Szkolenia IBM

Cel szkolenia

*** For inquiries and scheduling for this course, 
please contact wfssedu@us.ibm.com ***

This is an IBM ISDR course.

IBM Algorithmics Foundations of Risk and Financial Engineering Workbench (RFE Workbench) is a two-day, instructor-led course designed to provide financial individuals, including risk managers, investment managers, and analysts with a comprehensive overview of the application. The participants will learn the purpose and benefits of the application and perform hands-on exercises. They will explore various methods of modeling financial instruments and performing portfolio and scenario analysis, including locating key contributing risk factors, annotating sessions with key findings and re-configuring reports to validate results.

Please refer to Course Overview for description information.

*** For inquiries and scheduling for this course, 
please contact wfssedu@us.ibm.com ***

This is an IBM ISDR course.

This intermediate course is for risk managers, portfolio managers, credit risk managers, risk analysts, business analysts, capital and compliance analysts, regulatory reporting officer, asset/liability manager, liquidity risk manager, financial engineer, financial analyst, quantitative analyst.

Dodatkowe informacje

Wymagania

There are no prerequisites for this course.

Poziom trudności
Czas trwania 2 dni

Pozostałe szkolenia IBM | IBM Algo One

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 1110 EUR NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

Najbliższe szkolenia IBM

Harmonogram szkoleń IBM