egzaminy q&a

Jak dokonać zapisu na egzamin w Pearson VUE?

Na egzamin można zapisać się bezpośrednio u producenta, za pośrednictwem strony: pearsonvue.com lub kontaktując się z nami.

Jak zapisać się na egzamin w Pearson VUE za naszym pośrednictwem?

Aby zgłoszenie zostało przyjęte, należy wysłać wypełniony formularza www.compendium.pl/egzaminy na adres: egzaminy@compendium.pl. Ważne, aby zamieścić w nim niezbędne informację, czyli nazwę egzaminu, kod egzaminu, proponowany termin, dane do faktury (jeśli nie posiadasz działalności, nie musisz wpisywać PESELU), imię i nazwisko uczestnika egzaminu, ID kandydata (otrzymuje się je po założenia konta na stronie producenta lub w Pearson VUE), adres e-mail.Bez tych informacji nie możemy dokonać zapisu na egzamin.Ważne jest również kwestia zaznaczenia zgody na przetwarzanie danych.Jeśli zapisujesz swoich pracowników, poproś nas o przesłanie do Ciebie dodatkowego dokumentu dotyczącego RODO.Po przesłaniu formularza sprawdzamy, czy dany termin jest dostępny i w razie potrzeby proponujemy inny. Termin zostaje tymczasowo zablokowany.Zostaje wysłana pro-forma. Po jej opłaceniu następuje zapis na egzamin.Jeśli płatność jest realizowana w tym samym miesiącu co egzamin, wtedy faktura końcowa wystawiana jest w dniu egzaminu. Jeśli jednak płatność odbyła się wcześniej, fakturę wystawiamy ostatniego dnia miesiąca, kiedy wpłynęły środki na nasze konto. Dokument zostaje wysłany pocztą pod wskazany wcześniej adres.Jeśli chcesz otrzymać od nas fakturę drogą mailową, wcześniej należy wysłać wypełnione i podpisane oświadczenie https://www.compendium.pl/faktur na adres faktury@compendium.pl lub w formie pisemnej: Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o., ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków.

Uwaga! Nie każdy producent zezwala na zapis za pośrednictwem centrum egzaminacyjnego.

Jak zapisać się za pośrednictwem strony Pearson VUE?

Po kliknięciu w link: home.pearsonvue.com/Test-takers w okienku „Ready, Set, Test” proszę wpisać producenta egzaminu. Na stronie pojawią się wszytskie niezbędne informację oraz możliwość zarejestrowania się.

Jak zmienić termin egzaminu w Pearson VUE?

Zmiana terminu często jest możliwa na min 48h przed egzaminem. Jeśli ten czas upłynie, najczęściej przeniesienie egzaminu wiąże się z opłatą lub brakiem możliwości zrobienia tego. Należy pamiętać, że każdy producent ma swoje zasady i nie są one uniwersalne. Egzamin przełożyć możesz samodzielnie, logując się na swoje konto. Jeśli egzamin był rezerwowany za naszym pośrednictwem, zalecamy kontakt z nami.

Posiadam voucher, jak mogę się zapisać w Pearson VUE?

Jeśli posiadasz voucher 100%, proszę o dokonanie rezerwacji samodzielnie u producenta lub za pośrednictwem Pearson VUE.Jeśli posiadasz voucher, który zwalnia Cię tylko z części opłat, również możesz dokonać zapisu samodzielnie. Jeśli jednak chcesz otrzymać od nas fakturę, należy postępować tak jak w przypadku normalnego zapisu. Dodatkowo należy wpisać w formularzu numer vouchera.Po zweryfikowaniu jego wartości postępujemy adekwatnie do zwykłego zapisu.

Jak zapisać się na egzamin w Kryterion?

Nie pośredniczymy w zapisie na egzaminy w centrum Kryterion. Należy zrobić to samodzielnie u producenta albo na stronie: www.webassessor.com

Jak zapisać się na egzamin PSI?

Nie pośredniczymy w zapisie na egzaminy w centrum PSI. Należy zrobić to samodzielnie u producenta albo na stronie: www.examslocal.com

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.