egzaminy q&a

Jak dokonać zapisu na egzamin w Pearson VUE?

Na egzamin można zapisać się bezpośrednio u producenta, za pośrednictwem strony: pearsonvue.com.

Jak zapisać się za pośrednictwem strony Pearson VUE?

Po kliknięciu w link: home.pearsonvue.com/Test-takers w okienku „Ready, Set, Test” proszę wpisać producenta egzaminu. Na stronie pojawią się wszytskie niezbędne informację oraz możliwość zarejestrowania się.

Jak zmienić termin egzaminu w Pearson VUE?

Zmiana terminu często jest możliwa na min 48h przed egzaminem. Jeśli ten czas upłynie, najczęściej przeniesienie egzaminu wiąże się z opłatą lub brakiem możliwości zrobienia tego. Należy pamiętać, że każdy producent ma swoje zasady i nie są one uniwersalne. Egzamin przełożyć możesz samodzielnie, logując się na swoje konto.

Posiadam voucher, jak mogę się zapisać w Pearson VUE?

Jeśli posiadasz voucher 100%, proszę o dokonanie rezerwacji samodzielnie u producenta lub za pośrednictwem Pearson VUE. Jeśli posiadasz voucher, który zwalnia Cię tylko z części opłat, również możesz dokonać zapisu samodzielnie.

Jak zapisać się na egzamin w Kryterion?

Nie pośredniczymy w zapisie na egzaminy w centrum Kryterion. Należy zrobić to samodzielnie u producenta albo na stronie: www.webassessor.com

Jak zapisać się na egzamin PSI?

Nie pośredniczymy w zapisie na egzaminy w centrum PSI. Należy zrobić to samodzielnie u producenta albo na stronie: www.examslocal.com

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.