Compendium CE na Red Hat Forum Polska 2016

Bardzo miło jest nam poinformować, że Compendium CE zostało oficjalnym sponsorem Red Hat Forum Polska 2016. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga tylko rejestracji na stronie wydarzenia.
Wydarzenie odbędzie się 8 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Red Hat Forum Compendium
Weź udział w corocznym, wyjątkowym wydarzeniu, dołącz do Red Hat Forum, odwiedź stanowisko Compendium CE i odbierz super niespodziankę.


Red Hat Forum to wydarzenie, na którym poznasz wizje i strategie Red Hat dotyczące przyszłości innowacyjnych rozwiązań i technologii. Specjaliści z branży opowiedzą o swoich doświadczeniach z procesu cyfrowej transformacji. Na naszym stoisku dowiesz się wszystkiego odnośnie autoryzowanych szkoleń i ścieżek certyfikacyjnych Red Hat.
Podczas wydarzenia dowiesz się  również o najnowszych rozwiązaniach Red Hat, które zostały przedstawione podczas tegorocznego szczytu w San Francisco, a także porozmawiasz z ekspertami z branży. Spotkania biznesowe/panele dyskusyjne wraz z case study klientów stanowią w tym roku istotną część Red Hat Forum. Kluczowe są również warsztaty techniczne, na których poznasz proponowane rozwiązania – przeczytaj agendę i dowiedz się więcej.

Kluczowe punkty Red Hat Forum 2016:

  • prezentacje najnowszych produktów Red Hat i technologii open source
  • warsztaty techniczne z praktycznymi ćwiczeniami - Bring Your Own Laptop
  • dodatkowe sesje specjalistyczne poświęcone takim technologiom, jak chmura, wirtualizacja, zarządzanie IT czy middleware
  • spotkania z ekspertami Red Hat w dedykowanych strefach
  • specjalną sesję biznesowa z udziałem przedstawicieli takich organizacji jak, PKO BP, Orange, Ministerstwo Rozwoju czy Związek Banków Polskich
  • nawiązywanie kontaktów i rozmowy w kuluarach.
Informacje dotyczące rejestracji:
Formularz rejestracyjny i szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie.

PS. Wszyscy uczestnicy konferencji mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu w garażu podziemnym na stadionie PGE Narodowy - hasło "Red Hat" należy podać przy wjeździe. 
Wejście przez bramę nr. 6

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.