzowanych centrów testowych Pearson VUE na terenie całego kraju. Przy zakupie vouchera na egzamin w tej formie można go zrealizować w przeciągu 1 roku od daty zakończenia szkolenia.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

 

Najbliższe szkolenia M_o_R®

Harmonogram szkoleń M_o_R®