Szkolenia DevOps PeopleCert

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: DVO-PC

W ramach szkolenia na poziomie podstawowym kandydaci zostaną zapoznani z podstawowymi pojęciami, terminami, zasadami i narzędziami używanymi do DevOps, a także tego, dlaczego DevOps jest potrzebny w nowoczesnych przedsiębiorstwach, w metodologii Scrum, implikacjach ludzi i kultury, a także praktykach, procesach, automatyzacji i technologiach wykorzystywanych do adaptacji DevOps w organizacji.

Posiadacze certyfikatu PeopleCert DevOps Fundamentals będą mogli wykazać się wiedzą, zrozumieniem i praktycznym zastosowaniem w obszarze:

 • Histori i potrzeb DevOps,
 • Kluczowych koncepcjach DevOps,
 • Wartości biznesowej DevOps,
 • Koncepcji leżących u podstaw C.A.L.M.S.,
 • Kultury DevOps, transformacyjnego przywództwa oraz struktury i zespołu DevOps,
 • Ewolucji praktyk DevOps i 15 podstawowych praktyk DevOps,
 • Zwinnego zarządzania projektami i metodologią Scrum,
 • Kluczowymi koncepcjami w  technologii i wirtualizacji w chmurze, automatyzacji procesu wdrażania i architektury dla ciągłej dostawy.

Grupa docelowa:

Ten certyfikat jest skierowany do każdego, kto chce zostać efektywnym członkiem środowiska DevOps. Wymaga od kandydatów posiadania i wykazania się solidną wiedzą i zrozumieniem warunków DevOps, zasad, narzędzi i praktyk, a także zademonstrowania swoich umiejętności  w zakresie efektywnego
i skutecznego korzystania z narzędzi. Ten certyfikat zapewni posiadaczom podstawowy poziom wiedzy i poświadczy, że dobrze rozumieją DevOps przy użyciu różnych narzędzi.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Getting Started and Introduction
 2. The Urgency for DevOps
 3. Key DevOps Principles & Concepts
 4. The Full Stack – People & Culture Layer
 5. The Full Stack – Processes & Practices Layer
 6. The Full Stack – Technology & Automation
 7. Wrap Up & Review
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Znajomość podstawowych warunków DevOps, zasad, procesów, praktyk i narzędzi.

Poziom trudności
Czas trwania 2 dni
Certyfikat

Egzamin PeopleCert DevOps Fundamentals jest w formie on-line. Jest egzaminem jednokrotnego wyboru, składającym się z 40 pytań.

Czas trwania egzaminu to maksymalnie 60 minut dla wszystkich kandydatów zdających w ich ojczystym języku. Kandydaci przystępujący do egzaminu w języku, który nie jest ich językiem ojczystym lub językiem, którego nie używają na co dzień, mogą wystąpić o przyznanie im dodatkowego czasu.  
W takim przypadku będzie to 90 minut.

Egzamin jest nadzorowany. Próg zdawalności to 70%, czyli należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na minimum 28 pytań z 40.

Prowadzący

Autoryzowany trener.

Wszystkie szkolenia DevOps PeopleCert
Szkolenia powiązane tematycznie

Zarządzanie projektami

Scrum i Agile

Szkolenia Biznesowe

DevOps

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 1600 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

DODAJ DO SZKOLENIA ?

 
zamknij

Egzamin

Szkolenie przygotowuje do dodatkowego opcjonalnego egzaminu certyfikacyjnego.


Podczas szkolenia: egzamin w tej formie zdawany jest ostatniego dnia szkolenia w sali szkoleniowej pod nadzorem trenera.


Online w domu: egzamin w tej formie zdawany jest na własnym komputerze w dowolnym miejscu po uprzednim zweryfikowaniu jego wymaganej konfiguracji m.in. dostęp do Internetu, kamerki internetowej, mikrofonu. Egzamin jest realizowany pod nadzorem zdalnego proctora i może on zostać zrealizowany w przeciągu 3 miesięcy od daty zakończenia szkolenia.


Pearson VUE: egzamin w tej formie zdawany jest za pośrednictwem autoryzowanych centrów testowych Pearson VUE na terenie całego kraju. Przy zakupie vouchera na egzamin w tej formie można go zrealizować w przeciągu 1 roku od daty zakończenia szkolenia.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia w polskiej wersji językowej.

Zaproponuj własny termin

Terminy szkolenia dla angielskiej wersji językowej

Najbliższe szkolenia DevOps PeopleCert

Harmonogram szkoleń
DevOps PeopleCert