Szkolenia SUSE

Cel szkolenia

kod: SLE312v12 | wersja: 12

Kurs ten ma na celu pomoc w zrozumieniu wymagań dotyczących wdrażania SUSE Linux Enterprise Server dla klastra HA aplikacji SAP na platformie Azure. Kurs zawiera przegląd konkretnych różnic we wdrażaniu klastra HA na platformie Azure w porównaniu do wdrażania klastra HA na serwerach bare-metal. Zawiera także przykładowe wdrożenia klastrowe w ramach przygotowań do instalacji Netweaver i HANA.

Uczestnicy nauczą się następujących pojęć i umiejętności:

  • Wprowadzenie do SLES dla aplikacji SAP HA na platformie Azure
  • Różnice we wdrażaniu klastra HA na platformie Azure w porównaniu do wdrażania na serwerach bare-metal

 Grupa docelowa:

Administratorzy SLES, których zadaniem jest administrowanie systemami z systemem SLES dla aplikacji SAP obsługujących obciążenia SAP na platformie Azure.

Plan szkolenia Rozwiń listę

  1. Wprowadzenie do SLES HA Clustering na platformie Azure
  2. Konfiguracja klastra HA dla HANA
  3. Konfiguracja klastra HA dla NetWeaver
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Uczestnicy powinni posiadać znajomość SLES odpowiadającą SCA na poziomie Enterprise Linux. Ponadto uczestnicy powinni mieć praktyczną znajomość platformy Azure i doświadczenie w korzystaniu z platformy Azure. Wymagana jest znajomość rozszerzenia SUSE Linux Enterprise High Availability w kursie SLE311, ponieważ jest kontynuacją tego materiału.  Kurs nie wymaga żadnej konkretnej wiedzy o produkcie SAP.

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia SLE312v12 SLES for SAP Applications High Availability Deployment in Azure Administration otrzymują certyfikat sygnowany przez SUSE.

Prowadzący

Certyfikowany Trener SUSE.

Pozostałe szkolenia SUSE | SAP Solutions

Szkolenia powiązane tematycznie

Systemy operacyjne

Linux

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 1700 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin